Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 00:00

      Timrå IBC P08 (hemma) P-08


      02:00
    • 09:30

      Träning F-08


      11:00
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:15

      Sammandrag serie 6A P-08


      15:00
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:00

      Jäbo IK F07 (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Sundsvall GBK P08 (hemma) P-08


      13:00
    • 11:45

      Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst (hemma) P-08


      13:45
    • 13:00

      Umeå City IBF (hemma) F-04


      14:30
    • 13:15

      Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst (hemma) P-08


      15:15
    • 14:00

      Sundsvall GBK P08 (hemma) P-08


      16:00
    • 15:45

      Vattjom F08/F09 Röd (borta) F-09


      16:45
    • 17:15

      Sundsvall IBF F09/10 Södermalm Vit (hemma) F-09


      18:15
  • 2Sön
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:00

      ÖIB F06 (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Örnsköldsvik IBK F06 (hemma) F-06


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Moälvens IBK U16 (hemma) F-04


      12:00
    • 12:30

      Moälvens IBK (borta) P-07


      13:45
    • 14:30

      Klockarbergets BK P03/04 Svart (hemma) P-04


      16:30
    • 15:15

      Kågedalens AIF/Bureå IF (hemma) Juniorlag Damer


      17:15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 3Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning F-04


      17:30
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:45

      Träning Juniorlag Damer


      21:15
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      IBK Härnösand P04 (borta) P-05


      12:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:00

      Sammandrag - Jäbo IK P-11


      17:00
    • 15:00

      FBC Lo P04 (hemma) P-03


      17:00
    • 15:00

      Holmsund City IBC (borta) F-05


      17:00
    • 17:00

      Moälvens IBK P06 (hemma) P-06


      18:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Brunflo FK F 06-07 (borta) F-06


      02:00
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 11:00

      Nätra IBK F05-06 (hemma) F-07


      13:00
    • 11:15

      Klockarbergets BK P06 (borta) P-06


      13:15
    • 11:30

      Sundsvall GBK/Nordic P04-05 (hemma) P-04


      13:30
    • 12:00

      Sundsvall City IBC U P09 Svart (hemma) P-09


      13:00
    • 12:30

      Klockarbergets BK P03/04 Svart (hemma) P-05


      14:30
    • 13:00

      Umeå City IBF P-04 (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      Intresseanmälan match serie 5D P-08


      16:00
    • 14:15

      Sundsvall City U P06 Orange (borta) P-06


      15:15
    • 14:30

      Timrå IBC P07 (hemma) P-08


      16:30
    • 14:30

      Vindelns IF (borta) F-04


      15:30
    • 15:00

      Sundsvall City IBC U P09 Orange (hemma) P-09


      16:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:15
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Gullänget-Kroksta IBS P07 Vit (hemma) P-07


      17:45
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 10Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:30

      Träning F-04


      21:30
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:45

      Träning Juniorlag Damer


      21:15
    • 20:30

      Örnsköldsvik IBK P03 (borta) P-04


      22:30
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      17:45
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 20:30

      Träning F-06


      21:30
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 00:00

      Vattjoms IK P-07 (borta) P-08


      02:00
    • 00:00

      FBC Lo P05-07 (hemma) P-06


      02:00
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      Moälven F06 (borta) F-07


      12:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 12:30

      FBC Lo P05-07 (hemma) P-06


      13:30
      Höglandshallen Örnsköldsvik
      Serie: Pantamera Pojkar Division 4 A
      Samlingstid: 11:30
      Resultat och referat
    • 12:30

      Umeå Västra IF (borta) A-lag Damer


      14:30
    • 13:15

      Skellefteå IBK (hemma) P-03


      15:15
    • 13:15

      Bureå Idrottsförening (hemma) F-04


      14:45
    • 14:00

      Moälven F06 (hemma) F-06


      16:00
    • 15:30

      Timrå IBC P04 (hemma) P-03


      17:30
  • 16Sön
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:00

      IBK Härnösand P07 (hemma) P-07


      11:15
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:15

      Sundsvall Södermalm F05/06 (borta) F-07


      13:30
    • 12:30

      Hörnefors IF/Håknäs (borta) P-04


      14:30
    • 13:30

      Täfteå IK/Sävar IK (hemma) F-05


      15:30
    • 15:15

      Sundsvall Haga F05/06 (borta) F-07


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 17Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      19:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:30

