Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:00

      Poolspel Igelstorp P-10


      14:00
    • 14:00

      Skara FC (borta) Herrseniorer


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Gerdskens BK (borta) U-16


      13:00
    • 15:00

      Hörnebo SK (borta) Damsenior


      17:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Åsarp-Trädet FK (borta) F-08


      19:00
    • 17:00

      Råda BK Grön (hemma) P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 3Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Fagersanna IF (borta) Herrseniorer


      20:15
    • 18:15

      IFK Hjo (hemma) F-05


      20:15
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Lidköpings FK (hemma) F-04


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Falköpings KIK Vit (borta) F-06/-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Lidköpings FK Grön (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 18:00

      Hörnebo SK (hemma) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-02


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Sandhem/Mullsjö (hemma) P-08


      20:30
    • 18:30

      Skövde KIK (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      Döma U-16


      19:45
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:15

      Råda BK (hemma) U-16


      13:15
    • 12:30

      Våmbs IF Vit (borta) P-07


      14:30
    • 13:30

      Bollkallar P-06


      16:00
    • 14:00

      Ekedalens SK (hemma) Herrseniorer


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Mariedals IK (hemma) U-16


      13:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm (hemma) Herrseniorer


      13:00
    • 13:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-08


      15:30
    • 15:00

      Jula BK (hemma) F-05


      17:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      IFK Hjo (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      IF Tymer (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Döma U-16


      18:15
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      IFK Tidaholm (borta) F-04


      20:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Stenstorps IF (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Vartofta U/Kinnarp-Slutarp A (9:9) (borta) Damsenior


      21:00
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:45

      Falköpings KIK Röd (hemma) F-04


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träningsmatch 9-manna F-04


      19:30
    • 17:45

      Falköpings KIK U2 (hemma) Damsenior


      19:45
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) F-06/-07


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 00:00

      Poolspel P-09


      00:00
    • 08:00

      Poolspel F-10


      13:00
    • 09:15

      Döma 5-manna P-05


      12:30
      Orkanvallen
      Anteckning: F-10 har poolspel
    • 10:00

      Poolspel - Hörnebo F-09


      14:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Tomtens IF (borta) P-02


      13:00
    • 13:00

      Råda BK (borta) Herrseniorer


      15:00
    • 16:00

      Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro (borta) Damsenior


      18:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Byttorps IF (hemma) U-16


      13:00
    • 11:15

      Träning fotbollslek Fotbollsskola


      12:00
    • 12:15

      Kronängs IF (hemma) F-04


      14:15
    • 14:00

      Våmbs IF Grön (borta) P-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:30

      Falköpings KIK Röd (borta) F-06/-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      IFK Hjo (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Döma U-16


      19:15
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      IFK Mariestad Blå (borta) P-07


      20:30
    • 18:30

      IFK Tidaholm (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      IFK Tidaholm (9:9) (borta) Damsenior


      21:00
    • 20:00

      IFK Skövde FK (borta) Herrseniorer


      22:00
    • 20:00

      IFK Skövde FK (borta) U-16


      22:00
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Våmbs IF (hemma) F-04


      19:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Damsenior


      19:45
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 22Lör
    • 10:30

      Fagersanna IF (borta) F-06/-07


      12:30
    • 11:00

      IF Weimer Lyrestad (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Blå (hemma) P-05


      13:00
    • 14:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-05


      16:00
  • 23Sön
    • 08:30

      Poolspel IFK Skövde P-10


      11:00
    • 10:00

      Lidköpings FK Röd (borta) F-04


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Jula BK (borta) F-08


      13:00
    • 16:00

      Mellby IK (hemma) Damsenior


      18:00
    • 17:00

      Falköpings FK (borta) Herrseniorer


      20:00
    • 17:00

      Alingsås IF (borta) U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 24Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:15

      IFK Falköping FF (borta) Herrseniorer


      21:15
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Våmbs IF (hemma) P-06


      20:30
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-06/-07


      12:00
    • 11:00

      Sils IF (borta) P-02


      13:00
    • 12:00

      Fröjered/Korsberga (hemma) F-06/-07


      14:00
    • 13:30

      Bollkalle P-07


      16:00
    • 14:00

      Sandhem/Mullsjö (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Vara SK (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      IFK Värsås (borta) Damsenior


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:45

      Avslutning P-05


      13:30
    • 11:00

      IFK Hjo (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Norrby IF (borta) U-16


      13:00
    • 13:30

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-06


      15:30
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Ulricehamns IFK Vit (hemma) F-04


      18:00
    • 16:30

      Varnhem/Axvall (hemma) F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30