Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
  • 3Fre
    • Heldag

      ST Cupen P09

    • 07:40

      Bromsten P-11 (hemma) P11


      12:00
    • 08:00

      Bromsten P-11 (hemma) P11


      16:00
    • 13:45

      Jullovscupen (hemma) P07


      18:00
    • 14:30

      Jullovscupen Spånga 9-manna P08


      17:00
  • 4Lör
    • Heldag

      ST Cupen P09

  • 5Sön
    • 09:00

      Spånga F-10 (borta) F09/10


      12:00
  • 6Mån
    v.2
  • 7Tis
    • 18:30

      Träning P10


      19:30
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P13-2


      18:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
  • 11Lör
    • 08:00

      Träning P08


      09:00
    • 08:00

      Träning P07


      09:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:30
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:45

      Träning F06/07


      20:00
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P14-2


      18:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:30
    • 18:30

      Träning P10


      19:30
      Bromstensskolan Gy-sal
      Anteckning: Se listan
      Tisdagar
      Adam Mohamed
      Aslan Nezar
      Bayram Saban
      Charlie Hansen
      Jacob Samuelsson
      Leo Hallberg Gursoy
      Liam Bolin
      Mino Schelander
      Nicolas Maltais
      Noah Barre
      Ricardo Rrapi
      Simon Hansen
      Vilgot Ardhall
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
    • 19:30

      Träning P07


      20:30
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P14-1


      19:00
    • 18:50

      Träning F06/07


      20:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P13-2


      18:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 14:00

      Träning P07


      15:00
    • 19:00

      Träning F09/10


      20:00
  • 20Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P12


      19:00
    • 18:45

      Träning F06/07


      20:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P14-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:50

      Träning F06/07


      20:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 08:00

      Träning F06/07


      09:00
    • 16:00

      Träning P09


      17:30
  • 26Sön
    • 10:00

      Tränings match P10


      11:30
    • 14:00

      Träning P07


      15:00
  • 27Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:30

      Ledarmöte BIKLedare


      20:30
    • 18:45

      Träning F06/07


      20:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F11


      18:00
    • 17:30

      Träning F09/10


      18:30
    • 18:00

      Träning P14-1


      19:00
    • 18:00

      Träning P07


      19:30
    • 18:50

      Träning F06/07


      20:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P13-2


      18:00