Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Träning P-04


      17:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning Juniorlag Damer


      17:15
    • 19:00

      Fikaförsäljning Ted Gärdestad F-09


      21:30
    • 19:00

      Fikaförsäljning F-09


      21:30
  • 7Lör
    • 11:00

      Upptakt inkl föräldramöte P-08


      15:00
  • 8Sön
    • 10:00

      Inskrivning F-12


      11:00
    • 16:00

      Föräldramöte P-10


      17:00
    • 16:00

      Föräldramöte P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-12


      19:00
    • 18:00

      Coopertest P-04


      19:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:30
  • 9Mån
    v.37
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träningsmatch A-lag Damer


      21:30
    • 20:00

      Träning P-04


      21:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:00

      Intresseanmälan, Umeå Floorball Festival P-03


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 16:00

      Klubbkväll Stadium Gullänget-Kroksta IB


      19:00
    • 16:00

      Klubbkväll GK P-07


      19:00
    • 16:00

      Klubbkväll F-06


      19:00
    • 16:30

      Träning P-04


      17:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte GK P07 P-07


      21:00
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:15
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:15
    • 16:00

      Träning Juniorlag Damer


      17:15
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 19:30

      Träning F-07


      20:30
      Skyttis Idrottsplats
      Samlingstid: 19:15
      Anteckning: Träning i Skyttishallen kl 19:30-20:30 Kom i god tid!
  • 14Lör
    • 09:30

      Gullängetdagen F-08


      15:30
  • 15Sön
    • Heldag

      Sista dagen för beställning av lättviktsjacka + inlämning av beställning profilkläder F-07

    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 16:00

      Ledarmöte Juniorlag Damer


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Teambuilding A-lag Damer


      20:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte GK F10 F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:00

      Föräldarmöte F-04


      21:00
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:30

      Träning F-04


      21:30
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:15

      Träning Juniorlag Damer


      21:15
  • 25Ons
    • Heldag

      Sista dagen för inbetalning till Umeå Floorball F-07

    • 16:30

      Träning P-03


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 19:45

      Träningsmatch mot Damlag P-04


      21:45
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:30

      Ersboda SK (borta) A-lag Damer


      13:30
    • 13:00

      IBF Dalen (hemma) F-04


      14:30
    • 13:00

      Umeå City IBF (hemma) P-03


      15:00
  • 29Sön
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 11:30

      Umeå City IBF/Vit (hemma) F-05


      13:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 30Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:30

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:30

      Träning F-04


      21:30