Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gullänget-Kroksta IBS
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:00

      Sammandrag nr 10 - Sundsvall F-08


      19:00
    • 13:00

      SKB Sundsvall (hemma) F-08


      13:45
    • 13:00

      Timrå IBC F05-07 (hemma) F-07


      15:00
    • 15:15

      Sundsvall FBC (hemma) F-08


      16:00
    • 15:30

      Örnsköldsvik IBK P06 (borta) P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 2Mån
    v.10
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
  • 8Sön
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 13:30

      Match mot Dalen A-lag Damer


      16:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 9Mån
    v.11
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 20:00

      Träning P-05


      21:15
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:45

      Träning P-04


      21:45
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 00:00

      Sundsvall FBC U P08 Öst Svart (hemma) P-08


      02:00
    • 00:00

      IBK Härnösand 05/06 (hemma) F-06


      02:00
    • 10:00

      Sammandrag - Husum IBK lag 2 P-11


      15:00
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:30

      Brunflo FK F06-07 (borta) F-07


      13:30
    • 15:30

      IBK Ånge F05-06 (borta) F-07


      17:30
    • 17:00

      Örnsköldsvik IB P07 (borta) P-07


      18:15
  • 15Sön
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Sundsvalls IBF F07-08 Haga (hemma) F-07


      13:00
    • 13:00

      Sundsvall City IBC P06 (hemma) P-07


      14:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 16Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 20:30

      Träning F-06


      21:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 12:45

      Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit (borta) F-06


      14:45
    • 16:15

      Sundsvall FBC U Röd (borta) F-06


      18:15
  • 22Sön
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 10:30

      Avslutning med föräldramatch P-11


      12:00
    • 16:00

      Match mot Sundsvalls IBF Juniorlag Damer


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Vi åker pulka och grillar! F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 20:30

      Träning F-06


      21:30
  • 26Tor
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
      Skyttis Arena
      Anteckning: Träning gemensamt med Juniorerna!
      (Träningen startar ca 16:15 med tanke på att det kan vara svårt för en del att hinna till 16:00 pga skola)
    • 16:15

      Träning Juniorlag Damer


      17:30
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:45

      Träning F-07


      20:15
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:00

      Träning F-08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:30

      Säsongsavslutning F-08


      14:30
    • 15:00

      G/K IBS F07 (hemma) F-06


      17:00
  • 29Sön
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 15:30

      IBK Ånge F05-06 (hemma) F-06


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Gullänget (hemma) F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Avslutning P-06


      19:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30