Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arnäs IF

Följ

Arnäs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Arnäs IF
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:45

      Träning F Junior


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:15
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:10
  • 6Fre
    • 15:50

      Träning F-08


      17:00
    • 20:30

      Kubikenborg IF (hemma) P-05


      21:30
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning P-08


      10:00
    • 09:45

      Träning F-06


      11:15
    • 12:00

      Träning Utvecklingslag


      13:00
    • 15:00

      Ursvik IK Svart (hemma) P-05


      16:00
    • 19:00

      Fränsta Ik (borta) P-05


      20:00
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.11
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F Junior


      18:00
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:15
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F Junior


      19:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      TEAMKVÄLL Arnäs IF


      19:00
    • 17:00

      Teamkväll Intersport F-08


      19:00
    • 17:00

      Teamkväll F-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:10
  • 13Fre
    • 15:50

      Träning F-08


      17:00
  • 14Lör
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.12
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Själevads IK F17 (hemma) F Junior


      18:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:15
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F Junior


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte F-08


      20:00
    • 19:30

      Föräldramöte F05 F-05


      21:00
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 18:15

      Träning P-03


      20:10
  • 20Fre
    • 15:50

      Träning F-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 09:45

      Träning F-08


      11:00
    • 11:00

      Träning P-05


      16:00
    • 11:45

      Träning F-05


      13:00
    • 11:45

      Träning F Junior


      13:00
    • 13:30

      Träning F-09


      14:30
    • 14:45

      Träning P-03


      16:00
    • 15:00

      Föräldramöte P-07


      16:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 20:00

      Träning Utvecklingslag


      21:00
  • 23Mån
    v.13
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F Junior


      18:00
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:00

      Träning P-03


      17:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:00
    • 17:45

      Träning F-06


      19:15
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F Junior


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-06


      20:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:10
    • 19:00

      Föräldramöte P-09


      21:00
  • 27Fre
    • 15:50

      Träning F-08


      17:00
      Bosch Rexroth fotbollshall
      Anteckning: Alliansträning. Grässkor som gäller. Glömt inte vattenflaska och benskydd.
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
  • 28Lör
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.14
    • 16:45

      Träning F-05


      18:00
    • 16:45

      Träning F Junior


      18:00
    • 16:50

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
  • 31Tis
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Spelarmöte P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning Utvecklingslag


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:45
    • 19:30

      Träning P-05


      20:45