Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jönköping Bandy IF

Följ

KLUBBSIDA

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 17:15

      Träning P14


      18:35
    • 17:15

      Träning U13


      18:35
    • 18:55

      Träning A-LAGET


      20:10
    • 19:20

      Träning P16


      21:50
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning VETERANER


      17:00
    • 17:20

      Träning P14


      18:30
    • 18:15

      A-lags kiosken U-11


      22:00
    • 19:30

      Skirö AIK (hemma) A-LAGET


      20:30
  • 3Lör
    • 12:00

      Domare U13 A-LAGET


      14:00
    • 12:00

      Match Waggeryd Hemma U13


      14:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Poolspel U8

    • 12:00

      Tjust Bandy (hemma) P14


      14:00
    • 12:00

      Domare P16


      14:00
    • 14:00

      JB allmän åkning P16


      15:30
    • 14:00

      JB träning gemensam P14


      15:30
    • 14:00

      IF Stjärnan (borta) A-LAGET


      15:00
    • 14:00

      JB allmänhetens U13


      15:30
  • 5Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning U8


      18:20
    • 17:00

      Träning U-11


      18:20
    • 18:40

      Träning A-LAGET


      20:10
  • 6Tis
    • 17:15

      Träning P16


      19:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:35
    • 18:55

      Träning P14


      20:10
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning U-11


      18:20
    • 17:00

      Träning U8


      18:20
    • 18:40

      Träning P16


      19:55
    • 20:10

      Nässjö (borta) P16


      21:10
  • 8Tor
    • 17:15

      Träning P14


      18:35
    • 17:15

      Träning U13


      18:35
    • 18:55

      Träning A-LAGET


      20:10
    • 19:20

      Träning P16


      21:50
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning VETERANER


      17:00
    • 17:20

      Träning P14


      18:30
    • 19:30

      IFK Kungälv (hemma) P16


      20:30
  • 10Lör
    • 12:00

      Domare U13 A-LAGET


      14:00
    • 12:00

      Match Tranås Hemma U13


      14:00
  • 11Sön
    • 14:00

      Bollkalle U13


      16:00
    • 14:00

      BK Bore (hemma) A-LAGET


      15:00
  • 12Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning U8


      18:20
    • 17:00

      Träning U-11


      18:20
    • 18:40

      Träning A-LAGET


      20:10
  • 13Tis
    • 17:15

      Träning P16


      19:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:35
    • 18:55

      Träning P14


      20:10
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning U-11


      18:20
    • 17:00

      Träning U8


      18:20
    • 18:40

      Träning P16


      19:55
  • 15Tor
    • 17:15

      Träning P14


      18:35
    • 17:15

      Träning U13


      18:35
    • 18:55

      Träning A-LAGET


      20:10
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 14:00

      Åtvidabergs BK (borta) A-LAGET


      15:00
    • 17:00

      Match VBK Borta U13


      19:30
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.8
    • 17:00

      Träning U8


      18:20
    • 17:00

      Träning U-11


      18:20
    • 18:40

      Träning A-LAGET


      20:10
  • 20Tis
    • 17:15

      Träning P16


      19:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:35
    • 18:55

      Träning P14


      20:10
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning U-11


      18:20
    • 17:00

      Träning U8


      18:20
    • 18:40

      Träning P16


      19:55
  • 22Tor
    • 17:15

      Träning P14


      18:35
    • 17:15

      Träning U13


      18:35
    • 18:55

      Träning A-LAGET


      20:10
    • 19:20

      Träning P16


      21:50
  • 23Fre
    • 16:00

      Träning VETERANER


      17:00
    • 17:20

      Träning P14


      18:30
    • 19:30

      Målilla GoIF (borta) A-LAGET


      20:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Domare Bandyskolecupen P16


      14:30
    • 10:00

      Åby/Tjureda IF 2 (borta) P14


      14:00
    • 15:00

      match Waggeryd Borta U13


      16:30
  • 25Sön
    • 11:30

      POOLSPEL U-12 U-11


      16:00
    • 12:30

      Blåsut/Vänersborg (hemma) P16


      14:30
    • 15:00

      Träning VETERANER


      16:30
  • 26Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning U-11


      18:20
    • 17:00

      Träning U8


      18:20
    • 18:40

      Träning A-LAGET


      20:10
  • 27Tis
    • 17:15

      Träning P16


      19:30
    • 17:15

      Träning U13


      18:35
    • 18:55

      Träning P14


      20:10
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning U8


      18:20
    • 17:00

      Träning U-11


      18:20
    • 18:40

      Träning P16


      19:55