Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ödåkra IF

Följ

Ödåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Ödåkra IF
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 11:00

      Fortuna FF (borta) P-2011


      12:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Ödåkra F9 (hemma) F-2010-2012


      11:00
    • 12:00

      Helsingborg Östra IF svart (borta) P-2008


      14:00
    • 14:00

      Bjärreds IF (hemma) Senior


      16:00
  • 3Sön
    • 09:40

      HIF P14 (hemma) PF-2013-2014


      11:15
    • 10:00

      Träning PF-2015


      11:00
    • 10:30

      Hittarps IK röd (hemma) P-2011


      12:00
    • 11:00

      Vikens IK (hemma) Junior


      13:00
    • 11:00

      Bjuvstorps FF/Billesholms GIF vit (borta) P-2006-2007


      13:00
  • 4Mån
    v.19
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 00:00

      Vårstädning 2020 Ödåkra IF


      00:00
    • 09:00

      Vårstädning P-2006-2007


      12:00
    • 10:00

      Vårstädning P13/14 PF-2013-2014


      12:00
    • 11:00

      Allerums GIF (borta) P-2011


      12:10
    • 12:00

      Vårstädning 2020 Junior


      14:00
    • 13:00

      Städdag P-2009


      15:00
    • 13:00

      Hittarps IK svart (hemma) P-2008


      15:00
    • 13:00

      Ängelholms FF (hemma) P-2011


      14:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2008


      19:00
    • 19:00

      Jonstorps IF FK (borta) Junior


      21:00
    • 19:00

      Vejby IF (hemma) Senior


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:45

      Kågeröds BoIF (hemma) Senior


      20:45
    • 19:00

      Klippans FF (borta) P-2006-2007


      21:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Vikens IK (borta) P-2008


      12:00
    • 10:00

      Match mot HIF P-2010


      11:30
    • 10:30

      Ödåkra F9 (hemma) F-2010-2012


      11:30
    • 13:00

      Vedby-Rönne IF (hemma) P-2011


      14:00
    • 14:30

      Hyllinge GIF (hemma) P-2011


      15:30
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 17:30

      Eskilsminne IF (hemma) P-2006-2007


      19:00
    • 19:00

      Vejby IF (borta) Junior


      21:00
    • 19:00

      Kullavägens BK (borta) Senior


      21:00
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-2008


      19:00
    • 19:00

      Fortuna FF (borta) Senior


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 14:00

      Västra Karups IF (hemma) Senior


      16:00
  • 24Sön
    • 09:50

      Kågeröds BOIF P14 (borta) PF-2013-2014


      12:30
      Brahevallen - Kågeröds IP
      Serie: Träningsmatcher
      Samlingsinfo: Gläntanskolans parkering
      Samlingstid: 09:50
      Anteckning: Dags för match igen! Denna gång är det tyvärr bara de första 9 anmälda som kan åka med då vi endast spelar med ett lag. (Dessa 9 ska spela Adam,Antony, Aron, Enian, Ethan, Hugo H, Karim, Lorenc, Vince)
      De 9 killar som varit på flest träningar fick kallelsen först men nu har alla i laget möjlighet att anmäla sig!
      På söndag 24/5 möter vi Kågeröds BOIF. Matcherna börjar kl 11.00 i Kågeröd.
      Samling 0950 i Ödåkra vid Gläntanskolans parkering, sen kör vi tillsammans till Brahevallen i Kågeröd.
      Vi tar med matchkläderna.
      Men glöm inte benskydd, skor, vattenflaska och det glada kämpa humöret!

      Hör av er om ni behöver hjälp med skjuts.

      Pga Corona är det inte tillåtet att ha publik på matchen. Så vi försöker med bara en vuxen per barn.

      Hälsningar Ledarna
      Resultat och referat
    • 10:00

      Träning PF-2015


      11:00
    • 11:00

      Ekets GoIF röd (hemma) P-2006-2007


      13:00
    • 14:00

      Höganäs BK (hemma) Junior


      16:00
  • 25Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-2008


      19:00
    • 17:30

      Träning P-2011


      19:00
    • 19:00

      Höganäs BK (hemma) Senior


      21:00
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 11:00

      Bjuvstorps FF svart (borta) P-2011


      12:00
    • 13:30

      IK Wormo P14 (borta) PF-2013-2014


      16:00
    • 14:00

      Glumslövs FF (borta) Senior


      16:00
    • 15:00

      Stattena IF (hemma) P-2008


      17:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Råå IF (borta) P-2011


      11:00
    • 10:00

      Träning PF-2015


      11:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF (borta) P-2006-2007


      15:00
    • 13:30

      Allerums GIF (borta) P-2009


      15:30