Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Enköpings HF
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 00:00

      USM steg3 F-05


      23:00
    • 09:00

      MiniUppland F-2010/11


      12:00
    • 09:30

      Sala HF (hemma) P-06


      11:30
    • 11:30

      Uppsala HK (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Uppsala HK P13 (hemma) P-05


      15:00
    • 13:30

      Matchvärd F-06


      15:30
    • 13:30

      Matchsekreteriat F-06


      15:30
    • 13:40

      Hammarby IF HF (borta) A-lag Damer


      15:40
    • 14:10

      Domare P-05


      15:30
    • 14:30

      Skuru IK 2 (hemma) F-06


      16:30
    • 16:00

      Storvreta Handbollsklubb (hemma) P16


      18:00
  • 2Sön
    • 00:00

      USM steg3 F-05


      23:00
    • 09:00

      Sammandrag Skånela P-10/11


      13:00
    • 13:00

      RP IF Linköping (hemma) P-06


      15:00
    • 13:30

      Lidingö SK (borta) P-05


      15:30
    • 14:45

      Tyresö Handboll 2 (hemma) P16


      16:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Skuru IK 2 (borta) F16


      20:00
  • 3Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:55

      Besök av Abelsson F16


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 21:15

      Hammarby IF HF (borta) TRIM


      23:15
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:45

      Träning F16


      21:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:30

      Torkare herrmatch P16


      20:30
    • 19:00

      A-lag herr hemmamatch F-05


      21:00
    • 19:15

      HF SIF (hemma) A-lag Herrar


      21:15
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning F-2010/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:20

      Fjärdhundra SK F08 (borta) F-09


      12:20
    • 11:00

      Vassunda IF P11 (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:10

      Storvreta HK (hemma) F-09


      13:10
    • 12:00

      HK Ceres Norrtälje (borta) P-08/09


      14:00
    • 13:30

      HK GP (borta) A-lag Herrar


      15:30
    • 14:00

      Lidingö SK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 16:00

      Spårvägen HF (hemma) F16


      18:00
    • 16:00

      Borlänge HK (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Uppsala HK F13 Norra (borta) F-06


      19:00
  • 9Sön
    • 09:30

      Uppsala HK (borta) F-05


      11:30
    • 10:00

      MiniUppland P-2012


      13:00
    • 11:00

      Uppsala HK P14 (borta) P-05


      13:00
    • 12:30

      Uppsala HK (borta) P16


      14:30
    • 12:45

      Vassunda IF (hemma) P-06


      14:45
    • 13:15

      Uppsala HK P11 (borta) P-08/09


      15:15
    • 13:30

      Vassunda IF F11 (borta) F-08


      15:30
    • 14:30

      Uppsala HK 2 F10 (hemma) F-08


      16:30
    • 14:30

      Lidingö SK (hemma) P-05


      16:30
    • 14:30

      Djurgårdshof IK (borta) F-06


      16:30
    • 15:15

      Rosersbergs IK (hemma) P-08/09


      17:15
    • 15:45

      IK Bolton (borta) P16


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-2010/11


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      VästeråsIrsta HF (hemma) F16


      21:15
    • 20:45

      Sollentuna HK (hemma) TRIM


      22:45
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Matchsekreteriat F-06


      12:00
    • 10:00

      Träning F-06


      12:15
    • 10:30

      Västerås Irsta 08 (hemma) P-08/09


      14:00
    • 11:00

      Spånga HK (hemma) F-06


      13:00
    • 11:30

      Träningsmatch Irsta P-08/09


      14:00
    • 12:30

      Domare P-05


      13:30
    • 12:30

      Bollstanäs SK (hemma) F-07


      14:30
    • 14:00

      Kungsängens SK 2 (hemma) P16


      16:00
    • 15:30

      Torkare A-lag P-05


      18:00
    • 16:00

      IFK Tumba HK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      HK Uppsala (borta) A-lag Damer


      18:30
  • 16Sön
    • 10:45

      Matchvärd F-06


      13:00
    • 10:45

      Matchsekreteriat F-06


      13:00
    • 11:45

      Vallentuna HK (hemma) F-06


      13:45
    • 13:20

      Årsta AIK HF (borta) P-05


      15:20
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 13:00

      Kiosk i Idrottshuset P16


      17:30
    • 14:00

      HK Ceres Norrtälje (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Torkare herrmatch P16


      17:30
      Idrottshuset
      Anteckning: Och så var vi fyra ... bra jobbat

      Vi behöver fyra torkar till A-lagets viktiga herrmatch (Enköping-Täby 16:00) i Idrottshuset.
      Det är sista lördagen på Sportlovet.
      Har ni förhinder, byt med någon annan spelare i laget och meddela Skage (0708-152525) när det är klart.
      Fyra torkare:
      1 Oskar H
      2 Jakob H
      3 Andreas O
      4 Albin L
    • 16:00

      Täby HBK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör