Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Funbo IF

Följ

Funbo IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Funbo IF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Poolspel p10 Funbo P-10


      14:00
    • 11:30

      Unik FK F0708-blå (borta) F-08/09


      13:30
    • 15:00

      Maskotar - Sirius i Allsvenskan F-08/09


      18:00
  • 2Sön
    • 15:00

      Österlövsta FF P07/08 (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      IFK Mariehamn (borta) U17-15


      17:00
    • 16:00

      Roslagsbro IF 2 (hemma) P-09


      18:00
    • 16:30

      Upsala IF 07FB (borta) P-07


      18:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P11/12


      19:15
    • 19:00

      Fanna BK P04 Vit (hemma) U17-15


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:30
    • 18:30

      Vaksala SK Gul 3 (hemma) P-07


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 6Tor
    • 17:00

      Hagby IK P03 (hemma) U17-15


      19:00
    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 7Fre
    • 09:40

      IFK Uppsala (borta) F-08/09


      10:40
    • 12:10

      IF VP - Orange (hemma) F-08/09


      13:10
    • 14:40

      IF VP - Blå (borta) F-08/09


      15:40
    • 17:10

      Storvreta IK - Blå (borta) F-08/09


      18:10
  • 8Lör
    • 08:40

      Vaksala SK P2011 (hemma) P11/12


      09:40
    • 09:20

      Storvreta IK P2012 (borta) P11/12


      10:20
    • 09:40

      Storvreta IK - Vit (borta) F-08/09


      10:40
    • 10:00

      Danmarks IF P2011 (borta) P11/12


      11:00
    • 10:40

      Vaksala SK P2012 (hemma) P11/12


      11:40
    • 10:45

      Unik FK P07 blå (borta) P-07


      12:45
    • 12:10

      Danmarks IF (borta) F-08/09


      13:10
    • 12:10

      UNT-cupen F-10/11


      00:00
    • 12:40

      IFK Uppsala P2011 (borta) P11/12


      13:40
    • 14:00

      Söderfors GoIF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:20

      Vallentuna BK P2012 (hemma) P11/12


      16:20
  • 9Sön
    • 00:00

      UNT-cupen F-10/11


      15:30
    • 08:40

      Storvreta IK P2012 (borta) P11/12


      09:40
    • 10:00

      Storvreta IK P2011 (hemma) P11/12


      11:00
    • 11:00

      Danmarks IF U17 Vit (borta) U17-15


      13:00
    • 11:20

      IF VP Uppsala P2011 (borta) P11/12


      12:20
    • 12:00

      Stureby SK P2012 (hemma) P11/12


      13:00
    • 16:00

      IF VP Uppsala (borta) P-07


      18:00
    • 16:30

      Upsala IF P09 Svart (hemma) P-09


      18:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Pottis uthyrd Funbo IF

    • 08:45

      Pilsbocupen p10 dag 1 P-10


      16:00
    • 08:50

      Vaksala SK svart 2 (borta) P-10


      09:50
    • 09:30

      Upsala IF P2011 (borta) P11/12


      10:30
    • 10:20

      UNIK FK P2011 (borta) P11/12


      11:20
    • 11:00

      IK Sirius FK P07E;2 (borta) P-07


      13:00
    • 11:20

      Håbo FF röd (hemma) P-10


      12:20
    • 12:00

      Danmarks IF P2011 (borta) P11/12


      13:00
    • 14:00

      Bemanning A-lagsmatch P-07


      16:00
    • 14:00

      Ärentuna SK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:40

      Knivsta IK vit (hemma) P-10


      15:40
  • 16Sön
    • 08:00

      Brommapojkarna 10-26 (borta) P-10


      09:00
    • 08:00

      Pilsbocupen p10 dag 2 P-10


      16:00
    • 10:00

      Poolspel/match P-09


      12:00
    • 10:30

      Bälinge IF gul (borta) P-10


      11:30
    • 13:00

      Bälinge IF blå (hemma) P-10


      14:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK P03 (borta) U17-15


      15:00
    • 15:30

      IF VP Uppsala blå (borta) P-09


      17:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 18:00

      Rasbo IK (hemma) F-08/09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10/11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:30

      Upsala IF 07FB (borta) P-07


      12:30
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • Heldag

      Dalecaliacupen P-07

    • 17:30

      Träning P11/12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 28Fre
    • Heldag

      Dalecaliacupen P-07

  • 29Lör
    • Heldag

      Dalecaliacupen P-07

  • 30Sön
    • 00:00

      Dalecaliacupen P-07


      19:00