Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

VSK Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ
Västerås SK FK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Ledarträff P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 2Fre
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:45

      Skiljebo SK P 07 Svart (hemma) P-07


      18:45
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 3Lör
    • Heldag

      IK Oden cup P-08

    • Heldag

      IK Oden cup P-08

    • 09:00

      Stockholmsmästerskapen 2020 P-13


      00:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 11:00

      Arboga Södra IF P10 svart (borta) P-09


      12:15
    • 11:00

      Barkarö SK P06 Svart (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Hallstahammars SK FK P06 (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Sörstafors-Kolbäck FK Damlag (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 15:00

      Boo FF (hemma) P17


      17:00
  • 4Sön
    • 00:00

      Stockholmsmästerskapen 2020 P-13


      18:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:30

      Arboga Södra IF P07 Svart (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 14:00

      IK Brage (P15) (hemma) P15


      16:00
    • 15:00

      Arboga Södra IF P05 (borta) P-06


      17:15
    • 16:30

      IFK Västerås FK P07 Blå (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning Flickakademin


      18:30
    • 17:00

      Träning Flickakademin


      18:30
    • 17:00

      Träning Flickakademin


      18:30
  • 5Mån
    v.41
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 19:00

      Degerfors IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 6Tis
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:15
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
  • 7Ons
    • 16:30

      Läxhjälp P-06


      18:30
    • 16:30

      Träning Plus+


      17:45
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Föräldramatch F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
  • 8Tor
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 9Fre
    • 16:30

      Träning P16


      17:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 16:30

      Träning P15


      17:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
  • 10Lör
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:00

      Träning P-08


      13:00
    • 10:00

      BK Ett Fyra BK Ettfyra 2 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P13 (borta) P-13


      13:00
    • 11:15

      Avslutning F-11


      14:00
    • 11:15

      Avslutning F-12


      14:00
    • 13:00

      Träning P16


      14:15
    • 13:00

      Ledarmöte F-09


      15:00
    • 14:00

      Intressekoll vinterträning F-12


      14:00
    • 14:00

      Intressekoll vinterträning F-11


      14:00
    • 18:30

      Avslutningsfest A-lag Damer


      23:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.42
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:15

      Träning P-07


      18:15
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:15
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
  • 16Fre
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
  • 17Lör
    • 12:00

      Internmatch mot VSK p08 P-07


      13:30
    • 12:00

      P08 vs p07 P-08


      14:00
    • 12:00

      Träning P16


      14:00
    • 17:15

      Hammarby P14 (borta) P-06


      19:15
    • 17:30

      Ljungskile SK Herrfotboll (borta) A-lag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Karlslunds IF FK (P15) (hemma) P15


      20:30
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.43
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 16:30

      Akademibesked för spelarna P-06


      22:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning Plus+


      18:00
    • 19:00

      Akropolis IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 22Tor
    • 10:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 19:00

      VFF P15


      22:00
  • 23Fre
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P15


      19:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 17:30

      Avslutning P-06


      22:00
  • 24Lör
    • Heldag

      NACKACUPEN P-08

    • 09:00

      Träning P15


      10:30
    • 13:00

      Minicup P-07


      19:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:30

      Halmstad (borta) A-lag Herrar


      19:30
  • 25Sön
    • 10:30

      Träning F-09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
  • 26Mån
    v.44
    • 08:00

      Träning P-06


      12:30
    • 13:00

      SEF Trophy P15


      00:00
    • 15:30

      Träning P-08


      17:15
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • Heldag

      SEF Trophy P15

    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 18:00

      GAIS Open P-07


      00:00
  • 30Fre
  • 31Lör