Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • Heldag

      USM steg 3 F-05

    • 09:00

      MiniUppland F-2010/11


      12:00
    • 09:30

      Sala HF (hemma) P-06


      11:30
    • 11:30

      Uppsala HK (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Uppsala HK P13 (hemma) P-05


      15:00
    • 13:30

      Matchvärd F-06


      15:30
    • 13:30

      Matchsekreteriat F-06


      15:30
    • 13:40

      Hammarby IF HF (borta) A-lag Damer


      15:40
    • 14:10

      Domare P-05


      15:30
    • 14:30

      Skuru IK 2 (hemma) F-06


      16:30
    • 16:00

      Storvreta Handbollsklubb (hemma) P16


      18:00
  • 2Sön
    • 00:00

      USM steg 3 F-05


      19:00
    • 09:00

      Sammandrag Skånela P-10/11


      13:00
    • 13:00

      RP IF Linköping (hemma) P-06


      15:00
    • 13:30

      Lidingö SK (borta) P-05


      15:30
    • 14:45

      Tyresö Handboll 2 (hemma) P16


      16:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Skuru IK 2 (borta) F16


      20:00
  • 3Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 17:55

      Besök av Abelsson F16


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 21:15

      Hammarby IF HF (borta) TRIM


      23:15
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Träning F16


      21:00
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:30

      Torkare herrmatch P16


      20:30
    • 19:00

      A-lag herr hemmamatch F-05


      21:00
    • 19:15

      HF SIF (hemma) A-lag Herrar


      21:15
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning F-2010/11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F-09


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 10:20

      Fjärdhundra SK F08 (borta) F-09


      12:20
    • 11:00

      Vassunda IF P11 (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:10

      Storvreta HK (hemma) F-09


      13:10
    • 12:00

      HK Ceres Norrtälje (borta) P-08/09


      14:00
    • 13:30

      HK GP (borta) A-lag Herrar


      15:30
    • 14:00

      Lidingö SK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 16:00

      Spårvägen HF (hemma) F16


      18:00
    • 16:00

      Borlänge HK (borta) P-06


      18:00
    • 17:00

      Uppsala HK F13 Norra (borta) F-06


      19:00
  • 9Sön
    • 09:30

      Uppsala HK (borta) F-05


      11:30
    • 10:00

      MiniUppland P-2012


      13:00
    • 11:00

      Uppsala HK P14 (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:30

      Uppsala HK (borta) P16


      14:30
    • 12:45

      Vassunda IF (hemma) P-06


      14:45
    • 13:15

      Uppsala HK P11 (borta) P-08/09


      15:15
    • 13:30

      Vassunda IF F11 (borta) F-08


      15:30
    • 14:30

      Uppsala HK 2 F10 (hemma) F-08


      16:30
    • 14:30

      Lidingö SK (hemma) P-05


      16:30
    • 14:30

      Djurgårdshof IK (borta) F-06


      16:30
    • 15:15

      Rosersbergs IK (hemma) P-08/09


      17:15
    • 15:45

      IK Bolton (borta) P16


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-2010/11


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:15

      VästeråsIrsta HF (hemma) F16


      21:15
    • 20:45

      Sollentuna HK (hemma) TRIM


      22:45
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Matchsekreteriat F-06


      12:00
    • 10:00

      Träning F-06


      12:15
    • 10:30

      Västerås Irsta 08 (hemma) P-08/09


      14:00
    • 11:00

      Spånga HK (hemma) F-06


      13:00
      A-Hallen, Idrottshuset
      Serie: Flickor_13 Nivå 2 Norr
      Samlingstid: 10:00
      Resultat och referat
    • 11:30

      Träningsmatch Irsta P-08/09


      14:00
    • 12:30

      Bollstanäs SK (hemma) F-07


      14:30
    • 12:30

      Domare P-05


      13:30
    • 14:00

      Kungsängens SK 2 (hemma) P16


      16:00
    • 15:30

      Torkare A-lag P-05


      18:00
    • 16:00

      IFK Tumba HK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:30

      HK Uppsala (borta) A-lag Damer


      18:30
  • 16Sön
    • 10:45

      Matchvärd F-06


      13:00
    • 10:45

      Matchsekreteriat F-06


      13:00
    • 11:45

      Vallentuna HK (hemma) F-06


      13:45
    • 13:20

      Årsta AIK HF (borta) P-05


      15:20
    • 14:00

      Strands IF Hudiksvall (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 13:00

      Kiosk i Idrottshuset P16


      17:30
    • 14:00

      HK Ceres Norrtälje (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:30

      Torkare herrmatch P16


      17:30
    • 16:00

      Täby HBK (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P16


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör