Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hagby IK

Följ

Hagby IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Hagby IK
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 12:30

      Unik FK U15 (borta) P-03/04


      14:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 21:00

      Träning Herr


      22:30
  • 2Ons
    • 17:45

      50/50 lotter F-06-08


      20:45
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Järlåsa IF 06/07 (hemma) P-07


      20:30
  • 3Tor
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Knivsta IK Vit (hemma) P-06


      20:30
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      17:30
  • 5Lör
    • 09:30

      IK Fyris P06 (hemma) P-06


      11:30
    • 10:00

      Träning P-08


      11:15
    • 10:30

      Unik FK F05 (hemma) F-04/05


      12:30
    • 13:30

      IFK Uppsala (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      Morgongåva SK 2 (borta) Herr


      16:00
  • 6Sön
    • 11:00

      Knarrbacken FC Tigrar (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Håbo FF röd (hemma) P-08


      14:30
    • 14:00

      SK Wigör F08/09 2 (hemma) F-06-08


      16:00
    • 15:00

      Sigtuna IF FK P06 Vit (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Heby AIF 1 (hemma) F-06-08


      18:00
    • 20:00

      Träning Herr


      21:30
  • 7Mån
    v.19
    • 18:00

      Sunnersta AIF P07 Grön (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06-08


      20:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:30
  • 8Tis
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:05

      Föräldrarmöte. P-10


      19:00
    • 21:00

      Träning Herr


      22:30
  • 9Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04/05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning F-06-08


      19:30
  • 10Tor
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 11Fre
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 12Lör
    • 09:30

      Sunnersta AIF P06 Vit (hemma) P-06


      11:30
    • 09:30

      IF VP Uppsala (borta) P-07


      11:30
    • 09:30

      Morgongåva SK P07 (hemma) P-07


      11:30
    • 11:00

      Tobo-Örbyhus/IK Rex F05 (borta) F-04/05


      13:00
    • 13:00

      IF VP Uppsala (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Sigtuna IF FK (hemma) Herr


      16:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Uppsala-Unga FK (borta) P-06


      02:00
    • 10:00

      Håbo FF Vit 07 (borta) F-06-08


      12:00
    • 12:00

      Åsunda IF (borta) F-06-08


      14:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      IK Nordia/Örsundsbro P03/04 (hemma) P-03/04


      20:00
    • 19:15

      Träning Herr


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 19:00

      Domarutbildning Hagby IK


      21:00
    • 19:15

      Träning Herr


      21:00
  • 18Fre
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 19Lör
    • 09:45

      Poolspel Almunge P-10


      14:00
    • 10:00

      Knarrbacken FC Lejon (borta) P-08


      11:00
    • 11:45

      Alsike IF P06 Svart (borta) P-06


      13:45
    • 12:00

      Håbo FF P07 Vit (borta) P-07


      14:00
    • 15:00

      50/50 lotter F-06-08


      17:45
    • 16:00

      Bälinge IF P06 (borta) P-07


      18:00
  • 20Sön
    • 09:00

      UIF (hemma) P-09


      14:00
    • 12:00

      Sunnersta AIF P07 Svart (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Åsunda IF P08 (hemma) P-08


      15:00
    • 13:30

      Alsike IF F08 Gul (hemma) F-06-08


      15:30
    • 15:30

      Danmarks IF P06 (hemma) P-06


      17:30
    • 16:00

      Storvreta IK 456 (hemma) F-04/05


      18:00
    • 16:00

      Gamla Upsala SK P03 (borta) P-03/04


      18:00
    • 16:00

      Sunnersta AIF F07 (hemma) F-06-08


      18:00
    • 18:30

      Ledarträff Hagby IK


      19:30
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 19:15

      Träning Herr


      21:00
    • 20:15

      Fortitudo FC (borta) Herr


      22:15
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Fanna BK P03 (hemma) P-03/04


      20:00
    • 19:15

      Träning Herr


      21:00
  • 25Fre
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 26Lör
    • 09:30

      Alsike IF P07 (hemma) P-07


      11:30
    • 10:00

      Poolspel Vattholma IP P-08


      12:30
    • 11:00

      BKV Norrtälje P06 (hemma) P-06


      13:00
    • 11:30

      FC Arlanda P07 Grön (borta) P-07


      13:30
    • 14:00

      FC Kraftleden (hemma) Herr


      16:00
    • 15:00

      FC Arlanda P06 Vit (hemma) P-07


      17:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Poolspel F09/10


      14:00
    • 09:00

      UNIK (hemma) P-09


      14:00
    • 10:00

      Enköpings SK UK F11 Grön (borta) F-06-08


      12:00
    • 11:00

      Sigtuna IF FK P15 (hemma) P-03/04


      13:00
    • 11:30

      Enköpings SK P10 grön (borta) P-08


      13:00
    • 12:40

      Sigtuna IF FK F13 Blå (borta) F-04/05


      14:40
    • 14:00

      Fjärdhundra SK P06 Röd (borta) P-06


      16:00
    • 14:30

      Enköpings SK UK (borta) F-06-08


      16:30
    • 16:30

      Träning F-06-08


      19:15
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 17:00

      Lagfotografering dag 1 av 2 Hagby IK


      20:00
    • 17:00

      Fotogragering P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 19:15

      Träning Herr


      21:00
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 16:00

      Lagfotografering dag 2 av 2 Hagby IK


      20:00
    • 17:00

      Fotografering P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:00

      Prel.Fotogragering F09/10


      19:00
    • 18:00

      Prel.Fotogragering F09/10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 19:15

      Träning Herr


      21:00