Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öja FF

Följ

Öja FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:00

      IFK Simrishamn Vit (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Wollsjö AIF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Köpingebro IF vit (borta) P-07/08


      12:00
    • 12:00

      Köpingebro IF svart (borta) P-07/08


      14:00
    • 13:00

      Seriematch hemma YIF P-11


      14:00
  • 3Sön
    • 00:00

      Tomelilla IF blå (hemma) P-09


      02:00
    • 11:00

      Träning P-09


      12:20
  • 4Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
    • 19:00

      Brösarps IF (9m) (borta) Seniorer


      21:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 6Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      IFK Ystad FK röd (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 18:00

      Kiviks AIF (borta) P-09


      20:00
    • 18:45

      Seriematch borta Sjöbo P-11


      19:45
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 11:00

      Österlen FF (hemma) P-07/08


      13:00
    • 14:00

      Askeröds IF (hemma) Seniorer


      16:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå (borta) P-10


      12:00
    • 11:30

      Skurups AIF vit (borta) P-10


      13:00
    • 14:00

      Internmatch P-05


      16:00
    • 14:00

      FC Bellevue 2 (borta) P-05


      16:00
  • 11Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Skurups AIF (borta) Seniorer


      21:00
  • 13Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 15Fre
    • 18:30

      Sjöbo IF (borta) P-07/08


      20:30
  • 16Lör
    • 10:00

      Träningsmatch YIF P-13


      11:30
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:00

      Gärsnäs AIS (hemma) P-10


      11:30
    • 10:00

      Ystads IF FF blå (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Seriematch borta IFK Simrishamn P-11


      12:00
  • 17Sön
    • 12:00

      Blentarps BK 1 (borta) P-09


      14:00
    • 12:00

      IF Lödde 2 (borta) P-05


      14:00
  • 18Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
    • 19:00

      Brösarps IF (9m) (hemma) Seniorer


      21:00
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 20Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 22Fre
    • 19:00

      Genarps IF (hemma) Seniorer


      21:00
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 27Ons
    • 17:15

      Träning P-13


      18:15
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:45

      Träning Seniorer


      20:15
    • 19:00

      Ystads IF FF (borta) Seniorer


      21:00
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träningsmatch mot Tomelilla IF P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:00

      Rydsgårds AIF/Skivarps GIF svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      SoGK Charlo (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Staffanstorp United FC blå (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Gärsnäs AIS (hemma) P-07/08


      15:00
    • 13:00

      Seriematch hemma Spjutstorps IF P-11


      14:00
  • 31Sön
    • 11:00

      Sjöbo IF blå (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Torna Hällestads IF (hemma) Seniorer


      15:00