Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Juni 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.22
  • 2Fre
    • 18:00

      Uppföljningsmöte BKV 2


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
  • 3Lör
    • 09:00

      Städning Custom U17


      18:30
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Roslagsbro F07/08


      14:00
    • 10:00

      FC Arlanda P06 Gul (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Hallsta IK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Sunnersta AIF F04 Grön (hemma) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Unik FK P04 Blå (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      IFK Uppsala (hemma) P-06


      14:00
    • 12:10

      IK Sirius FK (U16) (borta) U17


      14:10
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) Herr Senior


      15:00
    • 14:00

      Upsala IF Vit 2 (borta) P-04 Röd


      16:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Städning custom U17


      18:00
    • 10:30

      Knivsta IK F03/04 (borta) F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Sunnersta AIF P01 (borta) U17


      13:00
    • 12:00

      Upplands-Ekeby IF (borta) BKV 2


      14:00
    • 13:00

      Rådmansö SK P12 (hemma) P-05


      15:00
    • 14:30

      Film/IFK D-Ö P07 (borta) P-07


      15:30
    • 15:00

      IK Sirius FK U14 (hemma) P-02


      17:00
  • 5Mån
    v.23
  • 6Tis
    • 09:00

      Sunnersta AIF P06 Svart (hemma) P-06


      18:00
    • 09:00

      Brommapojkarna P06 (hemma) P-06


      10:00
    • 09:00

      Roslagsbro IF 2 (hemma) P-06


      10:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK P06 (borta) P-06


      11:00
    • 10:00

      Brommapojkarna P06 (borta) P-06


      11:00
    • 10:30

      Roslagsbro IF 1 (borta) P-06


      11:30
    • 11:00

      Upsala IF P03E (hemma) P-03


      13:00
    • 11:30

      Älta IF (borta) P-06


      12:30
    • 12:30

      BKV P-06 3 (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Fanna BK F14-16 Vit (borta) U16 Flick


      15:00
    • 13:30

      Bällsta FF P06 (borta) P-06


      14:30
    • 14:00

      Sunnersta AIF Grön (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK P06 (borta) P-06


      15:00
    • 14:55

      Nationaldagscup i Spånga el Bromma P-07


      19:45
    • 15:00

      Rimbo IF (hemma) P-06


      16:00
    • 15:30

      Enebybergs IF (borta) P-04 Blå


      17:00
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
  • 10Lör
    • 11:00

      Lagga-Långhundra BK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:40

      Match 06/07 F07/08


      12:40
    • 12:00

      IK Frej Täby (U16) (hemma) U17


      14:00
    • 12:00

      Match mot Upsala IF P-07


      13:00
    • 12:30

      STORVRETA/ÄRENTUNA SK (borta) P-02


      14:30
    • 13:30

      Gamla Upsala SK P04 (borta) P-04 Blå


      15:30
    • 14:15

      Bollkallar och Matchansvariga P-05


      17:00
    • 15:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Herr Senior


      16:00
  • 11Sön
    • 09:00

      Poolspel - Knatteligan P09 2017 P-09


      15:00
    • 10:00

      Poolspel P-08


      14:00
    • 10:00

      Poolspel 08/09 Rimbo F07/08


      14:00
    • 11:00

      Match 06/07 F07/08


      12:00
    • 11:00

      Lohärads IF Röd (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      IK Sirius FK P04B (hemma) P-04 Blå


      13:00
    • 11:30

      Märsta IK P06 Svart (borta) P-06


      13:30
    • 14:00

      Roslagsbro IF (hemma) F-04/05


      16:00
    • 14:00

      Storvreta IK P07:blå (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Väddö IF (hemma) BKV 2


      16:00
    • 14:30

      Vaksala SK Gul (borta) P-03


      16:30
    • 14:30

      Unik FK P04 Blå (borta) P-04 Röd


      16:00
    • 14:45

      Alsike IF P06 Gul (borta) P-06


      16:45
    • 15:00

      Sigtuna IF FK (hemma) U16 Flick


      17:00
    • 16:15

      Unik FK P16/17 (borta) U17


      18:15
  • 12Mån
    v.24
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:45

      Bollemmor Svenska cupen F-04/05


      21:30
    • 19:00

      Lagga Långhundra BK (borta) Dam Senior


      20:00
    • 19:30

      Sollentuna (hemma) Herr Senior


      20:30
    • 20:00

      AIK FF (U16) (borta) U17


      22:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • Heldag

      Örebro cupen P-04 Röd

    • 08:00

      Örebrocupen 2017 P-04 Blå


      00:00
    • 10:00

      Lindö FF Svart (hemma) P-04 Röd


      11:00
    • 16:00

      IFK Åmål 1 (borta) P-04 Röd


      17:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
    • 19:00

      IFK Lidingö FK (U16) (borta) U17


      21:00
  • 17Lör
    • Heldag

      Örebro cupen P-04 Röd

    • Heldag

      Örebrocupen 2017 P-04 Blå

    • 09:00

      Karlbergs BK (hemma) P-04 Röd


      10:00
    • 11:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Håbo FF P06:Blå (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Knutby IF 06/07 (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      SK Iron P07 (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Håbo FF P06:Vit (hemma) P-06


      15:00
    • 14:00

      IK Sirius FK P01B (hemma) U17


      16:00
    • 16:00

      Smedby AIS (hemma) P-04 Röd


      17:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Örebro cupen P-04 Röd


      22:00
    • 00:00

      Örebrocupen 2017 P-04 Blå


      15:00
    • 08:00

      Ekängens if (hemma) P-04 Röd


      09:00
    • 11:00

      Häverödals SK F03/04 (hemma) F-04/05


      13:00
    • 14:30

      Åland United F04 (borta) F-04/05


      16:30
    • 16:00

      IF VP Uppsala (hemma) Dam Senior


      17:00
    • 16:00

      Håbo FF (borta) Herr Senior


      17:00
    • 17:00

      Brottby SK 2 (hemma) BKV 2


      19:00
    • 17:00

      Unik FK (hemma) P-02


      19:00
  • 19Mån
    v.25
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam Senior


      20:00
    • 19:00

      IK Sirius FK U13 (hemma) P-04 Röd


      21:00
    • 19:30

      Bollkallar A-laget P-03


      21:30
    • 19:30

      Syrianska IF Kerburan (hemma) Herr Senior


      20:30
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
    • 19:30

      Edsbro IF (borta) BKV 2


      21:30
  • 26Mån
    v.26
    • 15:00

      Bollkallar Hammarby - Östersund P-03


      17:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:00

      Träning P-02


      20:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 18:00

      Träning P-02


      19:45