Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 10:00

      Träning F-06/-07


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Mariestads Ungdom (hemma) P-03


      12:00
    • 12:00

      Hörnebo SK (borta) Damsenior


      14:00
    • 16:00

      Mariestad Ungdom (borta) P-02


      18:00
  • 5Mån
    v.10
    • 19:00

      Föräldramöte P-03


      20:00
  • 6Tis
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Västerås Invitational Trophy P-03


      00:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 10Lör
    • Heldag

      Västerås Invitational Trophy P-03

    • 08:50

      AIK (hemma) P-03


      09:50
    • 14:15

      Edet FK (borta) Herrseniorer


      16:15
    • 16:00

      Träningsmatch F-04


      18:00
    • 16:20

      Stuvsta IF (borta) P-03


      17:20
    • 18:20

      IK Sirius (borta) P-03


      19:20
  • 11Sön
    • 00:00

      Västerås Invitational Trophy P-03


      18:00
    • 08:50

      Forssa BK (borta) P-03


      09:50
    • 10:00

      IFK Falköping FF (borta) P-02


      12:00
    • 11:00

      Träning F02-03


      12:30
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 11:00

      Träning F-06/-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-07


      12:00
    • 14:00

      Fristad/Borgstena/Sparsör (hemma) Damsenior


      16:00
    • 17:00

      Föräldramöte F-05


      18:30
  • 12Mån
    v.11
  • 13Tis
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      18:00
    • 17:30

      Träning Damsenior


      19:15
      Södermalms IP - konstgräs
      Anteckning: Ta alltid med löparskor.
    • 17:35

      Träning Herrseniorer


      19:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 09:30

      Vinterulven F-04


      18:00
    • 11:00

      Träning F-06/-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06


      12:00
    • 11:00

      Träning F02-03


      12:30
    • 11:00

      Träning P-07


      12:00
    • 12:15

      IFK Skövde (borta) P-02


      13:15
    • 15:00

      Skara FC (borta) P-03


      17:00
  • 19Mån
    v.12
  • 20Tis
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:30
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:00

      Vinterulven P-02


      18:00
    • 09:30

      Ulvåkers IF Svart (hemma) P-02


      10:30
    • 11:30

      Hova Finnerödja (hemma) P-02


      12:30
    • 11:30

      Träning P-03


      13:00
    • 12:00

      Götene IF (borta) Herrseniorer


      13:00
    • 12:30

      Alingsås IF (borta) P-02


      13:30
    • 13:30

      Ulvåkers IF Röd (borta) P-02


      14:30
    • 15:30

      Mariestad Ungdom (hemma) P-02


      16:30
    • 16:40

      Ulvåkers IF Svart (hemma) P-02


      17:40
  • 25Sön
    • 10:45

      Träning F-04


      12:00
    • 10:45

      Träning P-05


      12:00
    • 10:45

      Träning F-05


      12:00
    • 11:00

      Träning F02-03


      12:30
    • 13:30

      Jönköpings Södra IF (borta) P-03


      15:30
    • 16:45

      Träning Damsenior


      18:30
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
  • 26Mån
    v.13
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 18:00

      Träning F02-03


      19:30
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör