Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 11:30

      Lagförsäljning, chokladhjul F13


      16:30
    • 12:00

      Skövde HF F14 (hemma) F16


      14:00
    • 12:00

      Skyltsöndag F12


      14:30
    • 14:00

      HK Lidköping (hemma) F16


      16:00
    • 15:30

      Tomteparaden 1/12 F11


      16:30
    • 15:30

      Tomteparaden F9


      19:00
    • 16:00

      Tomteparaden F8


      17:30
  • 2Mån
    v.49
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:30

      Föräldramöte med Ungdomsgruppen F14


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 6Fre
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 7Lör
    • 11:00

      Tibro HK (hemma) F10


      13:00
    • 13:00

      Skövde HF F12 (hemma) F13


      15:00
    • 15:00

      IFK Bankeryd (hemma) F13


      17:00
    • 17:00

      IK Sävehof 1 (hemma) F18


      19:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:00

      Utbildningsläger 3 F14


      16:00
    • 12:00

      Skåre HK (hemma) F16


      14:00
    • 14:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F12


      16:00
    • 14:00

      Tibro HK (borta) F13


      16:00
    • 14:50

      HK Lidköping 1 (borta) F10


      16:50
    • 15:15

      Skövde HF Röd (hemma) F12


      17:15
  • 9Mån
    v.50
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 18:30

      Spelarmöte F16


      19:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
  • 14Lör
    • Heldag

      USM steg 2 F14

    • 10:00

      Skövde HF Röd (borta) F13


      12:00
    • 10:30

      Skövde HF F08 (borta) F11


      12:30
    • 11:00

      IF HV Tidaholm (hemma) F11


      13:00
    • 11:00

      Döma F11 F14


      14:00
    • 11:30

      Tibro HK (borta) F11


      13:30
    • 11:55

      KFUM Trollhättan (borta) F13


      13:55
    • 12:00

      IF Hellton Karlstad (borta) F16


      14:00
    • 13:00

      HK Lidköping 1 (hemma) F11


      15:00
    • 13:05

      HK Lidköping (borta) F13


      15:05
    • 14:00

      IF Hellton U Karlstad (borta) U-lag Damer


      16:00
    • 16:45

      Mörrums GOIS HK (hemma) F14


      18:45
  • 15Sön
    • Heldag

      USM steg 2 F14

    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:10

      Kristianstad HK 1 (borta) F14


      11:10
    • 10:30

      Tibro HK (borta) F16


      12:30
    • 12:50

      Lödde Vikings HK (borta) F14


      14:50
    • 14:15

      Önnereds HK (borta) F18


      16:15
  • 16Mån
    v.51
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 18:30

      Ledarmöte F16


      19:30
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:30

      HK Lidköping 2 (hemma) F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Skövde HF Röd (borta) F10


      11:00
    • 10:00

      HK Lidköping 2 (hemma) F10


      12:00
    • 10:00

      Mariestads AIF (borta) F10


      12:00
    • 10:30

      Önnereds HK (hemma) F18


      12:30
    • 14:00

      Maskotar A-lagsmatch mot Önnereds HK F8


      16:30
    • 14:00

      Önnereds HK (hemma) A-lag


      16:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 11:00

      IFK Bankeryd (borta) F13


      13:00
    • 11:00

      Träning F16


      13:00
    • 12:15

      Skövde HF Röd (hemma) F13


      14:15
    • 13:00

      Skövde HF F13 (hemma) F14


      15:00
  • 23Mån
    v.52
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
  • 26Tor
    • 15:00

      Höörs HK H 65 (borta) A-lag


      17:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
  • 27Fre
    • 14:00

      Träning F16


      16:00
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 11:00

      Träning F16


      13:00
    • 17:00

      Maskotar F7


      19:30
    • 17:30

      Höörs HK H 65 (hemma) A-lag


      19:30
  • 30Mån
    v.1
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 19:30

      Träning F13


      21:00