      Träning F-04


      21:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 20:30

      Träning F-06


      21:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      Sammandrag nr 9 - Bollsta F-08


      17:00
    • 09:00

      Sammandrag 5 F-10


      12:00
    • 10:45

      Sundsvall FBC (hemma) F-08


      11:30
    • 11:00

      Klockarbergets BK P09 vit (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Sundsvall FBC U P04 Svart (hemma) P-04


      13:00
    • 12:30

      IBK Härnösand F07/08 (borta) F-07


      14:30
    • 13:00

      SKB Sundsvall (borta) F-08


      13:45
    • 14:00

      Klockarbergets BK P09 Svart (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Träning P-12


      15:00
    • 14:30

      FBC Lo (hemma) F-08


      16:00
    • 15:00

      Gimonäs Umeå IF/F04 (borta) F-04


      16:30
    • 15:00

      Skellefteå IBK (borta) F-05


      17:00
    • 15:30

      Klockarbergets BK P03/04 Svart (hemma) P-03


      17:30
    • 16:00

      Sundsvall FBC (hemma) F-08


      16:45
    • 17:00

      Sundsvall City IBC U P09 Orange (borta) P-09


      18:00
    • 17:30

      Örnsköldsvik IB P06 (hemma) P-07


      18:45
  • 23Sön
    • 00:00

      Sundsvall GBK/Nordic P04-05 (hemma) P-05


      02:00
    • 08:30

      Sammandrag F-11


      11:00
    • 09:00

      Vattjoms IK P-07 (borta) P-08


      11:00
    • 09:00

      Intresseanmälan bortamatch Sundsvall 3 st P-08


      13:00
    • 09:15

      Sammandrag F-09


      14:30
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:00

      Örnsköldsvik IBK (hemma) F-09


      10:45
    • 10:00

      Rivning av läktare/scen P-03


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 10:30

      IBK Härnösand P08 (borta) P-08


      12:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 11:00

      Sundsvall FBC P07 (hemma) P-07


      12:15
    • 11:30

      Klockarbergets F04-05 (hemma) F-04


      12:30
    • 11:30

      Klockarbergets BK F08/09 Gul (borta) F-09


      12:15
    • 12:00

      IBF Dalen /IBS Dalen (borta) Juniorlag Damer


      14:00
    • 12:00

      Timrå IBC P08 (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Kågedalens AIF/Skeå IBS (borta) F-05


      14:30
    • 13:00

      Umeå City IBF (hemma) P-03


      15:00
    • 13:00

      Moälvens IBK (hemma) P-10


      17:00
    • 13:45

      Klockarbergets F08/09 Svart (borta) F-09


      14:30
    • 15:30

      Sundsvall GBK/Nordic P04-05 (hemma) P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:30

      Uppvisande av registeruttdrag Gullänget-Kroksta IB


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 24Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 25Tis
    • Heldag

      Inbetalning till Örebrocupen F-07

    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:30
    • 19:45

      Träning Juniorlag Damer


      21:15
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 20:30

      Sävar IK (borta) A-lag Damer


      22:30
    • 20:30

      Träning F-06


      21:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      Inresseanmälan sammandrag Serie 6A P-08


      14:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      FBC Lo P04 (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Sundsvall FBC U P08 Öst Vit (hemma) P-08


      12:00
    • 10:30

      Klockarberget BK F04/05 (hemma) F-05


      12:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 10:45

      Sundsvall FBC U P08 Öst Svart (hemma) P-08


      12:45
    • 11:15

      Fränsta IBK P06-08 (borta) P-07


      12:30
    • 12:15

      Sundsvall FBC U P08 Öst Svart (hemma) P-08


      14:15
    • 12:30

      Vindelns IF (borta) P-03


      14:30
    • 13:00

      Skellefteå IBK (hemma) F-04


      14:15
    • 13:00

      Sundsvall FBC U P08 Öst Vit (hemma) P-08


      15:00
    • 14:30

      Sundsvall FBC U P05 Öst Svart (borta) P-04


      16:30
    • 14:30

      Brunflo FK F03-05 (hemma) F-05


      16:30
    • 17:15

      Sundsvall GBK P07 (borta) P-07


      18:30