Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Björklinge BK Juniorlag Damer

Följ

Juniorlag Damer

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 09:00

      Storvretacupen F03


      00:00
    • 12:15

      Trosa Edanö IBK (borta)


      13:15
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 21:15

      KAIS Mora (hemma)


      22:15
  • 3Ons
    • Heldag

      Storvretacupen F03

    • 11:45

      Sandåkerns SK (hemma)


      12:45
  • 4Tor
    • 00:00

      Storvretacupen F03


      19:00
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 18:15

      Enköping/Örsundsbro 2 (hemma)


      20:15
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning


      18:00
  • 11Tor
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 11:30

      Bussresa t o r Mora


      21:30
    • 12:00

      Vaksala SK (borta)


      14:00
    • 13:10

      Storvreta IBK (borta)


      15:10
    • 16:00

      KAIS Mora UIF (borta)


      18:00
  • 14Sön
    • 09:40

      FBC Uppsala Ungdom (01) (borta)


      11:40
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning


      18:00
  • 18Tor
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 19Fre
    • 19:30

      Strömsbro IF (borta)


      21:30
  • 20Lör
    • 13:40

      Tierp IBK/TÖFF (hemma)


      15:40
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
    • 20:15

      Arlanda IBK (hemma)


      22:15
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning


      18:00
  • 25Tor
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 12:40

      IS Saga (borta)


      14:40
    • 16:00

      FBC Uppsala Ungdom (F03) (hemma)


      18:00
  • 28Sön
    • 16:40

      Storvreta IBK Svart (borta)


      18:40
    • 18:15

      Alunda IBF (hemma)


      20:15
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
    • 19:00

      Träning


      20:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning


      18:00