Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BKV Norrtälje

Följ

BKV Norrtälje

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 10:00

      IK Sirius FK U13 (borta) P-04


      12:00
    • 10:30

      Vasalunds IF (U16) (borta) U17


      12:30
    • 11:00

      Häverödals SK F03/04 (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:30

      Åland United F04 (hemma) F-04/05


      13:30
    • 13:00

      Träning F07/08


      21:00
    • 13:30

      Syrianska IF Kerburan (borta) Herr Senior


      14:30
    • 14:10

      IK Sirius FK P01B (borta) U17


      16:10
    • 14:30

      IF VP Uppsala (borta) P-03


      16:30
    • 16:00

      STORVRETA/ÄRENTUNA SK (hemma) P-02


      18:00
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04/05


      18:30
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 20:00

      Vaksala SK (hemma) U17


      22:00
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 16:00

      Umgås och ha trevligt P-02


      00:00
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Match Skepptuna P-08


      14:00
    • 14:00

      Dalkurd FF (U16) (hemma) U17


      16:00
  • 9Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:15

      Tränarutbildning IK Frej P-03


      19:45
    • 18:15

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Träning Herr Senior


      20:00
    • 18:30

      Träning BKV 2


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 19:30

      Enköpings SK FK (borta) U17


      21:30
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 17:30

      Avslutningsmiddag P-04


      19:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Träningsmatch P-06


      12:00
      SPORTCENTRUMS KONSTGRÄS
      Samlingsinformation: Klubbhuset
      Samlingstid: 09:20
      Anteckning: Vi har fått frågan från Sundbybergs 06:or
      Om vi vill möta dom i en träningsmatch på 9-manna.

      Det tycker vi lät kul. Så vi tackade givetvis Ja.
    • 12:00

      Uppsala-Kurd FK (hemma) U17


      14:00
  • 15Sön
    • 14:00

      Gamla Upsala SK (borta) Herr Senior


      15:00
    • 15:00

      AIK-Jönköping F-04/05


      18:00
    • 15:00

      Match mot Riala Goif P-07


      16:00
  • 16Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 18:15

      Tränarutbildning IK Frej P-03


      19:45
    • 18:25

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 08:00

      Tränarutbildning C P-03


      18:00
    • 12:00

      Håbo FF (hemma) U17


      14:00
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:15
    • 18:00

      Spelarmöte F-04/05


      19:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 07:00

      Oktoberbollen Copa Carrera P-04


      00:00
    • 11:00

      Träning P-03


      12:15
    • 12:15

      Träning P-10


      13:15
    • 13:00

      Sunnersta AIF (borta) U17


      15:00
    • 13:20

      Västerhaninge IF (hemma) P-04


      14:20
    • 13:50

      Arameisk-Syrianska IF (borta) P-04


      14:50
    • 15:40

      Hägersten SK (borta) P-04


      16:40
  • 29Sön
    • 00:00

      Oktoberbollen Copa Carrera P-04


      19:00
    • 10:00

      Aspuden- tellus (hemma) P-04


      11:00
    • 11:30

      Sköndals IK (borta) P-04


      12:30
    • 12:30

      Träning F-09/10


      13:30
    • 13:00

      Roslagsbro IF (hemma) P-04


      14:00
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning U17


      18:30
    • 17:30

      Avslutning BKV 2


      21:00
    • 18:30

      Träning P-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00