Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 11:00

      Träning F16


      12:30
    • 11:30

      HK Country 2 (borta) F10


      13:30
    • 12:30

      IFK Karlsborg (hemma) F10


      14:30
    • 14:00

      VästeråsIrsta HF (borta) A-lag


      16:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Borås HK 84 (hemma) F10


      12:00
    • 10:30

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F13


      12:30
    • 11:45

      Matchsammandrag F9


      17:45
    • 12:00

      Falköpings AIK HK 2 (hemma) F10


      14:00
    • 12:00

      HK Guldkroken Hjo (borta) F13


      14:00
    • 15:10

      HK Country (borta) F13


      17:10
    • 16:00

      Skövde HF F08 (borta) F11


      18:00
    • 16:10

      KFUM Trollhättan (borta) F13


      18:10
    • 17:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F11


      19:00
    • 18:00

      Alingsås HK (borta) U-lag Damer


      20:00
  • 3Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 19:00

      Träning F13


      21:00
    • 19:15

      Skövde HF F14 (borta) F16


      21:15
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:30

      KFUM Trollhättan (hemma) F12


      20:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:50

      HK Lidköping (borta) F16


      21:50
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F18


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
  • 10Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 17:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 12Ons
    • 09:30

      Träning F12


      10:30
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 17:00

      Bemanning A-lagsmatch F18


      21:00
    • 18:00

      Lagmöte U-lag Damer


      18:45
    • 18:30

      A-lags match F12


      21:00
    • 18:30

      Maskotar 12:e februari F11


      20:30
    • 19:00

      A-lags match F14


      21:00
    • 19:00

      IK Sävehof (hemma) A-lag


      21:00
  • 13Tor
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      21:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Poolspel HK Country F8


      14:59
    • 11:00

      Träning F14


      13:00
    • 11:00

      Träning F13


      13:00
    • 16:00

      Kv IK Sport (borta) U-lag Damer


      18:00
  • 16Sön
    • 12:00

      HK Lidköping (hemma) F14


      14:00
  • 17Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:15

      Mat tillsammans med Skövde HF F11 F11


      18:00
    • 18:00

      Maskotar i Skövde F11


      21:00
    • 19:00

      Derbymatch F12


      21:00
    • 19:00

      Skövde HF (borta) A-lag


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F12


      19:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:15

      Alingsås HK (hemma) U-lag Damer


      22:15
  • 20Tor
    • 17:00

      Bemanning till A-lagsmatch F14


      21:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning F18


      21:30
    • 18:15

      Maskotar på A-lagsmatch F9


      21:00
    • 19:00

      Kronmatchen F8


      21:00
    • 19:00

      BK Heid (hemma) A-lag


      21:00
  • 21Fre
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F16


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
  • 22Lör
    • 11:00

      IFK Bankeryd (hemma) F13


      13:00
    • 13:00

      HK Country (borta) F14


      15:00
    • 13:30

      Skövde HF Röd (hemma) F13


      15:30
    • 19:00

      Kronmatchen F10


      21:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 11:00

      IK Sävehof 2 F16 (hemma) F18


      13:00
  • 24Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 18:15

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      21:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
  • 29Lör
    • 10:45

      HK Lidköping 1 (borta) F12


      12:45
    • 11:45

      Fjärås HK (borta) U-lag Damer


      13:45
    • 11:55

      HK Country (hemma) F12


      13:55
    • 12:00

      Tibro HK (hemma) F11


      14:00
    • 12:00

      Döma F11 F14


      15:00
    • 13:00

      Skövde HF Vit (borta) F11


      15:00
    • 14:00

      HK Lidköping 2 (hemma) F11


      16:00
    • 14:00

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F13


      16:00
    • 14:30

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F11


      16:30
    • 14:30

      Skövde HF F13 (borta) F14


      16:30