Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Gullänget-Kroksta IBS
Välj lag

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 18:00

      Säsongsavslut med middag! F-03/04


      20:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Föräldramatch F-08


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Avslutning P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:30

      Träning P-06


      20:30
  • 5Fre
    • 06:00

      Örebro F-05


      00:00
    • 08:00

      Cup i Örebro F-06


      00:00
    • 16:00

      Umecupen P-06


      00:00
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 16:30

      Säsongsavslutning F-08


      19:30
    • 17:00

      Umecup 2019 P-08


      00:00
    • 18:00

      Umecupen 5-7/4 P-07


      00:00
    • 18:00

      Anmälan Umecupen senast 10/3 F-09


      00:00
  • 6Lör
    • Heldag

      Örebro F-05

    • Heldag

      Cup i Örebro F-06

    • Heldag

      Umecupen P-06

    • Heldag

      Umecup 2019 P-08

    • Heldag

      Umecupen 5-7/4 P-07

    • Heldag

      Anmälan Umecupen senast 10/3 F-09

    • 10:45

      Täfteå IK (hemma) P-08


      11:15
    • 12:15

      IBF Dalen vit (borta) F-09


      13:00
    • 13:35

      Sandåkerns SK 1 (borta) P-08


      14:15
    • 14:30

      IBF Dalen södra svart (hemma) F-09


      15:15
    • 17:30

      Umeå City IBF 1 Vit (borta) P-08


      18:00
    • 18:15

      IBF Dalen svart (borta) F-09


      19:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Örebro F-05


      23:00
    • Heldag

      Cup i Örebro F-06

    • 00:00

      Umecupen P-06


      19:00
    • 00:00

      Umecup 2019 P-08


      16:00
    • 00:00

      Umecupen 5-7/4 P-07


      17:00
    • 00:00

      Anmälan Umecupen senast 10/3 F-09


      19:00
    • 08:30

      Obbola IK p08 (borta) P-08


      09:00
    • 11:30

      IBF Dalen södra vit (hemma) F-09


      12:15
    • 12:15

      Holmsund City P 08 (borta) P-08


      12:45
    • 14:30

      GUIF Sofiehem/Ålidhem (hemma) P-08


      15:00
    • 15:15

      IBF Dalen (hemma) P-08


      15:45
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 18:30

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 10Ons
    • 18:00

      Träningsmatch F-07


      19:00
    • 18:00

      Träningsmatch P-08


      19:00
    • 19:00

      Avslutning/Föräldramatch P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 11Tor
    • 17:00

      avslutning P-06


      20:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:30
  • 12Fre
    • Heldag

      Mälarenergi Cup P-05

    • 16:30

      Avslutning 2019 P-08


      17:30
    • 18:15

      Västerås IBS Ungdom Vit (borta) P-05


      19:15
  • 13Lör
    • Heldag

      Mälarenergi Cup P-05

    • 08:45

      Täby FC Näsby (hemma) P-05


      09:45
    • 13:00

      Moälvens IBK F05 (hemma) F-05


      15:00
    • 14:45

      Sigtuna IBK Lag 1 (hemma) P-05


      15:45
    • 15:00

      Avslutning F-05


      19:00
  • 14Sön
    • Heldag

      Mälarenergi Cup P-05

    • 11:00

      Rönnby SK/Dingtuna (borta) P-05


      12:00
    • 14:45

      Skälby IBK P05 Röd (borta) P-05


      15:45
    • 17:00

      Nykvarns IF (hemma) P-05


      18:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
    • 15:00

      Innebandyavslutning F-07


      18:00
  • 23Tis
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
      Skyttishallen
      Anteckning: Samling 18:45
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 12:45

      Avslutning F-06


      16:30
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30