Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 07:00

      Öbollen F-09


      00:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Tomtens IF (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Mariestads BK Röd (borta) P-08


      13:30
  • 2Sön
    • 00:00

      Öbollen F-09


      16:00
    • 07:00

      Öbollen F-09


      16:00
    • 08:00

      Poolspel F-10


      14:00
    • 11:30

      Skövde AIK Vit (hemma) P-06


      13:30
    • 12:30

      Falköpings FK (borta) P-07


      14:30
    • 14:00

      Skoftebyns IF (hemma) U-16/U-17


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Våmb/Skövde KIK U (hemma) Damsenior


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:45
    • 18:00

      Stenstorps IF (borta) F-08


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:15

      Skövde KIK Vit (borta) F-08


      19:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Ekonomiutbildning Swedbank U-16/U-17


      20:30
    • 19:15

      Mariestads BoIS FF (borta) F-08


      21:15
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 09:30

      Träning P-08


      11:00
    • 11:00

      Träning F-08


      12:30
    • 11:00

      Hova/Gullspång/Finnerödja (borta) P-06


      13:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      IFK Hjo (borta) Herrseniorer


      20:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • Heldag

      Ö-Bollen P-08

    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:00

      Lerums IS 3 (borta) P-08


      13:00
    • 15:00

      Drøbak Frogn IL 3 (hemma) P-08


      16:00
    • 16:20

      Bygdøy Monolitten IL 3 (hemma) P-08


      17:20
  • 9Sön
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • Heldag

      Ö-Bollen P-08

    • 08:00

      Onsala BK Röd (hemma) P-08


      09:00
    • 08:30

      Poolspel P-10


      13:00
    • 09:20

      Halvorstorps IS Gul (borta) P-08


      10:20
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:30

      Hörnebo SK (hemma) F-09


      12:30
    • 10:30

      Döma F-09 F-05


      11:30
    • 11:00

      IFK Mariestad Vit (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Poolspel F-11


      15:00
    • 12:00

      Domare poolspel F11 F-06/-07


      15:00
    • 12:40

      Sprint Jeløy: Vit (borta) P-08


      13:40
    • 13:45

      Domare P-09 P-05


      15:20
    • 14:00

      FBK Karlstad (hemma) U-16/U-17


      16:00
    • 14:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Skövde KIK (borta) F-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 17:00

      Grolanda/Floby (hemma) P-07


      19:00
    • 18:00

      Gullspång/Hova/Weimer (9:9) (hemma) Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Lagaktivitet F-05


      20:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Lagaktivitet F-08


      20:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-06/-07


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF Svart (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      Våmbs IF Vit (borta) P-09


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
      Bosse 4
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Tibro/Fagersanna (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Döma F-08 F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Domare U-16/U-17


      20:30
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
  • 13Tor
    • 15:45

      Mästarcupen F-05


      00:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Mästarcupen F-05

    • 08:00

      Ulvacupen P-09


      00:00
    • 09:30

      Jitex Mölndal BK (borta) F-05


      10:30
    • 13:30

      Tyresö FF (borta) F-05


      14:30
    • 15:00

      Ö-bollen P-07


      00:00
    • 16:30

      IFK Skoghall Dam (hemma) F-05


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Mästarcupen F-05

    • Heldag

      Ulvacupen P-09

    • Heldag

      Ö-bollen P-07

    • Heldag

      Ulvacupen P-08

    • 08:30

      Onsala BK (borta) F-05


      09:30
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Hörnebo SK (borta) F-04


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Ulvacupen F-09


      13:30
    • 12:00

      Floda BoIF Vit (hemma) P-08


      12:30
    • 12:30

      Frösö IF (hemma) F-05


      13:30
    • 13:00

      Ytterby IS Röd (borta) P-08


      13:30
    • 14:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-05


      16:30
    • 16:15

      IK Zenith (borta) U-16/U-17


      18:15
    • 17:30

      Hertzöga BK (hemma) F-05


      18:30
  • 16Sön
    • 00:00

      Mästarcupen F-05


      16:00
    • 00:00

      Ulvacupen P-09


      08:00
    • 00:00

      Ö-bollen P-07


      19:00
    • Heldag

      Ulvacupen P-08

    • 08:00

      Ulvacupen F-09


      11:00
    • 08:30

      Forsby FF (hemma) F-05


      09:30
    • 09:30

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      14:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) F-08


