Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Jönköping Bandy IF

Följ

KLUBBSIDA

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Jönköping Bandy IF
Välj lag

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 09:00

      Götalandsmästerskap P05 U-14


      16:00
  • 6Sön
    • 12:00

      Höjden (hemma) U-16


      14:30
    • 14:00

      Träningsmatch Sk Höjden U-14


      16:00
    • 14:00

      Derby Linköping BK (borta) A-LAGET


      15:00
  • 7Mån
    v.2
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
  • 8Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 12:30

      Tranås (hemma) U-14


      14:30
  • 13Sön
    • 10:30

      Sunvära/Frillesås (borta) U-16


      11:30
    • 13:30

      Nässjö (hemma) U-14


      15:30
  • 14Mån
    v.3
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
  • 15Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 18Fre
    • 16:00

      Träning VETERANER


      17:00
    • 19:00

      Träning U-14


      21:30
    • 19:30

      Finspång AIK (hemma) A-LAGET


      20:30
    • 19:30

      Kiosk,Grill och Bollkallar U-12


      21:30
  • 19Lör
    • 09:30

      POOLSPEL U-12 U-12


      15:00
    • 09:30

      Domare U12 U-14


      14:30
    • 15:30

      Åby/Tjureda (hemma) U-16


      17:30
  • 20Sön
    • 07:00

      Poolspel Tranås U-10


      15:00
    • 13:00

      Höjden (borta) U-16


      16:00
    • 13:00

      Nässjö (borta) U-14


      15:00
  • 21Mån
    v.4
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
  • 22Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 25Fre
    • 15:00

      Derby/Åtvid Cup U-16


      00:00
    • 16:00

      Träning VETERANER


      17:00
    • 17:00

      Derby/Åtvid (borta) U-16


      18:00
  • 26Lör
    • Heldag

      Derby/Åtvid Cup U-16

    • 07:45

      Haarlem (Holland) (hemma) U-16


      08:45
    • 18:15

      Helenelund (hemma) U-16


      19:15
  • 27Sön
    • 00:00

      Derby/Åtvid Cup U-16


      19:00
    • 06:00

      Poolspel Tjust U-10


      18:00
    • 17:45

      Vetlanda (borta) U-14


      19:00
  • 28Mån
    v.5
    • 17:00

      Träning U-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
  • 29Tis
    • 17:00

      Träning U-16


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning U-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-10


      19:00
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning U-12


      18:30
    • 17:00

      Träning U-14


      18:30
    • 18:50

      Träning A-LAGET


      20:20