Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om HUS

Följ

HUS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
HUS
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 15:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Öxnevalla/Västra Mark (borta) F-05-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Rydboholms SK (borta) P-01-02


      20:00
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 13:00

      Norrby IF (hemma) F-05-06


      15:00
  • 6Sön
    • 12:00

      Svansjö (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Fritsla IF (borta) F-08-09


      15:00
    • 15:00

      Mariedals IK Blå (hemma) P-07


      16:30
    • 15:00

      Kronängs IF (hemma) F-07


      17:00
    • 15:00

      Redvägs FK (borta) P-04


      17:00
    • 17:00

      Alingsås KIK Blå (borta) F-03-04


      19:00
    • 17:00

      Träning F-00-02


      18:30
    • 18:00

      Gånghester/Målsryd Svart (borta) F-07


      20:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Rävlanda AIS (hemma) P-01-02


      20:30
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 13:00

      Hus FF Röd (hemma) F-07


      15:00
  • 13Sön
    • 11:30

      Rävlanda AIS (borta) P-06


      13:30
    • 15:00

      Kronängs IF (borta) P-07


      16:30
    • 17:00

      Nittorps IK (borta) F-00-02


      19:00
    • 17:00

      IFK Örby (borta) F-05-06


      19:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK (hemma) P-04


      19:00
    • 18:00

      Sjömarken/Sandared (borta) P-03


      20:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 18:00

      Västra Mark (hemma) F-08-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:30

      Borås AIK (borta) F-07


      21:30
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 11:00

      Brämhults IK (hemma) F-07


      13:00
  • 20Sön
    • 10:00

      Borås GoIF (hemma) P-07


      12:00
    • 11:30

      Rydboholms SK (hemma) P-06


      13:30
    • 15:00

      Södra Ving/Timmele (hemma) F-00-02


      17:00
    • 15:30

      Rävlanda AIS (borta) P-01-02


      17:30
    • 16:00

      Skene/Svansjö (hemma) P-03


      18:00
    • 18:00

      Sexdrega IF (9:9) (borta) F-03-04


      20:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 23Ons
    • 17:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      IFK Örby (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05-06


      19:45
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
    • 19:00

      Mariedals IK (borta) P-01-02


      21:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (borta) P-03


      21:00
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Kinna IF (hemma) F-08-09


      20:00
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning F-05-06


      19:00
    • 17:30

      Sjömarkens IF (borta) F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-03-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-00-02


      20:00
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 17:00

      Borås AIK (hemma) P-01-02


      19:00
    • 17:00

      Grönahögs IK (borta) F-05-06


      19:00
    • 17:00

      Västra Mark/Öxnevalla (hemma) F-03-04


      19:00
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Bredared/Sandhult (borta) P-07


      20:00
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Fristads GoIF Vit (borta) F-07


      20:30