Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnersta AIF

Följ

Sunnersta AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning F/P-13


      10:00
    • 11:30

      IK Sirius FK P05 (borta) P-05


      13:30
    • 13:30

      Danmarks IF F05 (borta) F-06


      15:30
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning F-06


      10:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 12:30

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09


      16:00
    • 18:15

      Vaksala SK Svart (borta) P-07


      20:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 4Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F/P-12


      19:00
    • 19:00

      Fotbollssektionsmöte Fotboll


      22:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 20:15

      Träning A-lag Herr


      21:30
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch 11-manna F-06


      19:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      19:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Prova tröjor Fotboll


      20:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Prova tröjor Fotboll


      20:00
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning F/P-13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 10:50

      träningsmatch Intern A-lag Herr


      14:00
    • 11:20

      Rimbo IF P06 (hemma) P-06


      13:20
    • 12:50

      Danmarks IF P07 (hemma) P-07


      14:50
  • 10Sön
    • 08:00

      11-manna cup F05 F-06


      19:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 12:00

      Träning Damjuniorer


      13:30
    • 12:30

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09


      16:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 11Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning F-08


      18:00
    • 16:30

      Träning F-10


      18:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Lek och lär utbildning Fotboll


      21:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Match Unik P-05


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Träning F/P-13


      10:00
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:20

      Alsike IF F05 (hemma) F-06


      13:20
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:15

      Träning Damjuniorer


      19:45
    • 19:00

      Huvudstyrelsen Budgetårsmöte Fotboll


      21:00
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:20

      Film-IFK D/Ö P07 (hemma) P-07


      13:20
    • 12:15

      Träning P-06


      14:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning F/P-12


      11:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:00
    • 12:00

      Träning Damjuniorer


      14:00
    • 12:30

      Träning P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning F-09


      16:00
    • 15:45

      Films SK (borta) F-06


      17:45
    • 16:30

      Alsike IF P05 (hemma) P-05


      18:30
  • 25Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 20:15

      Träning A-lag Herr


      21:30
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Supporterklubben Fotboll


      21:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning F/P-13


      10:00
    • 09:30

      Alsike IF P06 (borta) P-06


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10


      11:00
    • 11:00

      Träning F/P-12


      12:00
    • 11:00

      Unik FK (hemma) P-04


      13:00
    • 11:20

      Unik FK F05 (hemma) F-06


      13:20
    • 12:15

      Träning P-07


      14:00
    • 14:15

      Match IK Sirius P-05


      16:00
    • 16:45

      Spelarträff med middag A-lag Herr


      19:00