Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skara HF
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:00

      Träning A-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning A-flick


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Tibro HK 2 (borta) F-05


      20:00
  • 2Lör
    • 10:30

      KFUM Trollhättan IA (hemma) A-flick


      12:30
    • 11:30

      Skövde HF Vit (hemma) F-05


      12:30
    • 13:00

      HK Brätte (borta) F-05


      14:00
    • 13:00

      IF Hellton Karlstad (hemma) A-flick


      15:00
    • 13:00

      Handbollsfestival F-10


      16:00
    • 14:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F-08


      16:00
    • 15:00

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F-08


      17:00
    • 17:00

      Höörs HK H 65 (borta) A-lag


      19:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Domare F-06


      12:00
    • 09:00

      HK Country (hemma) F-08


      11:00
    • 11:00

      HK Brätte (hemma) F-08


      13:00
    • 11:15

      Minihandboll F-09


      17:00
    • 13:00

      HK Aranäs vit (hemma) U-lag


      15:00
    • 15:00

      Mix F-04


      19:00
  • 4Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning A-flick


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      GF Kroppskultur (borta) U-lag


      20:30
    • 19:00

      Träning A-flick


      21:00
    • 19:20

      Kungälvs HK (borta) U-lag


      21:20
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning A-flick


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Försäljning "Lila Rabatten" F-06


      19:30
    • 17:30

      Träning A-flick


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 09:00

      Knattehandboll i Tibro F-11


      14:00
    • 11:00

      Träning F-06


      15:00
    • 13:45

      IFK Karlsborg (borta) F-05


      15:45
    • 13:45

      Mix F-04


      19:00
  • 10Sön
    • 12:00

      Träning A-lag


      14:00
    • 12:15

      Skåre HK (borta) A-flick


      14:15
    • 13:45

      IF Hallby HK (borta) A-flick


      15:45
    • 18:15

      HB 78 (borta) U-lag


      20:15
  • 11Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning A-flick


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:15

      Se på A-lagets bortamatch mot Önnered F-06


      20:00
    • 18:15

      Önnereds HK (borta) A-lag


      20:15
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:00

      HK Brätte (borta) U-lag


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag


      19:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning A-flick


      21:00
    • 19:00

      HK Lidköping F 19 (borta) A-flick


      21:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning A-flick


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Maskotar på A-lagsmatchen F-07


      20:30
      Idrottshallen
      Samlingsinformation: Idrottshallen omklädningsrum
      Samlingstid: 18:30
      Anteckning: Glöm inte skor och matchställ.
    • 19:00

      VästeråsIrsta HF (hemma) A-lag


      21:00
  • 16Lör
    • 11:45

      Minihandboll F-09


      17:30
    • 12:00

      Domare F9 F-06


      17:30
    • 12:15

      Borås HK 84 (borta) F-04


      14:15
    • 13:00

      Skåre HK (hemma) A-flick


      15:00
    • 13:30

      IF Hallby HK (borta) F-04


      15:30
    • 14:00

      IFK Hammarö Vit (borta) F-05


      16:00
    • 14:30

      Skövde HF Grön 07 (borta) F-06


      16:30
    • 16:00

      IFK Bankeryd (borta) F-06


      18:00
    • 18:00

      USM steg 4 A-flick


      00:00
  • 17Sön
    • 00:00

      USM steg 4 A-flick


      19:00
    • 10:00

      Skara HF VIT (hemma) F-08


      12:00
    • 11:15

      Skövde HF Röd (borta) F-06


      13:15
    • 11:25

      Skövde HF Grön (borta) A-flick


      13:25
    • 12:30

      KFUM Trollhättan 2 (borta) F-06


      14:30
    • 14:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F-07


      16:00
    • 16:00

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F-07


      18:00
    • 16:30

      HK Brätte (borta) F-05


      18:30
    • 17:30

      Skövde HF Vit (borta) F-05


      19:30
  • 18Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning A-flick


      18:00
    • 18:00

      Träning med Magnus F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus Skara HF


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning med Magnus A-flick


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F-12


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning med Magnus F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning F-04


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning U-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning A-flick


      21:00
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning A-flick


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning A-flick


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 23Lör
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 12:00

      Mix F-04


      14:00
    • 12:00

      Skövde HF Grön 05 (hemma) F-05


      14:00
    • 13:30

      Partille IF Handbollsklubb (borta) A-flick


      15:30
    • 13:30

      HK Country (borta) F-06


      15:30
    • 14:00

      Skövde HF Röd (borta) A-flick


      16:00
    • 14:30

      IF Hallby HK (hemma) F-06


      16:30
  • 24Sön
    • 10:00

      Mariestads AIF (hemma) A-flick


      12:00
    • 11:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F-06


      13:00
    • 12:00

      IFK Hammarö (hemma) A-flick


      14:00
    • 13:00

      Falköpings AIK HK F12 1 (hemma) F-06


      15:00
    • 16:00

      Skövde HF (hemma) U-lag


      18:00
    • 17:35

      IFK Bankeryd (borta) F-05


      19:35
    • 18:40

      HK Country (borta) F-05


      20:40
  • 25Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning A-flick


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      21:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning U-lag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning A-flick


      21:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning A-flick


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag


      20:00
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning A-flick


      19:00
    • 17:30

      Jobb i garderoben på Jula F-05


      00:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
  • 30Lör
    • 00:00

      Jobb i garderoben på Jula F-05


      01:00
    • 09:00

      Träning A-lag


      11:00
    • 12:00

      Minicup i Vilanhallen F-10


      17:00
    • 13:00

      IFK Karlsborg (hemma) A-flick


      15:00
    • 14:00

      Mix F-04


      19:00
    • 14:00

      IF Hellton Karlstad (borta) F-05


      16:00
    • 16:15

      Kärra HF 2 F16 (borta) U-lag


      18:15
  • 31Sön
    • 17:00

      Falköpings AIK HK 2 (borta) F-05


      19:00
    • 18:10

      HK Lidköping 2 (hemma) F-05


      20:10