Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF

Följ

Skultorps IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Välj lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 3Ons
    • 17:45

      Träning P-03


      19:00
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning P-02


      11:30
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 13:00

      Träning P-03


      15:00
      GD-Hallen Stenstorp
      Anteckning: Futsal tillsammans med -02.
      Internmatcher.
    • 13:00

      Träning P-02


      15:00
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Billys Cup P-02


      23:59
    • 18:45

      Tidaholms GoIF (hemma) P-02


      19:45
    • 20:15

      Essungaalliansen (borta) P-02


      21:15
    • 21:45

      Råda BK (borta) P-02


      22:45
    • 22:55

      Mariestads BK (borta) P-02


      23:55
    • 23:30

      IFK Skövde (borta) P-02


      00:30
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 13:00

      Holmalunds IF (borta) P-03


      15:00
    • 17:00

      Träning P-02


      18:30
    • 17:00

      Träning F-04


      19:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 20:15

      Träning P-02


      21:45
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
  • 27Lör
    • 06:45

      Tångahallen Futsal Cup P-02


      18:00
    • 08:45

      Mariedals IK (hemma) P-02


      09:00
    • 10:00

      Vinterulven P-03


      17:00
    • 10:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-03


      11:00
    • 10:15

      Essungaalliansen (borta) P-02


      11:00
    • 11:00

      IFK Mariestad (borta) P-03


      12:00
    • 11:45

      Alingsås IF (borta) P-02


      12:00
    • 12:30

      Mariestads BK (hemma) P-03


      13:30
    • 13:30

      Våmbs IF (borta) P-03


      14:30
    • 14:45

      Våmbs IF (hemma) P-03


      15:45
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 18:00

      Träning P-02


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 31Ons