Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 10:00

      IK Sirius FK U13 (borta) P-04


      12:00
    • 10:30

      Vasalunds IF (U16) (borta) U17


      12:30
    • 11:00

      Häverödals SK F03/04 (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:30

      Åland United F04 (hemma) F-04/05


      13:30
    • 13:00

      Träning F07/08


      21:00
    • 13:30

      Syrianska IF Kerburan (borta) Herr Senior


      14:30
    • 14:10

      IK Sirius FK P01B (borta) U17


      16:10
    • 14:30

      IF VP Uppsala (borta) P-03


      16:30
    • 16:00

      STORVRETA/ÄRENTUNA SK (hemma) U16


      18:00
  • 2Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 20:00

      Vaksala SK (hemma) U17


      22:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Umgås och ha trevligt U16


      00:00
  • 7Lör
    • 00:00

      Umgås och ha trevligt U16


      12:00
    • 08:00

      Tränarutbildning C P-03


      18:00
    • 08:00

      Avslutning Dam Senior


      21:00
    • 08:00

      Avslutning U16 Flick


      21:00
    • 10:00

      IFK Östersund (hemma) Dam Senior


      12:00
    • 14:00

      Bollisar P-08


      17:00
    • 15:00

      Håbo FF (hemma) Herr Senior


      16:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Match Skepptuna P-08


      14:00
    • 14:00

      Dalkurd FF (U16) (hemma) U17


      16:00
  • 9Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
      SPORTCENTRUM KONSTGRÄS
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Tränarutbildning IK Frej P-03


      19:45
    • 18:15

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 19:30

      Enköpings SK FK (borta) U17


      21:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 13Fre
    • 17:30

      Avslutningsmiddag P-04


      19:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Träningsmatch P-06


      12:00
    • 12:00

      Uppsala-Kurd FK (hemma) U17


      14:00
  • 15Sön
    • 14:00

      Gamla Upsala SK (borta) Herr Senior


      15:00
    • 15:00

      Match mot Riala Goif P-07


      16:00
    • 15:00

      AIK-Jönköping F-04/05


      18:00
  • 16Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Tränarutbildning IK Frej P-03


      19:45
    • 18:25

      Träning U16


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04 Blå


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Tränarutbildning C P-03


      18:00
    • 12:00

      Håbo FF (hemma) U17


      14:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Spelarmöte F-04/05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 07:00

      Oktoberbollen Copa Carrera P-04


      00:00
    • 11:00

      Träning P-03


      12:15
    • 12:15

      Träning P-10


      13:15
    • 13:00

      Sunnersta AIF (borta) U17


      15:00
    • 13:20

      Västerhaninge IF (hemma) P-04


      14:20
    • 13:50

      Arameisk-Syrianska IF (borta) P-04


      14:50
    • 15:40

      Hägersten SK (borta) P-04


      16:40
  • 29Sön
    • 00:00

      Oktoberbollen Copa Carrera P-04


      19:00
    • 10:00

      Aspuden- tellus (hemma) P-04


      11:00
    • 11:30

      Sköndals IK (borta) P-04


      12:30
    • 12:30

      Träning F-09/10


      13:30
    • 13:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-04


      14:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Avslutning BKV 2


      21:00
    • 18:30

      Fotbollslyftet 2017 P-04 Blå


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00