Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
HUS
Välj lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
    • 18:00

      Träning P-0607


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:30

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) F-07


      20:30
    • 18:30

      Timmele GoIF (borta) F-04-06


      20:30
    • 18:30

      Svansjö (hemma) F-08-09


      20:30
    • 19:00

      Kinna IF (borta) P-01-04


      21:00
  • 3Fre
    • 18:30

      Alingsås IF FF Vit (borta) P-0607


      20:30
  • 4Lör
    • 09:15

      Tillslags utbildning HUS


      17:00
    • 13:00

      Tillslagsutbildning P-05


      15:00
    • 15:00

      Västra Mark (borta) P-08-09


      17:00
  • 5Sön
    • 12:30

      Brämhults IK Vit (borta) F-07


      14:30
    • 15:00

      Sjömarkens IF U (borta) A-lag Damer


      17:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-0607


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Fritsla IF (borta) P-05


      20:00
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:30

      Träning F-04-06


      19:00
    • 17:30

      Sjömarkens IF (borta) F-08-09


      19:30
    • 18:30

      Rydboholms SK (hemma) P-0607


      20:30
  • 11Lör
    • 11:00

      Hestrafors/Bollebygd (borta) P-0607


      13:00
    • 12:30

      Träning P-01-04


      14:00
  • 12Sön
    • 12:00

      Bollebygd/Hestrafors/Olsfors VIT (hemma) F-07


      14:00
    • 13:00

      Ubbhult/Hällingsjö (borta) P-08-09


      15:00
    • 14:30

      Sjömarkens IF (hemma) F-04-06


      16:30
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P-0607


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning F-04-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 18Lör
    • 15:00

      Västra Mark (borta) P-0607


      17:00
  • 19Sön
    • 11:00

      Toarpsalliansen Svart (borta) F-04-06


      13:00
    • 12:00

      Kinna IF (hemma) F-08-09


      14:00
    • 13:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-0607


      15:30
    • 15:00

      Ubbhult/Hällingsjö (borta) P-08-09


      17:00
    • 17:00

      Vegby/Tvärred/Gällstad (hemma) P-05


      19:00
    • 17:30

      Sjömarkens IF (hemma) F-07


      19:30
    • 19:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-01-04


      21:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-0607


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:15
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-0607


      19:30
      Ubbhult, Ekåsvallen
  • 24Fre
    • 17:30

      Träning F-04-06


      19:00
    • 18:00

      Sandareds IF (borta) F-07


      20:00
  • 25Lör
    • 12:30

      Fristads GoIF Vit (borta) F-07


      14:30
    • 13:00

      Nittorps IK U (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 16:00

      Sätila SK (borta) P-08-09


      18:00
    • 17:30

      Sätilafesten P-01-04


      00:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Sätilafesten P-01-04


      01:00
    • 11:00

      Alingsås IF FF (borta) P-0607


      13:00
    • 16:30

      Mariedals IK Vit (borta) F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Timmele GoIF (borta) P-05


      19:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-01-04


      19:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-0607


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-0607


      19:30
    • 18:30

      Rydboholms SK (hemma) F-07


      20:30
    • 19:00

      Horreds IF (hemma) P-0607


      21:00
  • 31Fre