Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Välj lag

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-02


      19:00
    • 17:45

      Skultorp Svart (hemma) F-06/-07


      19:20
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 20:00

      Ulvåkers IF (borta) Herrseniorer


      22:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06/-07


      18:45
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 6Lör
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 12:00

      Sjömarkens IF (hemma) F-04


      14:00
    • 15:00

      Norrby IF (hemma) P-03


      17:00
    • 15:00

      Ardala GoIF (borta) Herrseniorer


      17:00
  • 7Sön
    • 15:45

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Träning P-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 8Mån
    v.41
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Mariestads Ungdom (borta) P-02


      21:00
    • 19:00

      Lagmöte Damsenior


      20:30
  • 9Tis
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-03


      21:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Föräldramöte F-06/-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damsenior


      20:30
  • 11Tor
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrseniorer


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:15

      Sjömarkens IF /Sandareds IF (hemma) P-02


      21:15
  • 12Fre
    • 15:30

      Quality Hotel Cup F-04


      00:00
    • 16:15

      Lagavslutning F-05


      19:30
      Ten Lanes Skövde
      Anteckning: Bowling + mat
      Kostnad ca 150kr/pers.
  • 13Lör
    • Heldag

      Quality Hotel Cup F-04

    • 10:00

      Borås Arena Cup P-07


      18:00
    • 11:00

      Döma P06 P-02


      12:30
    • 11:00

      Värings GoIF (hemma) P-06


      13:00
  • 14Sön
    • 00:00

      Quality Hotel Cup F-04


      20:00
    • 08:30

      Skultorpsdagen Damsenior


      13:00
    • 09:30

      Skultorpsdagen P-02


      13:30
    • 09:30

      Skultorpsdagen F-05


      13:30
    • 15:00

      Skoftebyns IF (borta) P-03


      17:00
    • 15:30

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 19:30

      Arenajobb F-05


      21:45
  • 15Mån
    v.42
  • 16Tis
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-02


      20:00
  • 17Ons
    • 17:30

      Föräldramatch + Avslutning P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damsenior


      20:30
  • 18Tor
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:00

      Träning P-02


      21:30
  • 19Fre
    • 16:45

      Rekarne Girls Cup F-05


      00:00
    • 18:40

      Hjulsbro IK (borta) F-05


      19:40
  • 20Lör
    • Heldag

      Rekarne Girls Cup F-05

    • 13:00

      Kinna IF (borta) P-03


      15:00
    • 13:50

      Rönninge Salem Fotboll (hemma) F-05


      14:50
    • 17:10

      Eskilstuna United (hemma) F-05


      18:10
    • 19:40

      Enebybergs IF (hemma) F-05


      20:40
  • 21Sön
    • 00:00

      Rekarne Girls Cup F-05


      18:00
    • 08:50

      IFK Österåker FK (hemma) F-05


      09:50
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 15:30

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      IFK Skövde FK (borta) P-02


      19:00
  • 22Mån
    v.43
  • 23Tis
    • 18:30

      Träning P-02


      20:00
  • 24Ons
    • 19:00

      Träning Damsenior


      20:30
    • 19:30

      Skoftebyns IF (hemma) P-02


      21:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Quality Hotel Cup P-02


      00:00
    • 18:55

      Lerkils IF (borta) P-02


      19:55
  • 27Lör
    • Heldag

      Quality Hotel Cup P-02

    • 09:35

      Lerums IS (hemma) P-02


      10:35
    • 12:00

      Lagavslutning P-03


      15:00
    • 15:00

      Alingsås IF (borta) P-02


      16:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Quality Hotel Cup P-02


      18:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 15:30

      Träning P-08


      17:00
  • 29Mån
    v.44
  • 30Tis
  • 31Ons