Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Stenungsund HF

Följ

Stenungsund Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 12:30

      SHF Svart (hemma) Team 11


      15:30
    • 17:00

      Kungälvs IK (hemma) A-lag


      20:00
    • 18:40

      Träning Juniorerna


      20:50
    • 18:40

      Träning U16


      21:00
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 07


      18:50
    • 19:00

      Nittorps IK (borta) A-lag


      22:00
    • 19:00

      IF Mölndal Hockey (hemma) Team 09


      20:20
    • 19:05

      Träning Team 06


      21:30
    • 19:20

      Träning U16


      22:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 07:50

      Träning Team 10


      09:00
    • 09:00

      Träning Team 11


      10:00
    • 10:00

      Sportlotter och Pizza Team 10


      14:00
    • 10:00

      Lysekils HK Viking (borta) Team 09


      12:00
    • 11:10

      Munkedals BK (hemma) Team 09


      13:10
    • 13:00

      Seriematch Team 07


      14:15
    • 13:40

      Träning Team 06


      15:00
    • 17:00

      Kållered SK (hemma) U16


      19:00
    • 18:30

      Kungälvs IK (borta) Team 08


      20:30
  • 10Sön
    • 07:50

      Träning Team 09


      09:20
    • 09:00

      Poolspel Munkedal Team 10


      13:00
    • 09:20

      Träning Hockeyskolan


      10:40
    • 10:00

      Lysekils Hockey Viking (borta) Team 10


      11:00
    • 11:00

      Kungälv Hockey (borta) Team 10


      12:00
    • 12:00

      Uddevalla Blue Rocks (borta) Team 10


      13:00
    • 12:15

      Järnbrotts/Bäcken (borta) Juniorerna


      14:15
    • 16:00

      Gislaveds SK (borta) A-lag


      19:00
    • 16:00

      Uddevalla Blue Rocks IS (hemma) Team 08


      18:00
    • 17:20

      Seriematch Team 07


      18:30
    • 18:40

      IF Mölndal Hockey Vit (hemma) Team 06


      20:40
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 19:00

      Vänersborgs HC (hemma) A-lag


      22:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:45

      Träning Team 08


      11:15
    • 11:00

      Lions HC Strömstad Vit (borta) Team 06


      13:00
    • 12:00

      Poolspel Strömstad Team 10


      17:00
    • 13:00

      Munkedals BK (borta) Team 10


      14:00
    • 13:50

      Lions HC Strömstad (borta) Team 10


      14:50
    • 15:40

      Munkedals BK (borta) Team 10


      16:40
    • 19:30

      Kungälvs IK (borta) U16


      21:30
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 19:00

      Ulricehamns IF (hemma) A-lag


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 19:00

      Kungälvs IK (borta) Team 08


      21:00
    • 19:10

      Härryda HC (hemma) Juniorerna


      21:10
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 07:50

      Träning Team 11


      08:40
    • 08:40

      Varberg Vipers (borta) Team 08


      17:30
    • 08:50

      Träning Team 06


      09:50
    • 09:40

      GP PUCKEN 2019 Team 10


      18:00
    • 09:50

      Träning Hockeyskolan


      10:40
    • 10:40

      Hovås Hockey Club (borta) Team 10


      11:40
    • 12:00

      Bäcken HC (borta) Team 10


      13:00
    • 15:20

      Frölunda HC (borta) Team 10


      16:20
    • 16:30

      Falkenbergs Hockeyklubb (borta) Team 10


      17:30
    • 17:00

      Nittorps IK (hemma) A-lag


      20:00
    • 19:40

      IF Mölndal Hockey (hemma) U16


      21:40
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 18:40

      Träning Team 06


      20:00
    • 19:00

      Töreboda HF (borta) A-lag


      22:00
    • 19:00

      Träning U16


      21:30
    • 19:30

      Seriematch Team 07


      20:45
  • 30Lör
    • 07:50

      Träning Team 11


      08:30
    • 09:30

      Träning Team 10


      10:50
    • 10:50

      Träning Hockeyskolan


      12:10
    • 12:20

      Kållered SK (hemma) Team 09


      14:20
    • 13:40

      Lerums BK Vit (hemma) Team 08


      15:40
    • 17:00

      Seriematch Team 07


      18:15
    • 18:20

      Lerums BK Vit (hemma) Team 06


      20:20
    • 19:30

      Härryda HC (borta) U16


      21:30