Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda IB

Följ

Vetlanda IB

Följ oss för uppdateringar
Följ
Vetlanda IB
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 13:00

      Hjältevad Mariannelund IS F07-08 (borta) F-08/09


      15:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 19:30

      Sävsjö IBK (borta) Dam A


      21:30
    • 20:00

      Månsarps IBK (borta) H3


      22:00
  • 10Lör
    • 12:00

      Vimmerby IBK F08-09 (borta) F-08/09


      14:00
    • 12:00

      Månsarps IBK P09/2 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:30

      Sävsjö IBK F07 (borta) F-05/06/07


      14:30
    • 13:00

      Väckelsångs IK P07-08 (borta) P-07/08


      15:00
    • 14:00

      Tranås (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Bankeryds SoMK/Fagerhult Habo IBK Ungd. (hemma) Herr J - P04/05


      18:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Pizza och prisutdelning F-08/09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 19:30

      Slätafly/SK IBK (borta) Herr A


      21:30
    • 19:30

      Hovslätts IK P03-04 (hemma) Herr J - P04/05


      21:30
    • 19:45

      Westbo IBK (borta) H3


      21:45
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 08:30

      Poolspel 1 P-12


      14:00
    • 13:30

      Jönköping IK Ungdom HJ (borta) Herr J - P04/05


      15:30
    • 14:00

      Växjö IBK Utveckling DJ20 (borta) DJ 20


      16:00
    • 16:00

      Bankeryd (borta) P-06


      18:00
      Torps hallen
      Serie: Pantmera PN RÖD Grupp 6
      Samlingsinfo: EM möbler Vetlanda
      Samlingstid: 13:45
      Resultat och referat
  • 19Mån
    v.43
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 00:00

      Sävsjö IBK/SW2010 P04-06 (borta) Herr J - P04/05


      02:00
    • 11:00

      FBC Karlskrona DJ20 (hemma) DJ 20


      13:00
    • 12:30

      Gränna AIS B (borta) H3


      14:30
    • 13:15

      Sargvakt P-07/08


      16:00
    • 14:00

      FBC Karlskrona (hemma) Herr A


      16:00
    • 14:30

      Husqvarna IK (borta) F-10/11


      16:30
    • 15:30

      Värnamo IK (hemma) F-10/11


      16:30
    • 16:30

      KFUM Jönköping F07 (borta) F-05/06/07


      18:30
  • 25Sön
    • 09:00

      Träning Vibbes Innebandyskola


      10:00
    • 10:00

      Hovmantorps GOIF P07-08 (borta) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      Fagerhult (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      IBK Husar P09/1 (hemma) P-09


      15:00
    • 15:00

      KFUM Jönköping P09/2 (hemma) P-10


      17:00
    • 17:00

      Sävsjö IBK F08-09/1 (hemma) F-08/09


      19:00
  • 26Mån
    v.44
    • 16:15

      Träning P-13


      17:30
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning Dam A


      18:45
    • 17:30

      Träning DJ 20


      18:45
    • 17:30

      Ingen träning DJ 20


      18:45
    • 18:45

      Träning Herr A


      20:15
    • 19:30

      Träning F-05/06/07


      21:15
    • 20:00

      Träning H3


      21:30
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning F-08/09


      18:45
    • 18:15

      Träning P-06


      19:30
    • 18:45

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:30

      Träning Dam A


      21:00
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:30
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning DJ 20


      17:45
    • 17:45

      Träning Dam A


      19:15
    • 19:15

      Träning Herr A


      20:45
    • 20:15

      Träning P-06


      21:30
  • 30Fre
    • 16:15

      Träning F-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 19:30

      Tenhults IF (hemma) H3


      21:30
    • 20:00

      Gnosjö IBK (borta) Herr A


      22:00
  • 31Lör