Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergs IK

Följ

Bergs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Bergs IK
Välj lag

Oktober 2017

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.39
    • 00:00

      DM P12 P 05


      18:00
    • 09:30

      Träning P-09


      11:30
    • 12:00

      Träning P-10


      15:00
    • 12:00

      Huddinge IK JAS (hemma) DJ,JAS F 16


      14:00
    • 15:00

      Träning P 08


      16:30
  • 2Mån
    v.40
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 17:40

      Träning P 05


      19:10
    • 19:10

      Sargvakter & kiosk P 05


      21:30
    • 19:40

      KFUM Norrköping IBF (hemma) Herr


      21:40
  • 7Lör
    • 09:00

      Linköping IBK 04:45 Vit (hemma) P 04


      09:30
    • 09:00

      Träning P06


      10:30
      Plan 1 Collegium
    • 11:00

      Träning F09/10


      12:30
    • 11:00

      Träningsmatcher F 03/04


      14:00
    • 11:15

      Åby IBK P04 (borta) P 04


      11:45
    • 13:30

      Linköping IBK 04:45 Svart (hemma) P 04


      14:00
    • 15:45

      Linköping IBK 04:41 (borta) P 04


      16:15
  • 8Sön
    • 09:00

      Linghems SK P04 (hemma) P 04


      09:30
    • 09:00

      Åby (borta) P06


      12:00
    • 09:30

      Träning P-09


      11:30
    • 11:00

      Linköping IBK Ungdom (borta) F 05/06


      12:00
    • 12:00

      IBF Linköping (hemma) F 05/06


      13:00
    • 14:00

      Linköping IBK Ungdom (hemma) F 05/06


      15:00
    • 15:00

      IBF Linköping (borta) F 05/06


      16:00
    • 15:00

      Träning P 08


      16:30
    • 15:00

      IBF Norrköping U-lag (hemma) Herr


      17:00
    • 15:00

      IBF Antvarden U-lag (borta) C-lag Herr Div.4


      17:00
    • 16:15

      Linköping IBK (borta) F 05/06


      17:15
  • 9Mån
    v.41
  • 10Tis
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
    • 20:00

      Träning F 03/04


      21:00
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 19:00

      Hjulsbro IK P 05 Blå (hemma) P 05


      21:00
    • 19:30

      Nykvarns IBF Ungdom (borta) DJ,JAS F 16


      21:30
    • 19:30

      Borensberg IBC (borta) Herr


      21:30
    • 19:30

      Boxholms IBK (borta) Herr


      21:30
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning P06


      10:30
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 09:30

      Linköping IBK Ungdom F 23 (hemma) F 03/04


      11:30
    • 09:30

      Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit (hemma) P 07


      13:45
    • 11:00

      Linköping IBK Ungdom P 06:69 United (borta) P 07


      13:00
    • 11:00

      IBF Antvarden F 01/04 (hemma) F 03/04


      13:00
    • 12:00

      Träning P-10


      15:00
    • 13:15

      Hjulsbro IK P 07 (hemma) P 07


      15:15
    • 13:50

      Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart (borta) F 05/06


      15:50
    • 15:00

      Träning P 08


      16:30
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
  • 16Mån
    v.42
  • 17Tis
    • 18:00

