Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Öja FF

Följ

Öja FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • 12:00

      Eskilscupen P05 P-04/05


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Eskilscupen P05 P-04/05

    • 13:00

      Janstorps AIF (borta) Seniorer


      15:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      ÖJA FF LOPPIS Öja FF


      19:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 18:45

      Rörums SK (borta) Seniorer


      20:45
  • 14Ons
    • 17:15

      Träning P-12/13


      19:00
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
  • 16Fre
    • 18:30

      Svenstorps IF (hemma) Seniorer


      20:30
    • 19:00

      Gärsnäs AIS (borta) P-07/08


      21:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning P-12/13


      10:30
    • 10:00

      Skurups AIF (borta) P-10


      11:30
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 10:30

      Lilla Beddinge BK (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Brösarps IF vit (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Knattecupen Oxie P-11


      16:00
  • 18Sön
    • Heldag

      Öja matchvärd Malmö FF P-10

    • Heldag

      MFF-FFF P-10

    • 10:00

      Match Tomelilla-Öja Blå P-10


      11:30
    • 10:00

      Tomelilla IF blå (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      BK Olympic 2 (hemma) P-04/05


      13:00
    • 15:00

      Blentarps BK (borta) Seniorer


      17:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:15

      Träning P-12/13


      18:30
    • 17:45

      Träning P-11


      19:00
    • 18:30

      Sövestads IF (hemma) P-04/05


      20:30
    • 19:00

      Veberöds AIF (borta) P-04/05


      21:00
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 17:45

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (hemma) P-07/08


      20:00
    • 18:30

      Esperöds SK (borta) Seniorer


      20:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      IFK Simrishamn (hemma) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Träning P-14/15


      11:00
    • 11:00

      Ystads IF FF vit (hemma) P-10


      13:00
    • 11:30

      Ystads IF FF blå (borta) P-07/08


      13:30
    • 14:30

      Ystads IF FF blå (hemma) P-09


      16:30
  • 25Sön
    • 08:00

      Cupsammandrag P-12/13


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag Rydsgård/Skivarp P-11


      13:00
    • 14:30

      BILBINGO Öja FF


      18:00
    • 14:30

      Bilbingo Seniorer


      19:00
    • 15:00

      Gärsnäs AIS (borta) P-10


      16:30
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:00

      YA-cupfinal i Skurup P-07/08


      22:00
    • 17:30

      YA-cupfinal P-09


      20:30
    • 18:15

      Rydsgårds AIF (hemma) Seniorer


      20:00
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-07/08


      19:15
    • 19:00

      Sjöbo IF vit (borta) P-09


      21:00
  • 30Fre
    • 18:30

      Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF blå (borta) P-07/08


      20:30
  • 31Lör