      12:00
    • 14:00

      Tidaholms GOIF Svart (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Kungsladugårds BK Vit (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Floda BoIF Blå (borta) P-08


      17:00
    • 17:40

      Domare F-08 P-05


      19:20
  • 17Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Jula BK (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:30

      Falköpings FK (borta) Herrseniorer


      21:30
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Mariestads BoIS FF Röd (borta) F-09


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-06/-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Götene IF (hemma) U-16/U-17


      21:00
    • 19:00

      Lidköpings FK Svart (hemma) F-04


      21:00
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      Vartofta SK (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Ulricehamns IFK (hemma) F-05


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 14:00

      Jönköpings Södra IF (borta) U-16/U-17


      16:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Töreboda IK (hemma) F-09


      18:30
    • 17:00

      Jula BK (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      Jula BK (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Falköpings FK Röd (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:45

      Domare F-09 P-05


      20:30
    • 19:00

      Döma F-08 F-05


      20:00
    • 19:00

      Hörnebo SK (hemma) F-08


      21:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Domare U-16/U-17


      20:00
    • 18:30

      Råda BK Grön (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Ekedalens SK (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 20:30

      Samkväm VM 2019 SWE-CAN F-05


      22:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Lidköpings FK Vit (borta) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:10

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Falköpings KIK (borta) Damsenior


      21:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Ulvåkers IF (borta) P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:00

      Norra Fågelås IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Domare U-16/U-17


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi Cup F-06/-07

    • 08:00

      Skadevi Cup F-04


      00:00
    • 08:00

      Skadevicup Herrseniorer


      00:00
    • 08:00

      Skadevi Cup F-05


      00:00
    • 10:00

      GIF Nike (hemma) F-05


      11:00
    • 12:00

      Skadevicup U-16/U-17


      00:00
    • 13:00

      Skadevi Cup P-06


      00:00
    • 16:00

      Lindome GIF vit/svart (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      Onsala BK (borta) F-05


      17:00
    • 17:00

      Sommaravslutning F-08


      20:00
    • 18:00

      Skadevi cup P-07


      00:00
    • 20:00

      Snöstorp Nyhem FF 2 (borta) P-05


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Skadevi Cup F-06/-07

    • Heldag

      Skadevi Cup F-04

    • Heldag

      Skadevicup Herrseniorer

    • Heldag

      Skadevi Cup F-05

    • Heldag

      Skadevicup U-16/U-17

    • Heldag

      Skadevi Cup P-06

    • Heldag

      Skadevi cup P-07

    • Heldag

      Skadevi Cup F-06/-07

    • 09:00

      IFK Österåker FK vit (borta) P-05


      10:00
    • 11:00

      IFK Hjo (borta) F-09


      13:00
    • 13:00

      Skövde Kvinnliga IK (borta) F-05


      14:00
    • 15:00

      Fjugesta IF (borta) P-05


      16:00
    • 18:00

      New Mill Indians SK (borta) F-05


      19:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Skadevi Cup F-06/-07

    • 00:00

      Skadevi Cup F-04


      19:00
    • Heldag

      Skadevicup Herrseniorer

    • 00:00

      Skadevi Cup F-05


      18:00
    • 00:00

      Skadevicup U-16/U-17


      17:59
    • 00:00

      Skadevi Cup P-06


      16:00
    • 00:00

      Skadevi cup P-07


      19:00
    • Heldag

      Skadevi Cup F-06/-07

    • 08:00

      Poolspel F-10


      13:00
    • 09:00

      Stenungsunds IF (borta) F-05


      10:00
    • 09:30

      Skultorps IF P-11 (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      Bankeryds SK (borta) F-05


      14:00
    • 17:30

      Falköpings FK Röd (borta) P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45