Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Gullänget-Kroksta IBS

Följ

Gullänget-Kroksta IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:00

      Sammandrag 5 - Bollsta F-08


      17:00
    • 10:00

      Moälven F06 (borta) F-06


      12:00
    • 10:00

      Moälven F06 (borta) F-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:45

      SKB Sundsvall (borta) F-08


      11:30
    • 11:15

      Fränsta IK 04-05 (borta) F-05


      13:15
    • 11:30

      Sundsvall FBC U P05 Öst Svart (hemma) P-04


      13:30
    • 11:30

      Sundsvalls IBF F05-06 Södermalm Vit (hemma) F-06


      13:30
    • 12:15

      FBC Lo (borta) F-08


      13:00
    • 13:45

      Sundsvall FBC (borta) F-08


      14:30
    • 13:45

      Timrå IBC P07 (borta) P-07


      15:00
    • 16:00

      Sundsvall FBC (borta) F-08


      16:45
    • 16:00

      FBC Lo P04 (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:25

      Klockarberget BK F04/05 (borta) F-05


      18:25
    • 16:45

      IBK Härnösand P07 (borta) P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 2Mån
    v.49
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:15

      Örnsköldsvik IBK P03 (borta) P-03


      22:15
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
      Änget skolan
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:30
    • 19:45

      Träning Juniorlag Damer


      21:15
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 5Tor
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:00

      Träning Juniorlag Damer


      17:30
    • 16:30

      Träning P-04


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:15
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 6Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:15
    • 16:00

      Träning Juniorlag Damer


      17:15
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Nätra IBK P06-08 (borta) P-07


      19:45
    • 19:45

      Örnsköldsvik IBK/IBF (hemma) F-04


      21:00
  • 7Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:30

      Sandåkerns SK (borta) P-03


      13:30
    • 12:30

      Moälven F06 (hemma) F-07


      13:30
    • 13:00

      Skellefteå IBS (hemma) P-04


      15:00
    • 13:00

      GK-Gamla-stan A-lag Damer


      15:00
    • 13:00

      Gamla Stan IBK (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 17:00

      FBC Lo P04 (borta) P-04


      19:00
  • 8Sön
    • 00:00

      Sundsvall FBC U P08 Öst Svart (borta) P-08


      02:00
    • 00:00

      IBK Härnösand 06 (borta) P-06


      02:00
    • 08:00

      Träning F-12


      12:00
    • 08:30

      ÖIB 1 (hemma) P-12


      12:30
    • 09:15

      Sammandrag pantamer 6B. F-09


      19:00
    • 10:00

      Örnsköldsvik IB P07 (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      Moälven IBK (borta) F-09


      10:45
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 13:00

      IBK Härnösand 06 (borta) P-06


      14:00
    • 13:30

      Röbäcks IF (hemma) F-05


      15:30
    • 13:45

      Vattjom F08/F09 Röd (hemma) F-09


      14:30
    • 16:00

      Moälvens IBK U16 (borta) F-04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:30

      Klockarbergets BK F08/09 Gul (hemma) F-09


      18:15
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Styrelsemöte Gullänget-Kroksta IB


      21:00
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-03


      17:45
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 12Tor
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:00

      Träning Juniorlag Damer


      17:30
    • 16:30

      Träning P-04


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:15

      Örnsköldsvik IB F04 (hemma) F-04


      21:15
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 00:00

      Timrå IBC P06 (hemma) P-06


      02:00
    • 06:20

      Skellefteå roadtrip P-04


      21:00
    • 09:00

      Sammandrag 3 F-10


      13:00
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 11:00

      Sammandrag - ÖIB P-11


      16:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 11:00

      Sammandrag 6 - Sundsvall F-08


      18:00
    • 11:00

      Skellefteå IBK /P04 (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      Umeå City IBF P-04 (borta) P-03


      14:00
    • 12:00

      Ersboda SK (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 13:30

      Sundsvall City U P06 Svart (hemma) P-06


      14:30
    • 13:30

      SKB Sundsvall (hemma) F-08


      14:15
    • 14:00

      Kågedalens AIF/Skeå IBS (hemma) F-05


      16:00
    • 15:00

      Skellefteå IBS (borta) P-04


      17:00
    • 15:45

      Sundsvall IBF Södermalm (hemma) F-08


      16:30
    • 16:30

      Timrå IBC P06 (hemma) P-06


      17:30
  • 15Sön
    • 09:00

      Moälvens IBK (hemma) P-10


      13:00
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 11:00

      G/K IBS F07 (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Moälvens IBK P09 (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      GK IBS F06 (hemma) F-07


      13:00
    • 11:30

      Klockarbergets F08/09 Svart (hemma) F-09


      12:15
    • 11:30

      Nätra IBK F03-04 (hemma) F-05


      13:30
    • 11:45

      Sammandrag serie 6AB P-08


      17:00
    • 11:45

      Örnsköldsviks IBK P09 (hemma) P-08


      13:45
    • 12:30

      JÄBO IK P08 (hemma) P-09


      13:30
    • 12:30

      Örnsköldsvik IBK F06 (borta) F-06


      14:30
    • 13:00

      IBK Härnösand F09/10 (borta) F-09


      13:45
    • 13:15

      Moälvens IBK P08 (hemma) P-08


      15:15
    • 14:00

      Jäbo IK P08 (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Jäbo IK F07 (borta) F-07


      16:00
    • 14:00

      Holmsund City IBC (hemma) F-04


      15:00
    • 14:45

      Moälvens IBK P08 (hemma) P-09


      15:45
    • 16:15

      Jäbo IK P08 (borta) P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träningsmatch GK P06 P-07


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 16Mån
    v.51
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:30

      Träning F-04


      21:30
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:30
    • 18:30

      Träning F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning P-04


      21:30
    • 19:45

      Träning Juniorlag Damer


      21:15
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      19:30
    • 20:30

      Träning A-lag Damer


      22:00
  • 19Tor
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:00

      Träning Juniorlag Damer


      17:30
    • 16:30

      Träning P-04


      17:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:15
    • 19:00

      Träning F-07


      20:30
    • 19:30

      Träning P-07


      21:00
    • 20:30

      Träning P-05


      21:30
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:30

      Träning F-10


      10:30
    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 10:00

      Sälja Bingolotter F-04


      18:00
    • 10:30

      Timrå IBC P04 (borta) P-05


      12:30
    • 10:30

      Träning P-12


      11:30
    • 11:30

      IBF Dalen/IBS Dalen (hemma) Juniorlag Damer


      13:30
  • 22Sön
    • 09:20

      Träning F-12


      10:30
    • 10:00

      Sälja Bingolotter F-04


      18:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 14:00

      IBF Dalen (borta) F-05


      16:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 23Mån
    v.52
    • 10:00

      Sälja Bingolotter F-04


      18:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Storvretacup P-04

    • 10:00

      Träning F-08


      11:30
    • 12:35

      IK Sirius IBK (borta) F-04


      13:15
  • 29Sön
    • 00:00

      Storvretacup P-04


      21:00
    • 10:30

      Träning P-11


      12:00
    • 10:30

      Träning F-07


      12:00
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 17:30

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 30Mån
    v.1
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:15
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:15

      Träning A-lag Damer


      21:30
    • 20:30

      Träning F-04


      21:30
  • 31Tis