Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergs IK

Följ

Bergs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bergs IK
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 09:15

      Bergs IK P08 Gul (hemma) P 08


      16:00
    • 09:30

      IBF Norrköping P 10 Blå (hemma) P 12


      11:30
    • 09:30

      IBF Norrköping P 10 vit (hemma) P 12


      11:30
    • 09:30

      (P12) Pojkar Grön Klass C Föreningsdomare


      12:30
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 10:00

      Rimforsa IF P-11/12 svart (borta) P 12


      12:00
    • 10:00

      Rimforsa IF P-11/12 vit (borta) P 12


      12:00
    • 10:30

      (P08) Pojkar Blå Klass A Föreningsdomare


      15:30
    • 10:30

      Linghems SK P 07 (hemma) P 08


      12:30
    • 11:00

      IBF Norrköping P 10 Blå (hemma) P 12


      13:00
    • 11:00

      IBF Norrköping P 10 vit (hemma) P 12


      13:00
    • 11:30

      Rimforsa IF P-11/12 vit (hemma) P 12


      13:30
    • 11:30

      Rimforsa IF P-11/12 svart (hemma) P 12


      13:30
    • 12:15

      Finspång IBK PF 07/08 Röd (borta) P 08


      14:15
    • 13:30

      Mjölby IBK P Röd 2 (borta) P06


      15:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:45

      KFUM Norrköping IBF P 07/08 Blå (hemma) P 08


      16:45
    • 16:00

      IBF Kolmården Wild Animals (borta) Herr Div.4


      18:00
  • 2Mån
    v.49
    • 17:20

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P 04


      19:15
    • 18:35

      Träning P06


      20:00
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:30
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning F 05/06


      20:30
    • 19:20

      Träning P06


      21:00
    • 20:30

      Träning P 04


      21:30
  • 6Fre
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
    • 19:40

      Rimforsa IF A-lag (hemma) Herr


      21:40
    • 19:40

      Sek - Kiosk - Sargvakt - Entrévärd P 07


      22:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Arrangemang DM P13 P 05


      00:00
    • 08:00

      DM 2019, dag 1 P06


      18:00
    • 09:00

      Ledberg IBF P 04 (hemma) P 04


      11:00
    • 10:00

      Linköping IBK Ungdom (borta) Dam/DJ


      12:00
    • 11:15

      IBF Kolmården P 03/05 (borta) P 04


      13:15
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 13:15

      IBF Linköping/Hjulsbro IK F 08 (borta) F09/10


      15:15
    • 13:45

      Linghems SK Röd C (hemma) P 04


      15:45
    • 14:45

      Ekängens IF F08/09 Lag Eken (hemma) F09/10


      16:45
    • 15:30

      Boxholms IBK F 08-09 Blå (borta) F09/10


      17:30
    • 16:00

      Åby IBK Ungdom P.Röd C Östra (borta) P 04


      18:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Arrangemang DM P13 P 05


      18:00
    • 08:00

      DM 2019, dag 2 P06


      18:00
    • 09:00

      Linköping IBK Ungdom P 04:44 (hemma) P 04


      11:00
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 10:00

      Boets IK P 07/08 (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Linköping IBK Ungdom P 08:87 Vit (hemma) P-09


      12:30
    • 10:30

      (P09) Pojkar Blå Klass B Föreningsdomare


      15:00
    • 11:45

      Åby IBK Ungdom (hemma) Herr Div 3


      13:45
    • 11:45

      Åby IBK Ungdom (hemma) Herr


      13:45
    • 12:00

      Mjölby IBK P Blå 1 (borta) P-09


      14:00
    • 12:30

      Hjulsbro IK P 08 Vit (hemma) P-09


      14:30
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 13:30

      Åby IBK Ungdom P07/08 kombi (hemma) P-09


      15:30
    • 14:00

      IBF Antvarden U-lag (hemma) Herr Div.4


      16:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:15

      Linköping IBK Ungdom P 07:75 Vit (hemma) P-09


      16:15
    • 17:00

      Träningsmatch P 08


      19:00
  • 9Mån
    v.50
    • 17:20

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:30
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning P 07


