Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
    • 16:45

      Inskrivning fotbollsskola Fotbollsskola


      17:30
    • 17:30

      Träning fotbollsskola Fotbollsskola


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      IFK Skövde FK Svart (hemma) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning F02-03


      18:30
    • 18:20

      Bollknattar P-05


      20:30
    • 19:00

      Levene-Skogslunds IF (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Edsvära-Norra Vånga FF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 5Lör
    • 09:20

      Träning F-06/-07


      14:30
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 11:00

      IFK Tidaholm (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Skara FC (hemma) F-08


      13:00
    • 14:00

      Skara FC (borta) P-03


      15:00
    • 15:00

      Sjömarkens IF (borta) F-04


      17:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Poolspel P-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 13:00

      Byttorps IF (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      Värings GoIF (borta) P-06


      16:00
    • 16:00

      Stenstorps IF (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Skövde KIK (hemma) F-06/-07


      18:30
    • 17:00

      Döma P07 P-02


      18:20
    • 17:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Töreboda IK (borta) F-08


      19:00
    • 17:45

      Träning F02-03


      19:30
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
  • 7Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Vedums AIS (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Åsarp-Trädet FK (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 8Tis
    • 17:00

      Lagfotografering P-03


      17:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:45

      Töreboda IK Röd (borta) P-07


      20:45
    • 19:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-05


      21:00
    • 20:00

      Arenajobb P-02


      22:00
  • 9Ons
    • 16:00

      GIF Nike Girl Invitational F-04


      00:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Falköpings FK (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Döma P-08 P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
    • 18:30

      Ekedalens SK (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Björsäters IF (borta) F-05


      21:00
  • 10Tor
    • Heldag

      GIF Nike Girl Invitational F-04

    • 10:00

      Träning P-02


      11:30
    • 10:00

      Träning Herrseniorer


      11:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF (borta) F-06/-07


      13:00
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:30
    • 17:00

      Åsarp-Trädet /Redväg (9:9) (hemma) Damsenior


      19:00
    • 17:00

      Match ÅsarpTrädet F02-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Lagdag F02-03


      21:00
    • 19:00

      Grillkväll Damsenior


      21:00
  • 11Fre
    • 00:00

      GIF Nike Girl Invitational F-04


      17:00
    • 18:00

      Pingstcupen F-05


      00:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Pingstcupen F-05

    • 10:00

      New Mill Indian SK (borta) F-05


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 13:00

      Sollentuna FK (hemma) F-05


      14:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      IFK Hjo (borta) Herrseniorer


      17:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Pingstcupen F-05


      18:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Skultuna IS / Gideonsbergs IF (hemma) F-05


      12:00
    • 11:15

      Träning fotbollslek Fotbollsskola


      12:00
    • 12:00

      Hörnebo SK (borta) F-08


      14:00
    • 12:30

      Träning P-03


      14:00
    • 14:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-03


      16:00
    • 15:00

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-05


      17:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      BK Trix (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-02


      19:00
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 17:45

      Träning F02-03


      19:30
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:30

      Töreboda IK (hemma) P-06


      20:30
    • 19:00

      Falköpings KIK Röd (borta) F-06/-07


      21:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Gullspång/Hova (hemma) P-02


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Klädprovning P-02


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning Skultorps IF


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning F-05


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-06


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-05


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning/klädköp F-08


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-09


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-08


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning P-10


      19:30
    • 17:00

      Klädprovning F-12


      19:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Tidaholms GoIF (borta) Damsenior


      21:00
    • 19:00

      Match Tidaholms Goif F02-03


      21:00
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
      Bandygrytan Skultorp
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:15

      Träning F02-03


      19:30
    • 18:30

      Moholm/Tidan (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 19:00

      Trix/Mölltorp-Brevik (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Råda BK Grön (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Värsås/Vreten (borta) P-02


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 14:00

      Värings GoIF (borta) F-05


      16:00
    • 15:00

      Våmbs IF (borta) Damsenior


      17:00
    • 15:00

      Mariestads BK (borta) P-03


      17:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:00

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) P-03


      19:00
    • 17:00

      Skara FC Blå (hemma) P-05


      19:00
    • 17:00

      IFK Örby (borta) F-04


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) F-08


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      IFK Falköping FF Vit (borta) P-08


      20:00
  • 21Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Döma P-08 P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Skövde AIK Vit (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-08


      20:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 19:00

      Fagersanna IF (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:30

      Döma F08 P-02


      20:00
    • 18:30

      Norra Fågelås IF (hemma) F-08


      20:30
    • 19:00

      Match Ulvåker Väring F02-03


      21:00
    • 19:00

      Ulvåker/Väring (hemma) Damsenior


      21:00
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Våmbs IF Vit (hemma) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Fröjered/Korsberga (hemma) F-06/-07


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Töreboda IK (hemma) F-05


      21:00
    • 19:00

      Vara SK Gul (hemma) P-02


      21:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:45

      Falköpings KIK (borta) F-08


      20:45
    • 19:00

      Hörnebo SK (hemma) Damsenior


      21:00
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning F02-03


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Råda BK Grön (borta) P-05


      20:00
    • 18:30

      Skövde AIK (hemma) P-06


      20:30
  • 26Lör
    • 00:00

      Klassfotboll P-09


      23:00
    • 11:00

      Skara FC Blå (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Hörnebo SK (borta) F-05


      13:00
    • 15:00

      Ekedalens SK (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 17:00

      Våmbs IF (borta) F-04


      19:00
  • 27Sön
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 14:00

      Norrby IF (hemma) P-03


      16:00
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 17:45

      Träning F02-03


      19:30
    • 17:45

      Träning Damsenior


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrseniorer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Arentorp Helås FK (hemma) F-04


      20:30
    • 18:30

      VFFs träningskväll P-03


      20:30
    • 18:30

      Åsarp-Trädet FK (hemma) F-08


      20:30
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06/-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Skövde KIK (hemma) F-05


      21:00
    • 19:30

      Match FalköpingKIK F02-03


      21:30
    • 19:30

      Falköpings KIK U2 (borta) Damsenior


      21:30
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:55

      Bollknattar P-08


      20:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:15

      Träning Damsenior


      20:00
    • 18:15

      Träning F02-03


      20:00
    • 19:00

      Råda BK (hemma) Herrseniorer


      21:00