Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
    • 16:45

      Inskrivning fotbollsskola Fotbollsskola


      17:30
    • 17:30

      Träning fotbollsskola Fotbollsskola


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      IFK Skövde FK Svart (hemma) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:20

      Bollknattar P-05


      20:30
    • 19:00

      Levene-Skogslunds IF (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 5Lör
    • 09:20

      Träning F-06/-07


      14:30
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      IFK Tidaholm (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Skara FC (hemma) F-08


      13:00
    • 14:00

      Skara FC (borta) P-03


      15:00
    • 15:00

      Sjömarkens IF (borta) F-04


      17:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Poolspel P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 13:00

      Byttorps IF (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      Värings GoIF (borta) P-06


      16:00
    • 16:00

      Stenstorps IF (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Skövde KIK (hemma) F-06/-07


      18:30
    • 17:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Döma P07 P-02


      18:20
    • 17:00

      Töreboda IK (borta) F-08


      19:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 7Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Vedums AIS (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Lagfotografering P-03


      17:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:45

      Töreboda IK Röd (borta) P-07


      20:45
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-05


      21:00
    • 20:00

      Arenajobb P-02


      22:00
  • 9Ons
    • 16:00

      GIF Nike Girl Invitational F-04


      00:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Falköpings FK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Döma P-08 P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Ekedalens SK (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Björsäters IF (borta) F-05


      21:00
  • 10Tor
    • Heldag

      GIF Nike Girl Invitational F-04

    • 10:00

      Träning P-02


      11:30
    • 10:00

      Träning Herrseniorer


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-06/-07


      13:00
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:30
    • 17:00

      Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) (hemma) Damsenior


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Grillkväll Damsenior


      21:00
  • 11Fre
    • 00:00

      GIF Nike Girl Invitational F-04


      17:00
    • 18:00

      Pingstcupen F-05


      00:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Pingstcupen F-05

    • 10:00

      New Mill Indian SK (borta) F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 13:00

      Sollentuna FK (hemma) F-05


      14:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      IFK Hjo (borta) Herrseniorer


      17:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Pingstcupen F-05


      18:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Skultuna IS / Gideonsbergs IF (hemma) F-05


      12:00
    • 11:15

      Träning fotbollslek Fotbollsskola


      12:00
    • 12:00

      Hörnebo SK (borta) F-08


      14:00
    • 12:30

      Träning P-03


      14:00
    • 14:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-03


      16:00
    • 15:00

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-05


      17:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      BK Trix (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-02


      19:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Töreboda IK (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Falköpings KIK Röd (borta) F-06/-07


      21:00
    • 19:00

      Gullspång/Hova (hemma) P-02


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Klädprovning P-02


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning Skultorps IF


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-06


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning F-05


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-05


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning/klädköp F-08


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-08


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-09


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-10


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning F-12


      19:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Tidaholms GoIF (borta) Damsenior


      21:00
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
      Bosseplan 1
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      19:30
    • 19:00

      Värsås/Vreten (borta) P-02


      21:00
    • 19:00

      Trix/Mölltorp-Brevik (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Råda BK Grön (hemma) F-04


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 14:00

      Värings GoIF (borta) F-05


      16:00
    • 15:00

      Mariestads BK (borta) P-03


      17:00
    • 15:00

      Våmbs IF (borta) Damsenior


      17:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) P-03


      19:00
    • 17:00

      IFK Örby (borta) F-04


      19:00
    • 17:00

      Skara FC Blå (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) F-08


      19:00
    • 18:00

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-08


      20:00
  • 21Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Döma P-08 P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      Fagersanna IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Döma F08 P-02


      20:00
    • 18:30

      Norra Fågelås IF (hemma) F-08


      20:30
    • 19:00

      Ulvåker/Väring (hemma) Damsenior


      21:00
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Våmbs IF Vit (hemma) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Fröjered/Korsberga (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Töreboda IK (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Vara SK Gul (hemma) P-02


      21:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:45

      Falköpings KIK (borta) F-08


      20:45
    • 19:00

      Hörnebo SK (hemma) Damsenior


      21:00
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Råda BK Grön (borta) P-05


      20:00
    • 18:30

      Skövde AIK (hemma) P-06


      20:30
  • 26Lör
    • 00:00

      Klassfotboll P-09


      23:00
    • 11:00

      Skara FC Blå (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (borta) F-05


      13:00
    • 15:00

      Ekedalens SK (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 17:00

      Våmbs IF (borta) F-04


      19:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 14:00

      Norrby IF (hemma) P-03


      16:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:30

      VFFs träningskväll P-03


      20:30
    • 18:30

      Arentorp Helås FK (hemma) F-04


      20:30
    • 18:30

      Åsarp-Trädet FK (hemma) F-08


      20:30
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Skövde KIK (hemma) F-05


      21:00
    • 19:30

      Falköpings KIK U2 (borta) Damsenior


      21:30
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:55

      Bollknattar P-08


      20:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 19:00

      Råda BK (hemma) Herrseniorer


      21:00