Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skara HF

Följ

Skara HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 09:00

      Tibro HK 2 (borta) F16


      10:00
    • 10:30

      IF Hallby HK 2 (borta) F16


      11:30
    • 12:00

      Kärra HF gul (hemma) F16


      13:00
    • 15:45

      IK Sävehof (borta) F16


      16:45
    • 16:00

      Skadevi Handbollscup F13


      00:00
    • 16:00

      Skadevi Cup F14


      00:00
    • 17:00

      IK Sävehof 1 (hemma) F14


      17:30
    • 18:00

      Skadevi cup F16


      00:00
    • 19:30

      Gustavsbergs IF Handboll (hemma) F14


      20:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Skadevi Handbollscup F13

    • Heldag

      Skadevi Cup F14

    • Heldag

      Skadevi cup F16

    • 08:45

      Skuru IK 2 (borta) F16


      09:45
    • 09:00

      Skövde HF 2 (hemma) F14


      09:30
    • 14:00

      RP IF 2 (hemma) F16


      15:00
    • 15:30

      Kärra HF röd (hemma) F16


      16:30
    • 18:15

      Vetlanda HF 2 (borta) F16


      19:15
  • 3Sön
    • 00:00

      Skadevi Handbollscup F13


      16:00
    • 00:00

      Skadevi Cup F14


      15:00
    • 00:00

      Skadevi cup F16


      19:00
    • 08:00

      Redbergslids IK (borta) F16


      09:00
    • 08:45

      NKIK (borta) F16


      09:45
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:45

      HK Country (hemma) F14


      11:15
    • 14:50

      Redbergslids IK (hemma) F14


      15:20
    • 16:45

      Kärra HF (hemma) F14


      17:20
  • 4Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 18:30

      Spelarmöte F16


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 18:15

      Träning F16


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:15

      Tibro HK (hemma) U-lag Damer


      22:15
  • 7Tor
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:15

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 8Fre
    • 16:00

      Sverigecupen F16


      00:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Boden Handboll IF (borta) A-lag


      20:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Sverigecupen F16

    • 09:00

      HK Lidköping 2 (hemma) F11


      12:30
    • 10:00

      Matchsammandrag F9


      13:30
    • 10:00

      KFUM Trollhättan (borta) F12


      12:00
      Torsbohallen - Trollhättan
      Serie: VHF F12
      Samlingsinfo: idrottshallen Skara
      Samlingstid: 08:00
      Resultat och referat
    • 10:15

      HK Lidköping 1 (borta) F11


      12:15
    • 11:15

      Alingsås HK (borta) F18


      13:15
    • 11:25

      HK Lidköping 2 (hemma) F11


      13:25
    • 14:30

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F11


      16:30
  • 10Sön
    • 00:00

      Sverigecupen F16


      19:00
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:30

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F13


      12:30
    • 11:00

      Matchträning F8


      12:00
    • 12:00

      Skåre HK (borta) F16


      14:00
    • 12:00

      HK Guldkroken Hjo (hemma) F13


      14:00
    • 13:00

      IFK Karlsborg (hemma) F16


      15:00
    • 13:30

      HK Country (borta) F13


      15:30
    • 14:30

      KFUM Trollhättan (hemma) F13


      16:30
    • 17:30

      HK Guldkroken Hjo (borta) F10


      20:30
    • 18:30

      HK Country 1 (borta) F10


      20:30
  • 11Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      21:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:00
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 19:00

      GT Söder HK (borta) A-lag


      21:00
  • 16Lör
    • 11:20

      HK Country (borta) F12


      13:20
    • 12:15

      HK Guldkroken Hjo (borta) F13


      14:15
    • 12:20

      HK Lidköping 1 (hemma) F12


      14:20
    • 14:20

      HK Lidköping (borta) F16


      16:20
    • 16:30

      IFK Hammarö (hemma) F18


      18:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 09:30

      Ludvika HF (borta) F18


      11:00
    • 10:15

      HK Lidköping 2 (borta) F11


      12:15
    • 11:25

      HK Country (hemma) F11


      13:25
    • 13:30

      Sannadals HK (borta) F18


      15:00
    • 14:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F11


      16:00
    • 14:00

      HK Guldkroken Hjo (borta) F16


      16:00
    • 14:00

      KFUM IK Ulricehamn (borta) F11


      14:45
    • 15:00

      IF HV Tidaholm (borta) F11


      17:00
    • 17:00

      Falköpings AIK HK (borta) F14


      19:00
  • 18Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F9


      18:00
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 18:30

      Ledarmöte F16


      19:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Sekretariatsutbildning F10


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Skövde HF F14 (hemma) F14


      22:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
  • 23Lör
    • 10:00

      IF HV Tidaholm (hemma) F10


      12:00
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning F6


      10:00
    • 10:00

      Intresseanmälan: Utbildningsläger 1 för flickor födda 2006 F13


      16:00
    • 13:30

      KFUM IK Ulricehamn (hemma) F10


      15:30
    • 15:30

      Falköpings AIK HK 2 (hemma) F10


      17:30
    • 15:45

      IK Sävehof 2 F16 (borta) F18


      17:45
    • 16:30

      Skåre HK (hemma) U-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      HK Country (hemma) F14


      19:30
  • 25Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning F10


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F14


      18:00
    • 16:45

      Träning F11


      18:30
    • 18:30

      Träning F13


      20:00
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F10


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      19:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:00
    • 19:30

      Träning F18


      21:30
    • 19:30

      Träning F13


      21:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 16:30

      Träning F7


      17:30
    • 17:15

      Träning F8


      18:30
    • 18:00

      Träning F12


      19:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 19:00

      Träning F14


      20:30
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning U-lag Damer


      21:30
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning A-lag


      18:30
    • 18:00

      Träning F14


      19:30
    • 18:00

      Träning F18


      19:00
    • 18:30

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:30

      Träning F16


      21:00
    • 20:00

      Träning F18


      21:30
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning A-lag


      17:30
    • 17:30

      Träning F13


      19:00
    • 17:30

      Träning F18


      19:00
    • 17:30

      Träning F9


      19:00
    • 18:00

      Skara HF LILA (hemma) F13


      20:00
  • 30Lör
    • 09:30

      Matchsammandrag F9


      14:00
    • 11:20

      HK Lidköping (borta) F14


      13:20
    • 12:00

      Döma F11 F14


      15:00
    • 12:00

      Skara HF VIT (hemma) F11


      14:00
    • 13:00

      Vårgårda IK (hemma) F11


      15:00
    • 14:00

      Vårgårda IK (hemma) F11


      16:00
    • 15:30

      Skövde HF F11 (hemma) F12


      17:30
    • 17:15

      HB 78 Jönköping (borta) U-lag Damer


      19:15
    • 17:30

      IFK Bankeryd 2 (hemma) F12


      19:30