Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen F-05

    • Heldag

      ESKILSCUPEN F-06/-07

    • 09:40

      FK Gjøvik Lyn Blå (hemma) P-05


      10:40
    • 10:30

      Hyllie IK (borta) F-05


      11:30
    • 13:50

      Qviding FIF (hemma) F-05


      14:50
    • 13:50

      Karlskoga SK (borta) P-05


      14:50
    • 18:00

      Lagkväll Herrseniorer


      22:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen F-05

    • Heldag

      ESKILSCUPEN F-06/-07

    • 09:40

      Herrestads AIF (borta) P-05


      10:40
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 13:50

      IK Vista/Ölmstad IS (borta) F-05


      14:50
    • 13:50

      FK Gjøvik Lyn Vit (hemma) P-05


      14:50
    • 15:00

      Träning P-03


      16:30
    • 17:10

      Furulunds IK (hemma) F-05


      18:10
  • 5Sön
    • 00:00

      Eskilscupen F-05


      18:00
    • 00:00

      ESKILSCUPEN F-06/-07


      18:00
    • 08:00

      Stångebro United vit (borta) P-05


      09:00
    • 08:50

      Kullavik IF (hemma) F-05


      09:50
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:20

      Södra Sandby IF (borta) F-05


      12:20
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 6Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 19:00

      VFFs träningskväll P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      IFK Värsås (borta) Herrseniorer


      20:30
    • 18:30

      IFK Skövde FK Svart (borta) P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 20:00

      Skövde KIK (borta) F-05


      22:00
  • 9Tor
    • Heldag

      Forwardcupen P-03

    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) (borta) Damsenior


      21:00
  • 10Fre
    • Heldag

      Forwardcupen P-03

  • 11Lör
    • Heldag

      Forwardcupen P-03

    • Heldag

      Nabben cup P-05

    • 00:00

      Nabben cup P-09


      23:00
      Orkanvallen
    • Heldag

      Nabben Cup P-08

    • 07:00

      Nabben Cup Herrseniorer


      19:00
    • 08:00

      Nabben Cup P-02


      19:00
    • 08:00

      Nabben Cup F-05


      19:00
    • 08:00

      Nabben Cup (anmälningabar) F-09


      17:59
    • 08:00

      Nabben cup Funktionärer P-06


      17:00
    • 08:00

      Nabben Cup P-10


      18:00
    • 09:00

      Nabben cup F-10


      15:00
    • 09:00

      Nabben-cup F-08


      17:00
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      IFK Mariestad (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Falköpings FK (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-07


      21:00
    • 19:00

      Björsäters IF (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF (borta) P-02


      21:00
  • 16Tor
    • 17:20

      Träning P-05


      20:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 17Fre
    • 18:45

      Edsvära-Norra Vånga FF (borta) Herrseniorer


      20:45
    • 19:00

      Halvorstorps IS (borta) P-03


      20:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-05


      13:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Lidköpings FK (hemma) P-03


      13:00
    • 11:15

      Träning fotbollslek Fotbollsskola


      12:00
    • 14:30

      Råda BK Grön (borta) F-04


      16:30
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Ulvåkers IF (borta) F-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Fröjered/Korsberga (borta) F-06/-07


      19:00
    • 17:30

      Ekedalens SK (borta) P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
  • 20Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:45

      Åsarp-Trädet FK (borta) Herrseniorer


      20:45
    • 18:50

      Ulricehamns IFK Vit (borta) F-04


      20:50
    • 19:00

      Skara FC (borta) Damsenior


      21:00
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Match mot Trix i Karlsborg F-08


      19:45
    • 18:30

      Lidköpings FK Röd (borta) F-08


      20:30
    • 18:45

      Töreboda IK (borta) P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Döma P-03


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (9:9) (hemma) Damsenior


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Trix/Mölltorp-Brevik (borta) F-05


      21:00
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Råda BK Grön (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      Fotbollens dag P-05

    • Heldag

      Fotbollens Dag på Orkanvallen F-08

    • Heldag

      Fotbollens dag P-08

    • 08:00

      Fotbollens dag P-10


      19:00
    • 09:00

      Fotbollens dag F-05


      18:00
    • 09:00

      Fotbollens dag P-02


      18:00
    • 09:00

      Fotbollens dag P-03


      19:00
    • 09:45

      Värsås/Vreten (hemma) P-02


      11:45
    • 10:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 10:30

      Töreboda IK Röd (hemma) P-07


      12:30
    • 11:30

      IFK Örby (hemma) F-04


      13:30
    • 11:30

      Fotbollens dag P-06


      18:00
    • 12:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-08


      14:00
    • 12:30

      Värings GoIF (hemma) F-05


      14:30
    • 14:00

      Poolspel - egen F-09


      17:00
    • 14:00

      IFK Hjo (hemma) Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle P-07


      16:00
    • 14:30

      Våmbs IF Svart (hemma) F-06/-07


      16:30
    • 15:45

      Mariestads BK (hemma) P-03


      16:45
    • 16:00

      Skara FC Blå (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Bollkajsor fotbollensdag F-10


      20:00
    • 17:00

      Våmbs IF (hemma) Damsenior


      19:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:30

      Skövde AIK Vit (borta) P-08


      13:30
    • 13:00

      Skövde AIK (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Skara FC Blå (borta) P-05


      16:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Falköpings KIK (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 27Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Tidaholms GoIF Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Döma P-03


      19:30
    • 18:15

      Ulvåker/Väring (borta) Damsenior


      20:15
    • 18:15

      Falköpings FK (hemma) Herrseniorer


      20:15
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:45

      Vara SK Gul (borta) P-02


      20:45
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 18:15

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (borta) Damsenior


      20:15
    • 18:30

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Skara FC (hemma) P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Våmbs IF Grön (borta) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      IF Weimer Lyrestad (hemma) P-06


      20:30
    • 18:45

      Töreboda IK (borta) F-05


      20:45
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Norra Fågelås IF (borta) F-08


      20:00
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      Hörnebo SK (hemma) F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 31Fre