Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • 18:00

      Ö-bollen F-08


      00:00
    • 19:00

      Mariestads Ungdom (borta) P-03


      21:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • 10:00

      Träning Herrseniorer


      11:30
    • 11:00

      Ulvåkers IF (borta) P-02


      13:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (borta) F-05


      13:00
    • 16:00

      Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro (hemma) Damsenior


      18:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Ö-bollen F-08

    • 00:00

      Ö-bollen F-08


      19:00
    • 08:00

      Junicupen Ardala P-10


      18:00
    • 09:00

      Poolspel F-10


      13:00
    • 11:00

      Våmbs IF Svart (borta) F-06/-07


      13:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Tidaholms GoIF Vit (borta) P-08


      18:30
    • 16:30

      Skövde AIK Vit (borta) P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Råda BK (borta) P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 4Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Döma P-08 P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      Jula BK (borta) F-05


      21:00
    • 19:00

      IFK Tidaholm (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Vartofta U/Kinnarp-Slutarp A (9:9) (hemma) Damsenior


      21:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 19:00

      Falköpings FK (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar P-09


      21:00
  • 6Ons
    • 11:00

      Råda BK Grön (borta) F-06/-07


      13:00
    • 16:30

      Falköpings KIK Vit (hemma) F-06/-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      IFK Mariestad Blå (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Mariedals IK (borta) P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      IFK Skövde FK (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 19:15

      Mariestads BoIS FF (borta) F-05


      21:15
  • 8Fre
    • Heldag

      Ö-bollen P-07

    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Mariestads BoIS FF (hemma) F-08


      20:30
    • 19:00

      Mellby IK (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Tomtens IF (hemma) P-02


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Ö-bollen P-07

    • 11:30

      IF Tymer (hemma) P-06


      13:30
    • 12:00

      Poolspel P-09


      16:00
    • 15:30

      Halvorstorps IS (hemma) P-03


      16:30
  • 10Sön
    • Heldag

      Ö-bollen P-07

    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Poolspel F-09


      15:00
    • 10:10

      Våmb 1 (hemma) F-09


      10:50
    • 10:10

      Våmb 2 (hemma) F-09


      10:50
    • 10:50

      Varnhem/Axvall (hemma) F-09


      11:30
    • 10:50

      Skövde kik 1 (hemma) F-09


      11:30
    • 11:00

      Våmbs IF Grön (hemma) F-06/-07


      13:00
    • 11:15

      Träning fotbollslek Fotbollsskola


      12:00
    • 11:30

      Igelstorp (hemma) F-09


      12:10
    • 11:30

      Skövde kik 2 (hemma) F-09


      12:10
    • 13:00

      Lidköpings FK Grön (borta) P-06


      15:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:00

      IFK Falköping FF (hemma) Herrseniorer


      19:00
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 11Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      IFK Tidaholm (9:9) (hemma) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Stenstorps IF (hemma) F-08


      20:00
    • 18:30

      Våmbs IF Grön (hemma) P-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Tidaholms GoIF (borta) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      IFK Skövde FK Vit (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Falköpings KIK Röd (borta) F-04


      21:00
    • 19:00

      Vara SK (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-05


      21:00
  • 14Tor
    • 16:00

      Mästarcupen F-04


      00:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Värsås/Vreten (borta) P-06


      20:30
  • 15Fre
    • Heldag

      Mästarcupen F-04

    • 16:00

      Ö-bollen P-06


      00:00
    • 18:00

      Öbollen Cup F-06/-07


      19:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Mästarcupen F-04

    • Heldag

      Ö-bollen P-06

    • Heldag

      Öbollen Cup F-06/-07

    • 08:00

      Träning P-08


      00:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 11:00

      Ulvacupen P-07


      00:00
    • 12:30

      Gruppmöte P-03


      13:00
    • 14:30

      lF Brommapojkarna (borta) P-08


      15:30
    • 15:00

      Lidköpings FK (borta) P-03


      17:00
    • 15:30

      Örgryte IS Simonsson (hemma) P-08


      16:30
    • 16:30

      Jula BK (borta) P-08


      17:30
    • 17:30

      Landvetter IS Grön (borta) P-08


      18:30
    • 18:30

      Skövde AIK 1 (hemma) P-08


      19:30
    • 19:30

      Värnamo Södra Röd Vit (hemma) P-08


      20:30
  • 17Sön
    • 00:00

      Mästarcupen F-04


      20:00
    • 00:00

      Ö-bollen P-06


      17:00
    • 00:00

      Träning P-08


      15:00
    • 00:00

      Ulvacupen P-07


      20:00
    • 00:00

      Öbollen Cup F-06/-07


      19:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Jula BK (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      IFK Skövde FK (hemma) P-03


