Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bromstens IK

Följ

Bromstens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 19:00

      ST Cupen P-03


      23:00
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 08:00

      Träning F-06-07


      09:00
    • 09:00

      Kamratcupen 2017 P-11


      00:00
    • 18:30

      ST cupen P-03


      21:00
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
    • 17:45

      Träning F-06-07


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam U


      20:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:00
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam U


      20:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P10-2


      19:00
  • 13Lör
    • 08:00

      Träning F-06-07


      09:00
      Spånga Fotbollshall ( Spånga IP )
      Samlingsinformation: Spånga IP fotbollshallen
      Samlingstid: 07:30
      Anteckning: Träningsmatch i Spånga fotbollshall.

      Motståndare blir AIK som vi hade två fina matcher mot under senhösten.

      Samling 7:30 i fotbollshallen på Spånga IP.
    • 13:00

      Träning P-07


      14:30
    • 13:50

      Träning Dam U


      15:10
    • 17:00

      Träning P-07-2


      18:00
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:45

      Träning Dam U


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P10-2


      19:00
  • 20Lör
    • 08:00

      Träning Dam U


      09:00
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 17:00

      Träning P-07-2


      18:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08/F-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam U


      20:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P10-2


      19:00
  • 27Lör
    • 08:00

      Träning Dam U


      09:00
    • 08:45

      Träning F-06-07


      10:00
    • 13:30

      Järfälla inomhuscup (lag1) P-05


      19:30
    • 14:00

      Träning P-07


      15:00
    • 16:20

      Järfälla inomhuscup (lag2) P-05


      21:00
    • 17:00

      Träning P-07-2


      18:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Dam U


      20:30