Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Tabergs SK

Följ

Tabergs SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 10:00

      Tabergs SK gul (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Habo IF vit (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      IFK Värnamo röd (borta) P-09


      13:00
    • 12:00

      Husqvarna FF röd (hemma) P-08


      14:00
    • 16:00

      Bankeryds SK vit (borta) P-08


      18:00
    • 18:00

      Ekhagens IF (borta) F-07


      20:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      P 09 (hemma) P-09


      19:45
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 10:00

      Habo IF vit (hemma) F-10/11


      12:00
    • 10:00

      Habo IF blå (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Ölmstad/Vista (borta) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Hovslätts IK (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Bankeryds SK gul (borta) F-08/09


      15:00
    • 14:30

      Ekhagens IF (borta) P-08


      16:30
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Ölmstad/Vista (borta) F-10/11


      20:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 10:00

      Träning F/P-14/15


      11:00
    • 11:00

      Egnahems BK svart (hemma) F-08/09


      13:00
    • 12:00

      Habo IF (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Månsarps IF (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Haga P-11


      15:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF grön (borta) P-09


      16:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Anderstorps IF 7-m (borta) F-07


      02:00
    • 10:00

      IF Hallby FK vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Bankeryds SK svart (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Bankeryds SK B (9-m) (hemma) A-lag Damer


      13:00
    • 12:00

      Månsarps IF (borta) F-08/09


      14:00
    • 16:00

      Tranås FF 1 (hemma) F-07


      18:00
    • 18:00

      Gränna/Vista (hemma) P-06


      20:00
  • 18Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:15

      Träning P-09


      19:45
    • 18:20

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning F/P-14/15


      11:00
      Tabergs IP
      Anteckning: Glöm inte benskydd (gör ont att få en spark på smalbenen) och vattenflaska (fylld och märkt med spelarens namn).
    • 11:00

      Match F08 Taberg-Tenhult F-08/09


      12:30
    • 16:00

      Mullsjö IF (borta) P-06


      18:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Tabergs SK gul (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Tenhults IF vit (hemma) P-08


      12:00
    • 12:00

      IF Hallby FK vit (hemma) F-10/11


      14:00
    • 12:00

      IF Hallby FK vit (hemma) F-08/09


      14:00
    • 16:00

      Mariebo IK 1 (hemma) F-07


      18:00
    • 18:00

      IF Hallby FK röd (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Mariebo IK svart (hemma) P-09


      20:00
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Uthyrd privat Almlöv Klubblokalen

    • 09:30

      Mariebo IK vit (borta) P-08


      11:30
    • 09:30

      Match mot Ekhagen P-11


      12:00
    • 10:00

      Träning F/P-14/15


      11:00
    • 11:30

      Husqvarna FF vit (borta) F-08/09


      13:30
    • 12:00

      Mariebo IK röd (borta) P-08


      14:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Råslätt SK (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Värnamo Södra FF röd (borta) P-09


      02:00
    • 10:00

      Bankeryds SK svart (hemma) F-10/11


      12:00
    • 12:00

      Lommaryds IF B (9-m) (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 13:15

      Gislaveds IS (borta) F-07


      15:15
    • 14:00

      Barnarps IF vit (borta) F-08/09


      16:00
    • 17:00

      Internmatch P-09


      19:30
    • 17:00

      Gripenbergs BK (hemma) P-06


      19:00