Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Viking HC

Följ

Viking HC

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Viking HC
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
  • 2Tis
    • 16:20

      Träning U-12


      17:20
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 17:30

      Träning U-14


      18:30
  • 3Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 18:00

      TRÄNINGSMATCH U-14


      20:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 18:00

      Domarutb. U16


      21:00
    • 18:10

      Träning U-12


      19:10
  • 5Fre
    • 16:00

      Träning U-14


      17:20
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 15:45

      Poolspel U10


      18:00
    • 16:00

      Kils AIK (hemma) A-lag


      18:00
  • 8Mån
    v.41
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
  • 9Tis
    • 16:20

      Träning U-12


      17:20
    • 17:30

      Träning U-14


      18:30
  • 10Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 17:10

      Träning U16


      18:10
    • 18:30

      VHC-CHC U-14


      20:00
    • 18:30

      Charlottenbergs HC/AHC (hemma) U-14


      20:30
    • 19:00

      Arvika HC (borta) A-lag


      21:00
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning U16


      18:00
    • 18:10

      Träning U-12


      19:10
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning U-14


      17:20
      Valhall Hagfors
  • 13Lör
    • 10:15

      FBK-VHC U-12


      12:00
    • 11:40

      Träning U10


      12:40
    • 12:45

      Falu IF (borta) J20 Elit Västra


      14:45
    • 13:00

      Grums Hockey (borta) U16


      15:00
  • 14Sön
    • 12:15

      Sunne IK (hemma) J18


      14:15
    • 16:00

      Hammarö HC (hemma) A-lag


      18:00
  • 15Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:00

      Kils AIK (borta) U-14


      20:00
  • 16Tis
    • 16:20

      Träning U-12


      17:20
    • 17:30

      Träning U-14


      18:30
  • 17Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:40

      Träning U-14


      19:40
    • 19:00

      IFK Hallsberg (borta) A-lag


      21:00
  • 18Tor
    • 18:10

      Träning U-12


      19:10
    • 19:00

      Filipstad/Hällefors/BIK Karskoga (borta) J18


      21:00
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning U16


      16:50
    • 19:00

      Smedjebackens HC (hemma) A-lag


      21:00
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 11:00

      Poolspel U10


      14:00
    • 16:30

      Hammarö HC (borta) J18


      18:30
  • 22Mån
    v.43
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
  • 23Tis
    • 16:20

      Träning U-12


      17:20
    • 17:30

      Träning U-14


      18:30
    • 19:00

      HC Flyers (borta) A-lag


      21:00
    • 19:00

      Föreläsning U16


      20:00
  • 24Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 18:40

      Träning U16


      19:40
    • 18:40

      Träning U-14


      19:40
  • 25Tor
    • 18:10

      Träning U-12


      19:10
    • 19:00

      Arvika HC (borta) U16


      21:15
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning U-14


      17:20
  • 27Lör
    • 10:30

      Sunne IK (hemma) U-14


      12:30
    • 13:00

      Bofors IK Karlskoga (hemma) J20 Elit Västra


      15:00
    • 16:00

      Åmåls SK (hemma) U16


      17:00
  • 28Sön
    • 15:45

      Forshaga IF (hemma) J18


      17:45
    • 16:00

      IFK Munkfors (borta) A-lag


      18:00
  • 29Mån
    v.44
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 16:00

      Träning U10


      17:20
    • 17:30

      Träning U16


      18:30
    • 18:40

      Träning U-14


      19:40
    • 19:30

      Säffle HC/Grums (borta) U-14


      21:30