Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Enköpings HF

Följ

Enköpings HF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • Heldag

      Hellton cup P-05

    • 08:30

      Matchsammandrag Uppsala F-2010/11


      13:00
    • 09:20

      Uppsala HK (borta) F-05


      11:20
    • 10:00

      Sammandrag Rosersberg P-10/11


      14:00
    • 11:00

      Träning F-06


      17:00
    • 12:00

      Gustavsbergs IF HK (hemma) P-06


      14:00
    • 13:15

      Huddinge HK (borta) P 16


      15:15
    • 13:30

      IF Swithiod (borta) F16


      15:30
    • 14:40

      AIK (borta) P-06


      16:40
    • 17:00

      Träning F-07


      19:00
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning P-10/11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2012


      18:00
      Enahallen
    • 18:00

      Träning F-2010/11


      19:00
    • 18:00

      Utdelning pantlappar F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 21:10

      AIK (borta) TRIM


      23:10
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:20

      LAGFOTO F16


      19:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 6Fre
    • 17:00

      USM P16 steg 2 P 16


      00:00
  • 7Lör
    • Heldag

      USM P16 steg 2 P 16

    • 09:00

      Bålsta IF F07 (hemma) F-07


      10:00
    • 09:30

      Match ÖSK HH P-06


      11:30
    • 10:30

      Skånela IF (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Rimbo HK Roslagen (hemma) F-07


      13:00
    • 12:45

      Rosersbergs IK (borta) F-09


      14:45
    • 13:00

      Vassunda IF 06 (hemma) F-06


      15:00
    • 13:30

      Torkare Dam F16


      15:30
    • 14:00

      HF SIF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Skånela IF F11 (hemma) F-09


      16:00
    • 14:00

      Skåre HK (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Vassunda IF 07 (hemma) F-06


      17:00
    • 15:05

      Uppsala HK F08 Södra (hemma) F-08


      17:00
    • 15:10

      IFK Tumba HK (borta) P-05


      17:10
    • 15:30

      Torkare P-05


      18:00
    • 16:00

      IFK Nyköping (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:05

      Vassunda IF F10 (borta) F-08


      19:00
    • 17:30

      Brännans HF (borta) P 16


      19:30
  • 8Sön
    • 00:00

      USM P16 steg 2 P 16


      21:00
    • 09:30

      VästeråsIrsta HF (borta) F-06


      11:30
    • 10:15

      Sollefteå HK (borta) P 16


      12:15
    • 13:00

      Insamling pant F-05


      18:00
    • 13:15

      IFK Tumba HK (hemma) P 16


      15:15
    • 13:40

      Skånela IF P10 (borta) P-08/09


      15:40
    • 15:50

      Uppsala HK 2 P10 (hemma) P-08/09


      17:50
    • 16:00

      Vassunda IF P10 (hemma) P-08/09


      18:00
    • 16:00

      Upsala IF B (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 16:45

      Rimbo HK Roslagen (borta) P-06


      18:45
    • 17:00

      Träning F-07


      19:00
    • 17:55

      Storvreta HK (hemma) P-08/09


      19:55
    • 17:55

      Vassunda IF (borta) P-06


      19:55
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • Heldag

      Kiosktjänst P-10/11

    • 08:45

      Matchsammandrag Norrtälje P-2012


      12:00
    • 12:30

      Bålsta IF (borta) P-05


      14:30
    • 14:15

      Täby HBK (borta) P 16


      16:15
    • 15:00

      Borlänge HK (borta) A-lag Damer


      17:00
    • 15:30

      Kungsängens SK (hemma) P-05


      17:30
    • 16:00

      Mantorps IF HF (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Matchsammandrag Enköping F-2010/11


      14:00
    • 10:00

      Domare minihandboll P-06


      14:00
    • 12:30

      Årets sista sammandrag Vassunda P-10/11


      15:30
    • 16:10

      Hammarby IF HF 2 (borta) P-05


      18:10
    • 17:00

      Träning F-07


      19:00
  • 16Mån
    v.51
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      20:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:00
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:40

      Träning P-06


      19:30
    • 17:45

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F16


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Tyresö Handboll (borta) F16


      22:30
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 17:00

      Träning F-07


      19:00
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
    • Heldag

      Norden cup P-05

    • 11:00

      Träning F16


      12:30
  • 28Lör
    • Heldag

      Norden cup P-05

  • 29Sön
    • Heldag

      Norden cup P-05

  • 30Mån
    v.1
    • Heldag

      Norden cup P-05

    • 11:00

      Träning F16


      12:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning P 16


      20:30
    • 20:30

      Träning TRIM


      22:00
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00