Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning U-16/U-17


      20:30
    • 19:00

      Föräldramöte F-06/-07


      20:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning F-09


      18:00
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:45

      Träning Damsenior


      15:00
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 15:00

      FBK Karlstad (borta) U-16/U-17


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Laserdome P-08


      18:00
    • 17:00

      Övernattning P-08


      23:59
  • 13Lör
    • Heldag

      Giffcupen U-16/U-17

    • 08:00

      Giffcupen F-04


      00:00
    • 08:00

      Giffcupen 11-manna F-05


      00:00
    • 08:30

      BK Astrio (borta) F-05


      09:30
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 12:00

      IFK Trollhättan (borta) Herrseniorer


      14:00
    • 12:40

      Mölnlycke IF (hemma) F-05


      13:40
    • 14:00

      IK Zenith (hemma) U-16/U-17


      16:00
    • 17:40

      IF Brommapojkarna (borta) F-05


      18:40
  • 14Sön
    • Heldag

      Giffcupen U-16/U-17

    • 00:00

      Giffcupen F-04


      20:00
    • 00:00

      Giffcupen 11-manna F-05


      18:00
    • 09:20

      BK Tinnis / LBK Gottfridsberg (hemma) F-05


      10:20
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch mot Skara P-05


      12:20
    • 11:50

      BK Häcken (hemma) F-05


      12:50
    • 14:00

      Träning P-09


      15:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Falköpings KIK (hemma) Damsenior


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:30
      Putteplan, Orkanvallen
      Anteckning: Träning på Putteplan, konstgräs. Glöm ej fotbollsskor, benskydd och vattenflaska. Kläder efter väder!
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 18:00

      Träningsmatch IFK Skövde P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 22Mån
    v.17
    • 11:00

      Skövde KIK (borta) F-04


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Våmb P-05


      12:30
    • 12:30

      Träning U-16/U-17


      14:00
    • 14:00

      Träning P-08


      15:30
    • 15:30

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-06/-07


      18:30
    • 17:00

      Ulricehamns IFK (borta) Damsenior


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U-16/U-17


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Falköpings KIK (hemma) F-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 18:00

      Teamkväll P-06


      20:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Stenstorps IF F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
    • 18:30

      Jönköpings Södra IF (hemma) U-16/U-17


      20:30
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:15
    • 19:15

      Träning F-05


      20:15
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • Heldag

      Giffcupen P-08

    • 08:00

      GIFF-CUPEN F-06/-07


      20:00
    • 08:00

      BK Derby (borta) P-05


      09:00
    • 08:00

      Tidaholmscupen P-09


      00:00
    • 08:00

      Giffcupen F-08


      15:00
    • 08:00

      Giffcupen 9-manna F-05


      00:00
    • 08:00

      Giffcupen P-06


      00:00
    • 08:50

      Irsta IF (hemma) F-05


      09:50
    • 09:00

      Giffcupen P-09


      00:00
    • 09:00

      Dalen/Krokslätts FF (borta) P-08


      10:00
    • 10:30

      Backatorp IF 2 (hemma) P-08


      11:30
    • 11:00

      SIF lag svart (hemma) F-09


      14:00
    • 12:00

      Alingsås IF (hemma) P-08


      13:00
    • 14:00

      Giff-cupen P-07


      00:00
    • 14:00

      BK Häcken (borta) U-16/U-17


      16:00
    • 14:40

      Sävedalens IF (hemma) P-05


      15:40
    • 16:20

      IK Zenith (borta) F-05


      17:20
    • 18:50

      IFK Hallsberg FK (borta) F-05


      19:50
    • 18:50

      Nässjö FF (hemma) P-05


      19:50
  • 28Sön
    • Heldag

      Giffcupen P-08

    • 00:00

      Tidaholmscupen P-09


      08:00
    • 00:00

      Giffcupen 9-manna F-05


      18:00
    • 00:00

      Giffcupen P-06


      15:00
    • 00:00

      Giffcupen P-09


      15:00
    • 00:00

      Giff-cupen P-07


      18:00
    • 00:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P-05


      02:00
    • Heldag

      Giff-cupen F-08

    • 08:00

      GIFF-Cupen F-06/-07


      19:00
    • 08:00

      GIFF-Cupen P-05


      15:00
    • 08:30

      Varnhem/Axvall (hemma) F-09


      14:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 15:00

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Götene IF (borta) Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
  • 29Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Domarutbildning P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Skara FC (hemma) F-04


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Mariestads BoIS FF (borta) Damsenior


      20:30
    • 20:00

      Träning F-04


      21:30
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning U-16/U-17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00