Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 08:00

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      13:00
    • 09:00

      Domare (P-11) Pass 1 P-06


      11:20
    • 09:00

      Poolspel P-10


      13:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Falköpings KIK (hemma) F-04


      13:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Skoftebyns IF (borta) U-16/U-17


      18:00
    • 16:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF (borta) F-06/-07


      19:00
    • 17:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) Herrseniorer


      19:00
  • 2Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:15

      IF Tymer (9:9) (hemma) Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Tidaholms GoIF Svart (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Döma p-08 F-05


      19:00
    • 18:30

      Skövde AIK Vit (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 18:00

      Götene FK (borta) Damsenior


      20:00
    • 18:00

      Ulvåker/Väring (borta) F-04


      20:00
    • 19:00

      Tidaholms GoIF (borta) U-16/U-17


      21:00
    • 20:00

      IFK Skövde FK (borta) Herrseniorer


      22:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Tidaholms GoIF (hemma) F-06/-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:30

      Skövde KIK Svart (hemma) F-09


      12:30
    • 10:30

      Döma F-09 P-05


      11:45
    • 13:25

      Bollkallar P-08


      16:00
    • 14:00

      Skara FC Röd (borta) P-09


      16:00
    • 14:00

      Falköpings FK (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Falköpings FK (hemma) Herrseniorer


      13:00
    • 11:00

      Tomtens IF (hemma) P-05


      13:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) F-08


      18:00
    • 16:00

      Skövde KIK (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Bollkajsor F-09


      19:00
    • 17:00

      Domnare U-16/U-17


      19:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF (hemma) Damsenior


      19:00
  • 9Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Våmb/Skövde KIK U (borta) Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:45

      Träning F-05


      19:45
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      Våmbs IF (hemma) F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 18:00

      Döma F-09 P-05


      19:15
    • 19:00

      Töreboda IK (borta) U-16/U-17


      21:00
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Värsås/Vreten (borta) P-06


      19:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
      Bandygrytan 1 Skultorp
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Norra Fågelås IF (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) F-06/-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Match IFK Skövde-SIF P-09


      20:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Kiosk/inträde- Schema för F-08 F-08

    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 13:00

      IFK Hjo (borta) P-08


      15:00
    • 14:00

      IFK Hjo (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Gullspång/Hova/Weimer (9:9) (borta) Damsenior


      17:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F-05


      19:00
  • 15Sön
    • Heldag

      Kiosk/inträde- Schema för F-08 F-08

    • 09:00

      Poolspel P-10


      13:00
    • 09:00

      Poolspel Stenstorp F-10


      13:00
    • 10:00

      Sammandrag F-11


      13:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Falköpings FK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:00

      IFK Hjo (borta) Herrseniorer


      13:00
    • 11:00

      Domare U-16/U-17


      13:00
    • 13:00

      Döma p-09 F-05


      14:00
    • 13:00

      Flyttad match Skultorps IF - Värsås/Vreten P-06


      15:00
    • 13:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-09


      15:00
    • 16:00

      Mariestads BoIS FF Vit (borta) F-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Råda BK (borta) Damsenior


      19:00
  • 16Mån
    v.38
    • 00:00

      Kiosk/inträde- Schema för F-08 F-08


      23:00
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Hörnebo SK (hemma) F-04


      19:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Domare U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Match SIF-LidköpingsFK P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      IFK Mariestad (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Döma P-08 P-05


      20:00
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Degerfors IF (hemma) U-16/U-17


      19:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 17:30

      Avslutning P-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:15

      Björsäters IF (9:9) (borta) Damsenior


      21:15
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:30

      IFK Hjo (hemma) F-09


      12:30
    • 10:30

      Döma F-09 P-05


      11:45
    • 11:00

      Lidköpings FK Svart (borta) F-04


      13:00
    • 11:00

      Alingsås KIK Blå (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Grolanda/Floby (borta) P-07


      13:00
    • 11:15

      Falköpings KIK Röd (borta) F-06/-07


      13:15
    • 15:00

      Vinninga AIF (hemma) Damsenior


      17:00
    • 16:00

      FBK Karlstad (borta) U-16/U-17


      18:00
  • 22Sön
    • Heldag

      Flaggbärare Elfsborg - Malmö FF P-07

    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Sils IF (hemma) U-16/U-17


      13:00
    • 11:15

      Falköpings FK Röd (borta) P-05


      13:15
    • 11:30

      Jula BK (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Skövde AIK Vit (borta) P-09


      13:30
    • 14:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Falköpings KIK (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Jula BK (hemma) Damsenior


      19:00
  • 23Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:15
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:30

      Döma P-08 F-05


      19:30
    • 18:30

      Mariestads BK Röd (hemma) P-08


      20:30
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Ulvåkers IF (hemma) P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:15
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-06


      20:30
    • 18:45

      Seriematch borta mot Alingsås F-05


      20:45
    • 19:00

      Tidaholms GOIF U2 (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:15

      Mariestads Ungdom (borta) U-16/U-17


      21:15
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 19:00

      Gemensam avslutning Våmb, KIK, SIF F-09


      21:00
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      Jula BK (hemma) F-08


      12:00
    • 16:00

      IK Zenith (hemma) U-16/U-17


      18:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Poolspel Ulvåker F-10


      15:00
    • 09:00

      Poolspel P-10


      13:00
    • 11:00

      Avslutning P-05


      19:00
    • 11:00

      Skövde KIK (hemma) F-04


      13:00
    • 14:00

      Stenstorps IF (borta) F-08


      16:00
    • 14:15

      Bollkallar P-10


      17:00
    • 14:30

      Våmbs IF Vit (hemma) P-09


      16:30
    • 15:00

      Ekedalens SK (hemma) Herrseniorer


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Tidaholms GoIF Svart (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning Damsenior


      18:45
  • 30Mån
    v.40