      19:30
    • 18:30

      Träning F 05/06


      20:00
    • 19:20

      Träning P06


      21:00
    • 20:30

      Träning P 04


      21:30
  • 13Fre
    • 18:00

      Träning P 04


      19:15
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
    • 19:30

      IFK Gnesta (borta) Dam/DJ


      21:30
    • 19:30

      Mjölby IBK U-lag (borta) Herr Div.4


      21:30
  • 14Lör
    • 08:00

      Träning P 08


      13:00
    • 08:15

      Sammandrag P 08


      16:00
    • 09:00

      Ekängens IF P09 Roxen (hemma) P-09


      11:00
    • 09:00

      (P09) Pojkar Blå Klass C Föreningsdomare


      13:30
    • 09:45

      IBF Norrköping P 07/08 (borta) P 08


      11:45
    • 10:00

      DM P14 P 05


      17:30
    • 10:00

      Träning F09/10


      11:30
    • 10:30

      Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit (borta) P-09


      12:30
    • 10:30

      KFUM Norrköping IBF P 07/08 Blå (hemma) P 08


      12:30
    • 11:00

      Westerviks IBK P 08 (borta) P 08


      13:00
    • 11:30

      Träning F-11/12


      13:00
    • 12:00

      Linköping IBK Ungdom P 08:86 Vit (borta) P 08


      14:00
    • 12:45

      Linköping IBK Ungdom P 09:92 (borta) P-09


      14:45
    • 13:15

      Träning F-11/12


      17:15
    • 13:30

      Söderköpings IBK P 08/09 Vit (borta) P-10


      15:30
    • 13:30

      Linköping IBK Ungdom P 07:75 Svart (hemma) P 08


      15:30
    • 14:00

      IBF Kolmården F 11/12 (hemma) F-11/12


      16:00
    • 14:00

      (F11/12) Flickor Grön Klass B Föreningsdomare


      17:00
    • 14:30

      Solfjäderstaden IBK F 12 Röd (hemma) F-11/12


      16:30
    • 14:30

      Solfjäderstaden IBK F 11 Svart (borta) F-11/12


      16:30
    • 14:30

      Rimforsa IF P-07/08 (hemma) P 08


      16:30
    • 15:00

      Mjölby IBK F Grön (borta) F-11/12


      17:00
    • 15:00

      Hjulsbro IK P 09 Vit (hemma) P-10


      17:00
    • 15:30

      Mjölby IBK F Grön (borta) F-11/12


      17:30
    • 16:00

      Solfjäderstaden IBK F 11 Svart (hemma) F-11/12


      18:00
    • 16:00

      Solfjäderstaden IBK F 12 Röd (hemma) F-11/12


      18:00
    • 16:30

      IBF Kolmården F 11/12 (borta) F-11/12


      18:30
  • 15Sön
    • 09:00

      Intresseanmälan DM P 07


      19:00
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 10:00

      Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit (hemma) P 07


      12:00
    • 10:15

      Solfjäderstaden IBK P 10 Röd (borta) P-10


      12:15
    • 11:00

      Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:15

      Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge (hemma) P-09


      13:15
    • 11:45

      Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart (borta) P 07


      13:45
    • 12:00

      Telge SIBK U-lag (borta) Dam/DJ


      14:00
    • 12:30

      Träning P 12


      14:00
    • 12:30

      Ekängens IF P10 Blå (hemma) P-10


      14:30
    • 13:00

      IBF Kolmården P 08 (borta) P-09


      15:00
    • 13:30

      Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart (hemma) P 07


      15:30
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 14:45

      Ledberg IBF P09 Gul (hemma) P-09


      16:45
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
  • 16Mån
    v.51
    • 17:20

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P 04


      19:15
    • 18:35

      Träning P06


      20:00
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
    • 20:30

      Träning Herr


      22:30
  • 17Tis
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning F 05/06


      20:30
    • 19:20

      Träning P06


      21:00
    • 20:30

      Träning P 04


      21:30
  • 20Fre
    • 18:00

      Träning P 04


      19:15
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
  • 23Mån
    v.52
    • 20:30

      Träning Herr


      22:30
  • 24Tis
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:40

      Träning P 08


      19:30
  • 27Fre
    • 18:00

      Träning P 05


      19:15
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 09:30

      Träning P 13


      11:00
  • 30Mån
    v.1
    • 18:00

      Träning P 04


      19:00
    • 18:45

      Träning Dam/DJ


      20:15
  • 31Tis
    • 18:40

      Träning P 08


      20:10