      12:00
    • 12:00

      Mariestads Bollklubb (hemma) P-08


      13:00
    • 13:00

      Våmbs IF GRÖN (hemma) P-08


      14:00
    • 14:30

      Kungsladugårds BK (hemma) P-08


      15:30
    • 15:30

      Finlandia/Pallo AIF 1 Blå (borta) P-08


      16:30
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Ulvåkers IF (hemma) P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 18Mån
    v.25
    • 18:00

      Varnhem/Axvall (borta) F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Ulvåkers IF (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      IFK Värsås (hemma) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Sils IF (hemma) P-02


      21:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:40

      Bollkalle P-07


      20:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Fagersanna IF (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 19:00

      Ardala GoIF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Jula BK (hemma) F-08


      13:00
    • 12:45

      Fotbollsdag P-03


      20:00
    • 14:00

      Kinna IF (hemma) P-03


      16:00
    • 14:00

      Ulvåkers IF (borta) F-08


      16:00
    • 14:30

      Skövde KIK (borta) F-06/-07


      16:30
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Råda BK Grön (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Alingsås IF (hemma) P-03


      18:00
    • 17:00

      Döma P07 P-02


      18:30
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      IFK Mariestad Blå (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 25Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      IFK Tidaholm (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:15

      Bollkajsor F-05


      20:45
    • 19:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (hemma) Damsenior


      21:00
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      IFK Hjo (borta) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Töreboda IK (hemma) F-08


      20:30
    • 19:00

      Gullspångs IF (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Götene IF (borta) Herrseniorer


      21:00
    • 19:15

      Halvorstorp /Trollhättans FK (borta) F-04


      20:15
    • 20:00

      IFK Skövde FK (borta) P-03


      22:00
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      IFK Falköping FF (borta) P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:15

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-06


      21:15
    • 19:30

      Mariestads Ungdom (hemma) P-02


      21:30
    • 19:30

      Våmb/Skövde KIK (borta) Damsenior


      21:30
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Skövde KIK Vit (hemma) F-08


      20:00
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
  • 29Fre
    • Heldag

      SkadeviCup P-03

    • 08:00

      Skadevi Cup F-05


      00:00
    • 08:00

      Skadevi Cup P-02


      00:00
    • 08:00

      Skadevi Cup F-04


      00:00
    • 10:00

      Skadevi Cup P-06


      00:00
    • 10:00

      Floda BoIF (borta) P-05


      11:00
    • 11:00

      IF Warta Vit (hemma) P-03


      12:00
    • 11:00

      Qviding FIF 1 (hemma) P-03


      12:00
    • 11:00

      Stattena IF (borta) F-05


      12:00
    • 14:00

      Gresvik IF (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      Hertzöga BK (hemma) P-05


      15:00
    • 15:00

      Skara FC (hemma) P-02


      16:00
    • 15:00

      Stenungsunds IF (hemma) F-05


      16:00
    • 20:00

      Nesodden IF (hemma) P-02


      21:00
    • 20:00

      Köping FF P03 (borta) P-03


      21:00
  • 30Lör
    • Heldag

      SkadeviCup P-03

    • Heldag

      Skadevi Cup F-05

    • Heldag

      Skadevi Cup P-02

    • Heldag

      Skadevi Cup F-04

    • Heldag

      Skadevi Cup P-06

    • 08:00

      IFK Grimslöv (borta) P-03


      09:00
    • 08:00

      Tibro AIK (borta) P-02


      09:00
    • 08:00

      Hörnebo SK (borta) F-05


      09:00
    • 10:00

      Hjulsbro IK (borta) P-03


      11:00
    • 11:00

      Mariestads BK (borta) P-05


      12:00
    • 11:00

      Vallentuna (hemma) F-05


      12:00
    • 12:00

      Levene/Skogslunds IF (hemma) P-03


      13:00
    • 12:00

      IFK Skövde (borta) P-02


      13:00
    • 16:00

      Främmestads IK (borta) Herrseniorer


      18:00
    • 17:00

      Qviding FIF (hemma) P-03


      18:00
    • 17:00

      Spårvägens FF (borta) P-05


      18:00
    • 20:00

      Sils IF (hemma) P-02


      21:00
    • 20:00

      Skara FC (hemma) F-05


      21:00