Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda IB

Följ

Vetlanda IB

Följ oss för uppdateringar
Följ
Vetlanda IB
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:45
    • 19:00

      Moheda IBK (hemma) Herr A


      21:00
    • 19:15

      Växjö IBK Utveckling (borta) DJ 20


      21:15
  • 2Lör
    • 12:00

      Fagerhult Habo IBK Ungdom (hemma) JAS


      14:00
    • 13:00

      KFUM Jönköping P09 (borta) P-09


      15:00
    • 14:30

      Nässjö IBF F07-08 (hemma) F-07/08/09


      16:30
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.40
    • 16:15

      Träning P-07/08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam A


      21:30
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07/08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 18:45

      Träning JAS


      20:15
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:45
    • 16:30

      Träning F14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ 20


      21:30
    • 20:15

      Träning JAS


      21:30
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:45
    • 19:30

      Nybro IBK (borta) Herr A


      21:30
  • 9Lör
    • 11:30

      Poolspel F-12/13


      17:00
    • 11:30

      Poolspel F14


      17:15
    • 12:00

      Carlshamns IBK P08 (hemma) P-07/08


      14:00
    • 13:30

      Vetlanda IBF F12-13/1 (hemma) F-12/13


      15:30
    • 14:00

      Gransholms IF (borta) Dam A


      16:00
    • 14:00

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P09/2 (hemma) P-09


      16:00
    • 14:20

      IBF Tranås F12 (borta) F-12/13


      16:20
    • 14:20

      Månsarps IBK F12-13/2 (borta) F-12/13


      16:20
    • 15:10

      Månsarps IBK F12-13/2 (hemma) F-12/13


      17:10
    • 15:10

      IBF Tranås F12 (hemma) F-12/13


      17:10
    • 16:00

      Aneby SK P09-10 (hemma) P-10


      18:00
  • 10Sön
    • 07:00

      Poolspel P-12


      12:00
    • 09:00

      Träning Vibbes Innebandyskola


      10:00
    • 10:30

      Värnamo IK (borta) JAS


      12:30
    • 12:00

      Olofströms IBK (hemma) DJ 20


      14:00
    • 15:00

      Ölmstad IS (hemma) F-10/11


      17:00
    • 16:00

      Hovshaga AIF B (borta) Herr B


      18:00
    • 16:30

      Sävsjö (hemma) F-10/11


      17:30
    • 18:30

      Vetlanda IB P04-06 (hemma) JAS


      20:30
  • 11Mån
    v.41
    • 16:15

      Träning P-07/08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam A


      21:30
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07/08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 18:45

      Träning JAS


      20:15
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:45
    • 16:30

      Träning F14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 19:10

      Växjö IBK Utveckling (borta) DJ 20


      21:10
    • 20:15

      Träning JAS


      21:30
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:45
    • 18:30

      Kioskbemanning P-07/08


      21:00
    • 19:30

      Vetlanda IB P04-06 (hemma) JAS


      21:30
  • 16Lör
    • 10:00

      Växjö IBK Utveckling F07/2 (hemma) F-07/08/09


      12:00
    • 10:00

      Kioskbemanning P-07/08


      18:00
    • 11:30

      Ljungby IB (borta) DJ 20


      13:30
    • 13:00

      Poolspel P-12


      16:00
    • 14:30

      Målvaktsskola med superligans Simon Lööf P-12


      16:00
  • 17Sön
    • 09:00

      Träning Vibbes Innebandyskola


      10:00
    • 10:00

      Kioskbemanning P-07/08


      18:00
    • 10:00

      Nässjö IBF P09 (borta) P-09


      12:00
    • 11:00

      Sargvakter P-12


      13:00
    • 11:30

      Husqvarna IK (hemma) Dam A


      13:30
    • 14:30

      Älmhults IBK (hemma) Herr B


      16:30
    • 17:00

      Månsarps IBK P10 (borta) P-10


      19:00
  • 18Mån
    v.42
    • 16:15

      Träning P-07/08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam A


      21:30
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07/08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 18:45

      Träning JAS


      20:15
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:45
    • 16:30

      Träning F14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ 20


      21:30
    • 20:15

      Träning JAS


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:45
    • 20:00

      FBC Karlskrona (borta) Herr A


      22:00
  • 23Lör
    • 11:00

      Sargvakter F-10/11


      14:00
    • 11:30

      Vimmerby IBK (hemma) Dam A


      13:30
    • 14:00

      Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (borta) Herr B


      16:00
    • 14:30

      Carlshamns IBK F07-08 (hemma) F-07/08/09


      16:30
    • 17:30

      Tenhults IF P08-09 (borta) P-09


      19:30
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.43
    • 16:15

      Träning P-07/08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr A


      20:00
    • 20:00

      Träning Dam A


      21:30
  • 26Tis
    • 16:00

      Träning P-06


      17:15
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07/08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:30

      Träning JAS


      20:00
    • 18:45

      Träning JAS


      20:15
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:45
    • 16:30

      Träning F14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12/13


      17:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-09


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ 20


      21:30
    • 20:15

      Träning JAS


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P-11


      17:45
    • 16:30

      Träning F-10/11


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:45
    • 18:15

      Sargvakt P-07/08


      21:00
    • 18:15

      Kioskkväll P-09


      21:15
    • 19:00

      Gnosjö IBK (hemma) Herr A


      21:00
  • 30Lör
    • 09:45

      Kioskhelg P-09


      18:15
    • 11:30

      Skillingaryds IK P08-09 (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Poolspel P-12


      15:00
    • 13:30

      Jönköpings IK P10/1 (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      CL98IC (borta) Dam A


      17:00
  • 31Sön
    • 09:00

      Träning Vibbes Innebandyskola


      10:00
    • 09:45

      Kioskhelg P-09


      18:15
    • 11:00

      Jönköpings IK P11/3 (borta) P-11


      13:00
    • 12:00

      Nässjö IBF P11/2 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:30

      Skillingaryds IK F07-08 (borta) F-07/08/09


      14:30
    • 13:30

      Fliseryds IF (hemma) Herr B


      15:30