Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      21:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
  • 3Fre
    • 12:00

      Hallbybollen F11


      00:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Hallbybollen F11

    • Heldag

      Hallbybollen 2020 F14

    • Heldag

      Hallbybollen F11

    • Heldag

      Hallbybollen F10

    • 09:00

      Hallbybollen 2020 F13


      00:00
    • 09:30

      Träning A-lag


      12:00
    • 10:00

      Träning U-lag Damer


      11:30
    • 10:00

      Hallbybollen F12


      00:00
    • 10:00

      Hallbybollen F16


      00:00
    • 15:30

      Huddinge HK Blå (hemma) F16


      16:30
    • 18:30

      Mölndals HF (borta) F16


      19:30
    • 19:00

      IK Baltichov (borta) F14


      20:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Hallbybollen F11


      18:00
    • Heldag

      Hallbybollen F11

    • Heldag

      Hallbybollen F10

    • Heldag

      Hallbybollen 2020 F13

    • Heldag

      Hallbybollen F12

    • Heldag

      Hallbybollen F16

    • 09:00

      Mörrums HK (hemma) F16


      10:00
    • 09:30

      Stenungsunds HK 2 (borta) F16


      10:30
    • 10:00

      Träning A-lag


      12:00
    • 11:30

      Skåre HK (hemma) F14


      12:30
    • 13:00

      IF Hallby HK 2 (hemma) F16


      14:00
    • 15:30

      LIF Lindesberg 1 (borta) F16


      16:30
    • 21:30

      RP IF Linköping Vit (hemma) F16


      22:30
    • 21:30

      Mörrums GOIS HK (borta) F14


      22:30
  • 6Mån
    v.2
    • Heldag

      Hallbybollen F11

    • Heldag

      Hallbybollen F10

    • 00:00

      Hallbybollen 2020 F13


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen F12


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen F16


      19:00
    • 08:30

      Växjö HF (borta) F16


      09:30
    • 08:30

      LIF Lindesberg 1 (borta) F16


      09:30
    • 15:00

      Önnereds HK (borta) A-lag


      17:00
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag Damer


      18:30
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 19:30

      HK Lidköping (borta) F18


      21:30
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:25

      Träning F16


      21:00
    • 20:15

      HB 78 Jönköping (hemma) U-lag Damer


      22:15
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      21:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 10Fre
    • 16:45

      Spelarmöte F13


      17:45
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning F13


      12:00
    • 13:30

      Träning F16


      15:00
    • 14:40

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F10


      16:40
    • 15:50

      Borås HK 84 (borta) F10


      17:50
    • 16:30

      Tyresö HF (borta) F18


      18:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:00

      IFK Bankeryd (borta) F10


      11:00
    • 10:00

      Träning F13


      13:00
    • 10:05

      HK Country 2 (hemma) F10


      12:00
    • 10:30

      HK Erping (hemma) F18


      12:00
    • 15:00

      Eslövs IK (borta) F18


      17:00
    • 16:00

      Träning F16


      17:30
  • 13Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 18:15

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
      Katedralskolan
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      21:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 16:30

      Träning F13


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 18:00

      Beställning Skara HF jackor F13


      18:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Skövde HF F12 (borta) F13


      11:00
    • 10:00

      IF Hallby HK 2 (hemma) F13


      12:00
    • 10:30

      IF Hallby HK 2 (hemma) F14


      12:30
    • 11:30

      Bemanning a-lags match F10


      15:30
    • 12:45

      Maskotar F7


      15:30
    • 13:30

      GT Söder HK (hemma) A-lag


      15:30
    • 15:00

      Stenungsunds HK (borta) U-lag Damer


      17:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Domare F9, 7 matcher hel plan F13


      15:00
    • 09:00

      Matchsammandrag F9


      15:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F11


      12:00
    • 11:15

      Skövde HF Vit (hemma) F11


      13:15
    • 13:30

      Vårgårda IK (borta) F11


      15:30
    • 14:00

      IF Hellton Karlstad (hemma) F16


      16:00
    • 14:15

      HK Lidköping (borta) F13


      16:15
    • 14:30

      HK Country (borta) F11


      16:30
    • 15:10

      IK Sävehof 1 (borta) F18


      17:10
    • 15:30

      Skövde HF Vit (borta) F12


      17:30
    • 15:30

      Falköpings AIK HK (borta) F13


      17:30
    • 16:00

      Skövde HF Röd (hemma) F16


      18:00
    • 16:30

      IF Hallby HK 2 (hemma) F12


      18:30
  • 20Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 18:15

      Träning F16


      20:00
    • 19:00

      Träning F13


      20:20
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      21:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Knattehandboll F7


      14:00
    • 09:00

      Minihandboll F8


      14:00
    • 10:00

      IFK Karlsborg (borta) F10


      12:00
    • 11:00

      Mariestads AIF (hemma) F10


      13:00
    • 11:15

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F10


      13:15
    • 12:00

      Tibro HK (borta) F12


      14:00
    • 13:00

      Skövde HF Röd (hemma) F11


      15:00
    • 13:00

      Döma F11 F14


      16:00
    • 13:30

      Maskotar F10


      16:00
    • 14:00

      USM steg 3 F16


      00:00
    • 14:00

      Bemanning A-lagsmatch U-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Boden Handboll IF (hemma) A-lag


      16:00
    • 14:00

      Skövde HF Röd (borta) F11


      16:00
    • 14:00

      Alingsås HK (borta) F12


      16:00
    • 15:00

      Skara HF VIT (hemma) F11


      17:00
    • 15:30

      Särökometernas HK (borta) F16


      17:30
    • 18:30

      Eslövs IK (hemma) F16


      20:30
  • 26Sön
    • 00:00

      USM steg 3 F16


      17:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:30

      Falköpings AIK HK (hemma) F13


      11:30
    • 10:40

      OV Helsingborg HK (borta) F16


      12:40
    • 11:30

      HK Country (hemma) F13


      13:30
    • 13:00

      Tibro HK (hemma) F13


      15:00
    • 14:00

      Fjärås HK (hemma) U-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Kungälvs HK 1 (borta) F16


      16:00
    • 15:00

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F13


      17:00
  • 27Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:15

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      21:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00