Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
BKV Norrtälje
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 10:00

      IK Sirius FK U13 (borta) P-04 Röd


      12:00
    • 10:30

      Vasalunds IF (U16) (borta) U17


      12:30
    • 11:00

      Häverödals SK F03/04 (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:30

      Åland United F04 (hemma) F-04/05


      13:30
    • 13:00

      Träning F07/08


      21:00
    • 13:30

      Syrianska IF Kerburan (borta) Herr Senior


      14:30
    • 14:10

      IK Sirius FK P01B (borta) U17


      16:10
    • 14:30

      IF VP Uppsala (borta) P-03


      16:30
    • 16:00

      STORVRETA/ÄRENTUNA SK (hemma) P-02


      18:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 20:00

      Vaksala SK (hemma) U17


      22:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:00

      Umgås och ha trevligt P-02


      00:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Match Skepptuna P-08


      14:00
      Skepptuna Cup
      Samlingsinformation: Samling kl.10.00 vid sportcentrum
      Samlingstid: 10:00
      Anteckning: Hej, vi har blivit inbjudna för 7-mannaspel i Skepptuna. Vi samlas kl.10 vid sportcentrum för gemensam färd dit.
    • 14:00

      Dalkurd FF (U16) (hemma) U17


      16:00
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 19:30

      Enköpings SK FK (borta) U17


      21:30
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Träningsmatch P-06


      12:00
    • 12:00

      Uppsala-Kurd FK (hemma) U17


      14:00
  • 15Sön
    • 14:00

      Gamla Upsala SK (borta) Herr Senior


      15:00
    • 15:00

      Match mot Riala Goif P-07


      16:00
    • 15:00

      AIK-Jönköping F-04/05


      18:00
  • 16Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:15

      Tränarutbildning IK Frej P-03


      19:45
    • 18:25

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04 Röd


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04 Blå


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Tränarutbildning C P-03


      18:00
    • 12:00

      Håbo FF (hemma) U17


      14:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Spelarmöte F-04/05


      19:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 07:00

      Oktoberbollen Copa Carrera P-04 Röd


      00:00
    • 11:00

      Träning P-03


      12:15
    • 12:15

      Träning P-10


      13:15
    • 13:00

      Sunnersta AIF (borta) U17


      15:00
    • 13:20

      Västerhaninge IF (hemma) P-04 Röd


      14:20
    • 14:00

      Karlbergs BK (borta) P-04 Röd


      15:00
    • 15:40

      Hägersten SK (borta) P-04 Röd


      16:40
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis