Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Osby

Följ

IFK Osby

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
IFK Osby
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 09:30

      Stu F-04


      12:30
    • 11:00

      Tyringe IF (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Åhus IF (borta) F-05


      13:00
    • 13:00

      Tyringe IF (9m) (borta) F-03


      15:00
    • 14:00

      FC Hessleholm vit (hemma) F-06


      16:00
    • 14:30

      IFK Knislinge (borta) P-08


      16:30
    • 15:30

      Höörs IS (hemma) P-05


      17:30
    • 17:00

      Fjälkinge IF (hemma) P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning IFK Osby B-lag


      19:00
  • 2Mån
    v.40
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Broby IF blå (borta) P-08


      20:00
    • 18:30

      Broby IF (hemma) P-06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      IFK Hässleholm (hemma) P-03


      20:30
    • 19:00

      Åhus IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Glimåkra IF (borta) IFK Osby B-lag


      21:00
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P07


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Vinslövs IF (9m) (borta) P-02


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-01


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herr


      20:30
    • 20:00

      Träningsfika F-03


      21:00
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 7Lör
    • 10:00

      FC Hessleholm blå (hemma) F-05


      12:00
    • 11:00

      Match F-08


      12:00
    • 11:00

      Viby IF 1 (borta) P-03


      13:00
    • 11:30

      Åhus Horna BK vit (hemma) P-08


      13:30
    • 12:00

      Sibbhults IF/Glimåkra IF (9m) (hemma) F-03


      14:00
    • 13:00

      Viby IF 2 (9m) (borta) P-03


      15:00
    • 13:00

      Önnestad BoIF (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Bemanning kval P-04


      16:00
    • 14:00

      Lunds SK (hemma) Herrlag


      15:00
  • 8Sön
    • 11:00

      IFK Knislinge (borta) F-04


      13:00
    • 12:00

      Ifö Bromölla IF (borta) Damlag


      14:00
    • 12:00

      Vinnö IF vit (borta) P-05


      14:00
    • 14:00

      Ovesholms IF (hemma) P07


      16:00
    • 14:00

      Vanneberga IF/Kiaby IF (hemma) F-03


      16:00
    • 15:00

      Hässleholms IF grön (borta) P-04


      17:00
    • 15:30

      Broby IF (hemma) P07


      17:30
    • 16:00

      Hässleholms IF grön (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Wisseltofta IF (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Höörs IS (borta) Juniorlag Herr


      18:00
    • 17:00

      Vittsjö GIK (9m) (borta) P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning IFK Osby B-lag


      19:00
  • 9Mån
    v.41
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:30

      Avslutning P07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:15
    • 18:30

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning IFK Osby B-lag


      20:30
    • 19:15

      Lilla Torg FF (borta) P-01


      21:15
  • 11Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-01


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herr


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:30

      Hörby FF (hemma) Damlag


      12:30
    • 11:00

      FC Hessleholm Blå (hemma) F-04


      13:00
    • 14:00

      Träning P-04


      15:30
    • 14:00

      Staffanstorp United FC (borta) Herrlag


      15:00
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.42
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 18:30

      Träning P-02


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:00

      Träning Juniorlag Herr


      20:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
      Konstgräsplanen
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-01


      20:30
    • 19:00

      Träning P-02


      20:30
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
  • 21Lör
    • 13:00

      Hörby FF svart (9m) (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Träning P-04


      15:30
    • 16:00

      Lagfest de luxe Damlag


      23:00
  • 22Sön
    • 14:00

      Malmö City FC (borta) Herrlag


      15:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Avslutning F-03


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning P07


      10:00
  • 29Sön
  • 30Mån
    v.44
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00