      Simma för livet F 03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 17:40

      Träning P 05


      19:10
    • 18:10

      Kiosk och sargvakt H2-match P06


      21:30
    • 20:00

      Huddinge IBS (borta) DJ,JAS F 16


      22:00
    • 20:00

      Linköpings Universitets AIF IBK (hemma) Herr


      22:00
  • 21Lör
    • 09:15

      Sammandrag P 08


      15:00
    • 09:30

      Ljungsbro Sporthall (hemma) P06


      14:00
    • 10:25

      Sammandrag Grupp Svart P-10


      14:00
    • 10:45

      Hjulsbro IK P 08 Blå (borta) P 08


      12:45
    • 11:00

      Träning F09/10


      12:30
    • 11:30

      Åby IBK P 04 (borta) P 04


      13:30
    • 11:45

      Boets IK P 07/08 (hemma) P 08


      13:45
    • 12:30

      Träning F-07/08


      14:00
    • 13:00

      Sammandrag P 08


      16:00
    • 13:00

      Sammandrag P 08


      19:00
    • 13:30

      Linghems SK P 04 Grön (borta) P 05


      15:30
    • 13:30

      Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit (borta) P 08


      15:30
    • 14:00

      Hjulsbro IK F 04 (borta) F 03/04


      16:00
    • 14:15

      Mjölby IBK P 07 (hemma) P 08


      16:15
    • 15:00

      Borensberg IBC U-lag (borta) C-lag Herr Div.4


      17:00
    • 15:45

      Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart (borta) P 08


      17:45
    • 18:00

      Linköping IBK Ungdom P 08:85 (hemma) P 08


      20:00
  • 22Sön
    • 09:30

      Solfjäderstaden IBK F 05 (hemma) F 05/06


      11:30
    • 09:30

      Träning P-09


      10:45
    • 10:30

      Linköping IBK Ungdom P 04:44 (borta) P 05


      12:30
    • 10:45

      Träning P-09


      12:00
    • 11:00

      Linköpings IBS (hemma) Herr


      13:00
    • 12:00

      Finspång IBK P 07 (borta) P 07


      16:00
    • 12:00

      Träning P-10


      15:00
    • 14:15

      Ekängens IF P 08 Svart (borta) P 07


      16:15
    • 15:00

      IBF Kolmården P 06/07 (hemma) P 07


      17:00
    • 15:00

      Träning P 08


      16:30
    • 15:00

      Solfjäderstaden IBK F 01/03 (borta) F 03/04


      17:00
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
  • 23Mån
    v.43
  • 24Tis
    • 18:30

      Träning P 07


      20:00
    • 20:00

      Träning F 03/04


      21:00
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:40

      Träning P 08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning F 05/06


      20:00
    • 19:00

      Träning P 07


      20:00
    • 19:00

      Träning F-07/08


      20:30
    • 19:45

      BK Vingen (borta) Herr


      21:45
    • 20:00

      Träning DJ,JAS F 16


      21:00
    • 20:00

      IBF Norrköping F 00/05 (hemma) F 03/04


      22:00
  • 27Fre
    • 17:40

      Träning P 05


      19:10
    • 19:30

      IBF Norrköping (borta) Herr


      21:30
    • 19:40

      IBF Linköping F 01/02 (hemma) F 03/04


      21:40
  • 28Lör
    • 08:30

      Träning P06


      10:00
    • 09:00

      Föräldramöte P06


      09:45
    • 11:00

      Träning F09/10


      12:30
    • 12:00

      IBF Antvarden F 04/07 (hemma) F 05/06


      14:00
    • 12:30

      Träning F-07/08


      14:00
    • 13:30

      Rimforsa IF P 03/04 (hemma) P 04


      15:30
    • 15:00

      Solfjäderstaden IBK P 04 (hemma) P 05


      17:00
    • 17:00

      Telge SIBK/Järna SK (hemma) DJ,JAS F 16


      19:00
  • 29Sön
    • 09:30

      Träning P-09


      11:00
    • 10:00

      Bergs IK Svart (hemma) F09/10


      14:00
    • 10:00

      Boxholms IBK F 08/09 (hemma) F09/10


      12:00
    • 10:00

      Solfjäderstaden IBK Mix Grön (hemma) F09/10


      12:00
    • 10:50

      Boxholms IBK F 08/09 (borta) F09/10


      12:50
    • 11:15

      Solfjäderstaden IBK Mix Grön (borta) F09/10


      13:15
    • 12:00

      Träning P-10


      15:00
    • 12:05

      Solfjäderstaden IBK Mix Grön (hemma) F09/10


      14:05
    • 12:05

      Solfjäderstaden IBK F 09 Röd (hemma) F09/10


      14:05
    • 12:55

      Solfjäderstaden IBK F 09 Röd (borta) F09/10


      14:55
    • 13:20

      Solfjäderstaden IBK F 10 (borta) F09/10


      15:20
    • 15:00

      Träning P 08


      16:30
    • 16:15

      Boxholms IBK/Mjölby IBK (borta) DJ,JAS F 16


      18:15
    • 16:30

      Träning P-11


      17:30
    • 16:45

      Rimforsa IF U-lag (hemma) C-lag Herr Div.4


      18:45
  • 30Mån
    v.44
  • 31Tis